( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?
Понедельник, 20 Авг 2018
Пятница, 21 Сентября 2012 13:12

Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?

Автор 

Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?
Всесезонні шини: чи підійдуть нам європейські моделі?  Дискусії про те, чи вважати всесезонні покришки дійсно надійним варіантом для приватного автомобіля, тривають приблизно стільки ж, скільки існують самі шини, розроблені для використання круглий рік. І вже одне це свідчить про те, що використання таких автошин дійсно виправдано, адже в іншому випадку дискусії припинилися б самі собою. У каталогах магазину ви знайдете всесезонні шини від різних виробників і за самими оптимальними цінами.

Все ж таки, перед тим як прийняти остаточне рішення, варто ще раз зважити всі «за» і «проти».

Перш за все, не можна забувати про клімат. Саме він є основним аргументом у вирішенні даного спору. Діапазон оптимальної для покришок температури не може бути занадто широким, відповідно, і купувати їх в умовах різко континентального клімату, з великими перепадами температур, не варто. Європейці можуть круглий рік їздити на таких автошина, як Nokian Rotiiva, а також Michelin Latitude Cross і Сontinental CrossContact LX. Але їх клімат не йде ні в яке порівняння з нашими північними регіонами - для нас, швидше, підійдуть скандинавські стандарти. Цікавою буде зимова гума Гудієр, а також такі варіанти, як зимова гума Gislaved Nord Frost.

Крім температури, потрібно враховувати кількість опадів. Навіть при невеликій негативній температурі лід і щільно укочений сніг зводять нанівець всі переваги традиційної для всесезонних шин маркування «m + s» (бруд і сніг). Якщо опади у Вас відносно рідкі, це незручність ще можна пережити , але піддавати себе ризику кілька місяців поспіль - це занадто.

Для північних регіонів нашої країни можна рекомендувати Michelin Latitude X-Ice 2 - це одна з найбільш «сильних» в плані боротьби з суворими зимами моделей. Крім того, вона використовується без шипів, що зменшує вагу покришки і, відповідно, витрата палива. До речі, ця гума показує відмінні результати при гальмуванні на льоду - в тестах вони виявилися навіть краще, ніж у покришок з шипами. Ще одна модель для російської зими - Michelin Latitude X-Ice Norht 2. Правда, це суто «зимова» гума, яку доведеться змінити з настанням тепла, але в плані забезпечення безпеки це один з найкращих варіантів.

До речі, в вічній суперечці про те, які шини краще гальмують на гладкому льоду - шиповані чи нешиповані, Michelin Latitude X-Ice Norht 2 також показала відмінний результат. Вона не дуже сильно поступається покришкам без шипів в сильні морози, зате впевнено виграє довжину гальмівного шляху при потеплінні вище -15 º.


Компания ОАО «Телекомпания Санкт-Петербургское кабельное телевидение» (ТКТ) образована в 2001 году, с 2003 года входит в состав холдинга «Национальные кабельные сети» и на сегодняшний день является ведущим игроком телекоммуникационного рынка Северной столицы. Оригинальный cam модуль доступа conax SMIT предназначен для открытия закодированных телеканалов, вещание которых идет в кодировке conax.При использовании cam модуля SMIT Вы имеете возможность просмотра кабельного телевидения без внешнего кабельного ресивера, и управления телевизором будет возможно с одного пульта.

 

Прочитано 1048 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 Июня 2018 08:30
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR