( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » WorldSuperbike в Москві
Четверг, 24 Май 2018
Среда, 05 Сентября 2012 19:09

WorldSuperbike в Москві

Автор 

Начебто, Росія - цивілізована країна, неабиякою своєю частиною лежить у Європі, але, тим не менш, багато радості, звичні дійсно цивілізованому світу, нам, росіянам, недоступні.

У всякому разі, без виїзду за межі Неосяжної. Але життя йде, все змінюється, вантажівок з пряниками і печеньки мимо проїжджає все більше, і ні-ні та починають вони потихеньку перевертатися і на наших вулицях.

Побачити на власні очі «Супербайк» - для мене особисто, як для людини, скажемо прямо, досить далекого від спорту взагалі і від мотоспорту, зокрема, було чимось з області фантастики. Загальний посил: «було б круто побувати, але купувати квитки на трек, на літак, бронювати готель ... Ні, воно того не варто ». Так би й залишилося б це чудове дійство картинкою з телека, на рівні з польотами в космос і живим концертом Елвіса Преслі.

Але в суботу, коли я приїхав на автодром Moscow Raceway, мене охопило почуття, яке я відчував тільки одного разу - коли кілька років тому я побував на концерті Deep Purple. Бачити і чути своїми очима і вухами старого Гіллана співтовариші, було схоже зустрічі з живим дідусем Леніним. Настільки вони обидва вгризлісь в свідомість, як щось нескінченно далеке й недосяжне.

Ось і тут перші години мене гризло почуття жорсткого когнітивного дисонансу. Ніби як «не може бути», але, в той же час, «ось воно, перед очима». Словом, хай живе вантажівка з пряниками, перевернутий на нашій вулиці при безпосередній участі компанії «Yakhnich Motorsport» - організатора російського етапу перегонів, за що їм величезне людське і мотоціклістское спасибі!

Не буду зупинятися на описах стандартних аспектів гонки. Хто виграв, хто програв, секунди, круги і прочая, і прочая. Офіційної інформації повно в інтернеті, ролики крутяться по ТВ, а на «Ютюб» можна подивитися неофіційні зйомки. Я спробую поділитися враженнями людини, який вперше побував на заході такого роду, причому з позиції журналіста, а не простого глядача, тому що бути журналістом на перегонах - це в сто тисяч разів крутіше, ніж просто глядачем (хоч і в стільки ж разів важча) , тому що журналісту відкритий хід майже скрізь.


А для любителей онлайн игр у нас есть ещё одна новость. Теперь купить на Royal Quest золото можно, при этом не нужно так сильно и тратиться. И теперь вы будите первые на коне. Побеждайте ведь вы того стоите. 

 

 

Прочитано 902 раз Последнее изменение Среда, 05 Сентября 2012 19:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « BMW K1300R Екіпіровка Spidi »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale GTX
Мотоботы Puma Brutale GTX
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR