( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » WorldSuperbike в Москві
Понедельник, 16 Июл 2018
Среда, 05 Сентября 2012 19:09

WorldSuperbike в Москві

Автор 

Начебто, Росія - цивілізована країна, неабиякою своєю частиною лежить у Європі, але, тим не менш, багато радості, звичні дійсно цивілізованому світу, нам, росіянам, недоступні.

У всякому разі, без виїзду за межі Неосяжної. Але життя йде, все змінюється, вантажівок з пряниками і печеньки мимо проїжджає все більше, і ні-ні та починають вони потихеньку перевертатися і на наших вулицях.

Побачити на власні очі «Супербайк» - для мене особисто, як для людини, скажемо прямо, досить далекого від спорту взагалі і від мотоспорту, зокрема, було чимось з області фантастики. Загальний посил: «було б круто побувати, але купувати квитки на трек, на літак, бронювати готель ... Ні, воно того не варто ». Так би й залишилося б це чудове дійство картинкою з телека, на рівні з польотами в космос і живим концертом Елвіса Преслі.

Але в суботу, коли я приїхав на автодром Moscow Raceway, мене охопило почуття, яке я відчував тільки одного разу - коли кілька років тому я побував на концерті Deep Purple. Бачити і чути своїми очима і вухами старого Гіллана співтовариші, було схоже зустрічі з живим дідусем Леніним. Настільки вони обидва вгризлісь в свідомість, як щось нескінченно далеке й недосяжне.

Ось і тут перші години мене гризло почуття жорсткого когнітивного дисонансу. Ніби як «не може бути», але, в той же час, «ось воно, перед очима». Словом, хай живе вантажівка з пряниками, перевернутий на нашій вулиці при безпосередній участі компанії «Yakhnich Motorsport» - організатора російського етапу перегонів, за що їм величезне людське і мотоціклістское спасибі!

Не буду зупинятися на описах стандартних аспектів гонки. Хто виграв, хто програв, секунди, круги і прочая, і прочая. Офіційної інформації повно в інтернеті, ролики крутяться по ТВ, а на «Ютюб» можна подивитися неофіційні зйомки. Я спробую поділитися враженнями людини, який вперше побував на заході такого роду, причому з позиції журналіста, а не простого глядача, тому що бути журналістом на перегонах - це в сто тисяч разів крутіше, ніж просто глядачем (хоч і в стільки ж разів важча) , тому що журналісту відкритий хід майже скрізь.


А для любителей онлайн игр у нас есть ещё одна новость. Теперь купить на Royal Quest золото можно, при этом не нужно так сильно и тратиться. И теперь вы будите первые на коне. Побеждайте ведь вы того стоите. 

 

 

Прочитано 919 раз Последнее изменение Среда, 05 Сентября 2012 19:17
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « BMW K1300R Екіпіровка Spidi »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Enduro carbon
Шлем UVEX Enduro carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокуртка BUSE Sponsor II
Мотокуртка BUSE Sponsor II
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Flat 2 v2
Мотоботы Puma Flat 2 v2
 1.00 EUR