( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?
Среда, 20 Июн 2018
Пятница, 21 Сентября 2012 13:12

Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?

Автор 

Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?
Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?  Дискусії про те, чи вважати всесезонні покришки дійсно надійним варіантом для приватного автомобіля, тривають приблизно стільки ж, скільки існують самі шини, розроблені для використання круглий рік. І вже одне це свідчить про те, що використання таких автошин дійсно виправдано, адже в іншому випадку дискусії припинилися б самі собою. У каталогах магазину ви знайдете всесезонні шини від різних виробників і за самими оптимальними цінами.

Все ж таки, перед тим як прийняти остаточне рішення, варто ще раз зважити всі «за» і «проти».

Перш за все, не можна забувати про клімат. Саме він є основним аргументом у вирішенні даного спору. Діапазон оптимальної для покришок температури не може бути занадто широким, відповідно, і купувати їх в умовах різко континентального клімату, з великими перепадами температур, не варто. Європейці можуть круглий рік їздити на таких автошина, як Nokian Rotiiva, а також Michelin Latitude Cross і Сontinental CrossContact LX. Але їх клімат не йде ні в яке порівняння з нашими північними регіонами - для нас, швидше, підійдуть скандинавські стандарти. Цікавою буде зимова гума Гудієр, а також такі варіанти, як зимова гума Gislaved Nord Frost.

Крім температури, потрібно враховувати кількість опадів. Навіть при невеликій негативній температурі лід і щільно укочений сніг зводять нанівець всі переваги традиційної для всесезонних шин маркування «m + s» (бруд і сніг). Якщо опади у Вас відносно рідкі, це незручність ще можна пережити , але піддавати себе ризику кілька місяців поспіль - це занадто.

Для північних регіонів нашої країни можна рекомендувати Michelin Latitude X-Ice 2 - це одна з найбільш «сильних» в плані боротьби з суворими зимами моделей. Крім того, вона використовується без шипів, що зменшує вагу покришки і, відповідно, витрата палива. До речі, ця гума показує відмінні результати при гальмуванні на льоду - в тестах вони виявилися навіть краще, ніж у покришок з шипами. Ще одна модель для російської зими - Michelin Latitude X-Ice Norht 2. Правда, це суто «зимова» гума, яку доведеться змінити з настанням тепла, але в плані забезпечення безпеки це один з найкращих варіантів.

До речі, в вічній суперечці про те, які шини краще гальмують на гладкому льоду - шиповані чи нешиповані, Michelin Latitude X-Ice Norht 2 також показала відмінний результат. Вона не дуже сильно поступається покришкам без шипів в сильні морози, зате впевнено виграє довжину гальмівного шляху при потеплінні вище -15 º.


Компания ОАО «Телекомпания Санкт-Петербургское кабельное телевидение» (ТКТ) образована в 2001 году, с 2003 года входит в состав холдинга «Национальные кабельные сети» и на сегодняшний день является ведущим игроком телекоммуникационного рынка Северной столицы. Оригинальный cam модуль доступа conax SMIT предназначен для открытия закодированных телеканалов, вещание которых идет в кодировке conax.При использовании cam модуля SMIT Вы имеете возможность просмотра кабельного телевидения без внешнего кабельного ресивера, и управления телевизором будет возможно с одного пульта.

 

Прочитано 1007 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 Июня 2018 08:30
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE San Remo
Мотокуртка BUSE San Remo
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville GTX
Мотоботы Puma Bonneville GTX
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи" ("GT")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR