( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як правильно взяти автомобіль в оренду?
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 31 Декабря 2014 18:59

Як правильно взяти автомобіль в оренду?

Автор 

Вибираючи автомобіль в оренду, в першу чергу вибирайте компанію, що надає послугу. Велика компанія з величезним штатом співробітників не завжди гарантує серйозність і порядність орендодавця, так само як і компанія зі штатом у два людини не завжди «шарашкіна контора». Зверніть увагу на наявність сайту в інтернеті, манеру спілкування з клієнтом, почитайте відгуки про компанію, обов'язково уточніть умови прокату та дії у разі викрадення або дтп (далі про це детальніше).

При виборі автомобіля поцікавтеся, якого року випуску і коли проходив ТО. Обов'язково з'ясуйте, яку матеріальну відповідальність ви будете нести у випадку викрадення автомобіля або ДТП. Як правило, прокатні автомобілі застраховані на умовах ОСЦПВ (страхування цивільної відповідальності), але деякі автопрокатные компанії використовують для своїх автомобілів і повну страховку КАСКО. Якщо обраний вами автомобіль застрахований по КАСКО, уточніть наявність і розмір франшизи - суми, якої ви ризикуєте в разі викрадення або ДТП. З'ясуйте, чи є обмеження по добовому пробігу машини.

Більшість компаній - орендодавців за перевищення встановленої норми кілометражу встановлює плату за кожен додатковий кілометр пробігу. Потрібно мати на увазі, що встановлений кілометраж вважається за весь період прокату. Все, що перевищує цю цифру - оплачується додатково. Тобто, якщо Ви берете автомобіль на 5 діб, то кілометраж підсумовується за всі 5 діб прокату.

Быть сильным и иметь красивое тело не проблема. Но стоит понимать, что для этого порой нужно много времени потратить. Есть и способы, которые помогут всё сделать намного проще. Хочу отметить, что креатин моногидрат можно купить совсем недорого. Посмотрите, цены и вправду ниже чем у остальных.

Прочитано 1165 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
Мотошлем ROCC 820 (matt-schwarz M, XL)
 1.00 UAH
Мотоперчатки BUSE Strike
Мотоперчатки BUSE Strike
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 v2
Мотоботы Puma Flat 2 v2
 1.00 EUR