( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Вініловий стайлінг автомобіля: види плівок для наклейок
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 25 Сентября 2012 22:21

Вініловий стайлінг автомобіля: види плівок для наклейок

Автор 

Вініловий стайлінг автомобіля: види плівок для наклейок


 Для вінілового стайлінгу кузова автомобіля використовуються спеціальні наклейки, основа яких складається з плівки того чи іншого типу, що відрізняється технологією виробництва і своїми специфічними характеристиками. 

Технологія виробництва

Залежно від особливостей виробничого методу розрізняють два види вінілових плівок: каландрировані і литі. Перші, термін експлуатації яких досягає трьох років, відрізняються невисокою вартістю завдяки спрощеному процесу виготовлення: вінілову масу можна швидко і легко розкачати спеціальними валиками (каландрами).

Другі, чиї експлуатаційні характеристики дозволяють зберігати властивості плівки протягом семи - десяти років, роблять за допомогою литого листа, куди виливається вінілова маса. Варто зазначити, що литі плівки в кілька разів міцніше каландрированних.

Характеристики

Беручи до уваги критерії специфічних характеристик плівок, можна виділити кілька типів, кожен з яких відрізняється один від одного за різними параметрами. Так, стандартна плівка для вінілових наклейок на фіат седічі, Шкода Фабія або Форд Фокус буває двох варіантів. Можна вибрати матову або глянсову плівку, представлену в шести десятках різних тонах.

Високоякісна плівка вісімдесяти відтінків, представлена в сучасних магазинах серед матеріалів для автотюнингу, відрізняється підвищеною стійкістю кольору і не блякне від води.

Для створення оригінального вінілового стайлінгу використовують наклейки на основі вітражної плівки: прозорий матеріал з трьома десятками колірних варіантів.

Сяяти і мерехтіти автомобіль буде зі світловідбиваючої плівкою, адже при зустрічі з прожекторами фар або під час попадання сонячних променів на поверхню такої наклейки, вона починає переливатися. Існує також светонакопітельная плівка, яка збирає енергію сонячного світла вдень, а з настанням темряви починає яскраво світитися. Ця плівка складається з трьох шарів і випускається тільки жовто-зеленого кольору.

 Таким чином, комбінуючи наклейки на основі різноманітних плівок, майстри автотюнингу створюють справжні шедеври вінілового стайлінгу.


Если вы хотите сделать приятный сюрприз своему ребенку или же кому то из родных тогда, торт киев - это именно то, что вам нужно. Мы можем изготовить торт на ваше усмотрение. Если для ребенка это манишка или же кукла. У нас большой выбор на счет креативности. Поэтому, обращайтесь, всегда рады.

 

Прочитано 1066 раз Последнее изменение Вторник, 25 Сентября 2012 22:21
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны Sand
Текстильные мотоштаны Sand
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
Мотокуртка BUSE Imola Racing BUSE
 1.00 EUR


Защита колен SAS-TEC SC-1/06
Защита колен SAS-TEC SC-1/06
 1.00 EUR