( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як провести експертизу при ДТП
Суббота, 18 Авг 2018
Суббота, 19 Января 2013 13:29

Як провести експертизу при ДТП

Автор 

Як провести експертизу при ДТП
Як провести експертизу при ДТП Дорожні пригоди трапляються у водійському досвіді більшості з нас. Чи багатьом з честю вдається вийти з таких ситуацій, довести свою правоту і отримати страхову суму?

 Головне в таких випадках - пам'ятати, що з критичної ситуації завжди допоможе вийти професійний юрист. Навіть у разі неякісної експертизи та рішення страхової компанії не на вашу користь, юрист допоможе подати позовну заяву і отримати кошти на ремонт вашого автомобіля. За умови, звичайно, що ви строго дотримувалися правил руху. У випадку аварії зазвичай  викликають інспектора ДІБДР. Проте зараз всі автомобілі застраховані, і питання про те, ким буде проводитися незалежна експертиза автомобіля, постає перед нами досить гостро. 

Момент ДТП повинен бути запротокольовано повністю, тому викликати співробітників ГИБДД необхідно. Але у кожного водія також є номер телефону страхового інспектора, отриманий при оформленні страховки. Тому скористайтеся ним відразу ж. Ви набагато оперативніше зможете дізнатися про рішення по виплаті страхової суми. Протокол ж, складений інспектором ГИБДД, може бути використаний при необхідності розгляду справи в судовому порядку. Отже, і з практичної, і з юридичної точок зору, необхідна участь у проведенні експертизи цих двох осіб.

Якщо ж ви не згодні з рішенням і вважаєте, що страхова сума підрахована невірно, то може бути проведена незалежна автоекспертиза. Її можуть провести сторонні оцінні компанії. В цьому випадку вам також доведеться вдатися до послуг професійного юриста, щоб дотримати всі кроки по спростуванню сум страхових виплат. При необхідності повного спростування рішення про винність в ДТП, вам будуть потрібні очевидці, які виступлять свідками на суді.

Таким чином, щоб повністю дотриматися законність процедур при ДТП, виключити зайві витрати часу і необхідність біганини надалі по різних інстанціях, потрібно пам'ятати, що проведенням експертизи та оцінки стану автомобіля повинні займатися інспектор ДАІ і страховий експерт. Однак попередьте їх про проведення незалежної експертизи або відразу ж запросіть додатково незалежного оцінювача.

При виборі оціночної компанії обов'язково уточніть, не працює чи вона з компаніями-страховиками, інакше ви ризикуєте отримати занижену оцінку. З'ясуйте також чи буде документ, виданий оцінювачем, відповідати Закону Ф3 № 135 про оціночну діяльність, інакше ваш документ буде опротестований компанією-страховиком.

 При дотриманні всіх вказаних умов вам вдасться уникнути зайвих витрат і в найкоротші терміни отримати гідну компенсацію на відновлення пошкодженого автомобіля.


Мы своей дочери купили детский трехколесный велосипед, ребенок был доволен таким подарком, ведь велосипед для детей самый хороший подарок. Выбирали мы его долго, но купили действительно качественный велосипед, что очень радует.

Прочитано 1198 раз Последнее изменение Суббота, 19 Января 2013 13:29
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Onyx carbon
Шлем UVEX Onyx carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотошлем ROCC 620 uni
Мотошлем ROCC 620 uni
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR