( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як підготуватися до далекої поїздки
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 27 Августа 2013 11:25

Як підготуватися до далекої поїздки

Автор 

 З настанням літа автомобільні подорожі стають ще більш актуальними. Починаючи з коротких виїздів до найближчих озер на вихідних, закінчуючи поїздками у відпустку кудись подалі. На що варто звернути увагу при зборах в дорогу? Про це і поговоримо.

 

Починати підготовку до поїздки слід з перевірки технічного стану машини. Краще, звичайно, зробити в спеціалізованому автосервісі повну діагностику вузлів і агрегатів. Якщо такої можливості немає, проведіть перевірку самостійно, уважно вивчивши весь автомобіль, зверніть увагу і на дрібниці.

 Підготовчі роботи слід закінчити приблизно за тиждень до поїздки, щоб була можливість виявити і виправити можливі недоліки.

 Двигун

Якщо наближається пора заміни моторного масла, замінити його краще зараз. Це стосується й інших технічних рідин, а також свічок і фільтрів, у разі, коли близькі терміни їх заміни. Зверніть увагу на стан свічкових проводів, навіть при невеликій «втоми» їх рекомендується замінити.

Якщо ж ТО двигуна було зроблено нещодавно, досить уважно оглянути підкапотний простір: десь міг розтріскатися шланг, десь можливий дефект проводки. Через ці дрібниць встати на дорозі буде вкрай прикро.

До речі, якщо планований маршрут має ділянки з поганою якістю дорожнього покриття, можливо, є сенс встановити захист картера, в багатьох випадках це недорого - від 10 000 до 15 000 тенге.

Ходова частина

Обов'язково перевірте роботу гальм. Особливу увагу приділіть станом гальмівних колодок і шлангів, працездатності стоянкового гальма. На ямі або підйомнику перевірте всі деталі ходової частини на предмет виявлення патьоків, ослаблення кріплень, появи люфтів. Огляньте всі гумові чохли і пильовики.

 

Прочитано 1026 раз Последнее изменение Воскресенье, 08 Сентября 2013 23:29
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR