( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як підготуватися до далекої поїздки
Суббота, 23 Июн 2018
Вторник, 27 Августа 2013 11:25

Як підготуватися до далекої поїздки

Автор 

 З настанням літа автомобільні подорожі стають ще більш актуальними. Починаючи з коротких виїздів до найближчих озер на вихідних, закінчуючи поїздками у відпустку кудись подалі. На що варто звернути увагу при зборах в дорогу? Про це і поговоримо.

 

Починати підготовку до поїздки слід з перевірки технічного стану машини. Краще, звичайно, зробити в спеціалізованому автосервісі повну діагностику вузлів і агрегатів. Якщо такої можливості немає, проведіть перевірку самостійно, уважно вивчивши весь автомобіль, зверніть увагу і на дрібниці.

 Підготовчі роботи слід закінчити приблизно за тиждень до поїздки, щоб була можливість виявити і виправити можливі недоліки.

 Двигун

Якщо наближається пора заміни моторного масла, замінити його краще зараз. Це стосується й інших технічних рідин, а також свічок і фільтрів, у разі, коли близькі терміни їх заміни. Зверніть увагу на стан свічкових проводів, навіть при невеликій «втоми» їх рекомендується замінити.

Якщо ж ТО двигуна було зроблено нещодавно, досить уважно оглянути підкапотний простір: десь міг розтріскатися шланг, десь можливий дефект проводки. Через ці дрібниць встати на дорозі буде вкрай прикро.

До речі, якщо планований маршрут має ділянки з поганою якістю дорожнього покриття, можливо, є сенс встановити захист картера, в багатьох випадках це недорого - від 10 000 до 15 000 тенге.

Ходова частина

Обов'язково перевірте роботу гальм. Особливу увагу приділіть станом гальмівних колодок і шлангів, працездатності стоянкового гальма. На ямі або підйомнику перевірте всі деталі ходової частини на предмет виявлення патьоків, ослаблення кріплень, появи люфтів. Огляньте всі гумові чохли і пильовики.

 

Прочитано 995 раз Последнее изменение Воскресенье, 08 Сентября 2013 23:29
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Milano
Мотокуртка BUSE Milano
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE BolDor
Мотокуртка BUSE BolDor
 1.00 EUR