( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Як додати авто потужності або тонкощі чип-тюнінга
Среда, 22 Авг 2018
Среда, 26 Декабря 2012 12:26

Як додати авто потужності або тонкощі чип-тюнінга

Автор 


Як додати авто потужності або тонкощі чип-тюнинга Для когось важлива безпека авто, комусь цінна його комфортність. А є ті, хто понад усе ставить потужність двигуна, що знаходиться під капотом седана або кроссовера. Саме вони, любителі швидкості і швидкої їзди, є тим прошарком серед покупців, заради якої провідні світові автовиробники щороку впроваджують у свої серійні моделі десятки інноваційних технологій. Постійно вдосконалюють варіанти бензинових двигунів, пропонують нові варіанти тих, що використовують дизельне паливо, виводять на ринок гібриди й електрокари.Однак покупка нового авто - далеко не єдиний спосіб стати власником транспортного засобу з підвищеною потужністю двигуна. Серед найпопулярніших альтернатив такі заходи як зниження опору у випускній системі і опору надходить у двигун повітря, збільшення магістрального тиску палива і наддуву, оптимізація роботи турбіни. Але все більш затребуваним серед автомобілістів стає чіп-тюнінг або прошивка двигуна. В ході нього відбувається перепрограмування електронного блоку управління движка, за рахунок чого досягається значне збільшення його потужності.

Найпривабливіше в чип-тюнинге те, що він дозволяє збільшити кількість обертів двигуна. Та, як не дивно, але те, до чого ви звикли - це далеко не максимум можливостей встановленого у вашому авто агрегату. Його жвавість обмежена спеціально призначеної для цього програмою. Саме з нею і працюють фахівці з чіп-тюнінгу. І крім оборотів, вони здатні збільшити значення гранично допустимої швидкості автомобіля, задати тимчасову величину уприскування або скоригувати кут випередження запалювання. Піддається контролю і система, що відповідає за токсичність вихлопних газів, яку, за бажання, можна і зовсім вимкнути. Що, загалом, не бажано, так як не варто забувати про норми екологічності авто.

За рахунок чого все це можливо? Суть чип-тюнінга - це модернізація калібрувань в прошивці електронного блоку управління мотора. Як результат - ви отримуєте в своє розпорядження автомобіль з тим же самим агрегатом, але працюють в різних режимах вже зовсім по іншим алгоритмам. При цьому його конструкція не зазнає жодних змін, а значить, на колишньому рівні залишаються надійність і якість роботи вузла. По суті ЕБУ - це комп'ютер, який відповідає за такі моменти як подача палива і запалювання. Варіюючи його налаштування, фахівці домагаються збільшення потужності двигуна, яка підвищується в середньому на 20-40%. Але покращене прискорення, підвищення максимальних показників швидкості і крутного моменту - далеко не всі переваги чіп-тюнінгу. Зменшення витрат палива - ось ще один позитивний момент.

Природно, що якщо ваша мета - це дійсно потужне авто, то доведеться забути про таку альтернативу як пропан. Варіантів лише два - дизельний або бензиновий агрегат. І у того і в іншого є маса шанувальників, так що вибір в даному випадку - це багато в чому справа особистих уподобань. Залежить він і від характеристик авто, вашої манери їзди, умов експлуатації транспортного засобу та предпочитаемого типу коробки передач (механічна або автоматична). Здійснивши чіп-тюнінг двигуна, ви повністю розкриєте його потенціал і станете володарем дійсно передового транспортного засобу. При цьому слід мати на увазі, що набагато більш ефективний чіп-тюнінг дизельних моторів, хоча і показники роботи бензинових двигунів після такої модернізації значно поліпшуються.

Прочитано 1071 раз Последнее изменение Пятница, 22 Апреля 2016 23:09
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Шлем UVEX SX 215
Шлем UVEX SX 215
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR