( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Використання зварювальних технологій при ремонті авто-і мототехніки
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 01 Августа 2012 09:43

Використання зварювальних технологій при ремонті авто-і мототехніки

Автор 


Використання зварювальних технологій при ремонті авто-і мототехніки Досить часто в спеціалізовані автосервіси звертаються водії, транспортні засоби яких отримали ушкодження в ході тривалої експлуатації. У машин змінюється після аварії геометрія, виходить з ладу міст, підвіски, елементи ходової частини. Далеко не у всіх випадках доцільно проводити повну заміну агрегатів. Як правило, проблему можливо вирішити шляхом зварювання металевих поверхонь.

Для ремонту авто-і мототранспорту на станціях технічного обслуговування, як правило, використовують ручну дугову електричну зварку.

За допомогою подібних технологій і зварювальних електродів різного призначення не представляє особливої праці з'єднати між собою з високою якістю деталі, виконані зі сталі, чорних і кольорових металів, їхніх різних сплавів.

Сама суть зварювального процесу полягає в нагріванні пошкоджених поверхонь шляхом підведення до них електричного струму. Для створення і підтримки електричної дуги використовують зварювальні електроди - провідники металевою або неметалевої природи. На практиці співробітники сервісних центрів все частіше користуються продукцією, що випускається компанією "СпецЕлектрод" (самі затребуваними на сьогоднішній день є електроди марки ОЗС-12, УОНИ-13/55, МР-3С).

Зчленування між собою пошкоджених елементів автомобіля відбувається за рахунок розплавлення металу як основного, так і електродного (його змішування відбувається в зварювальній ванні). Довжина, ширина і висота шва залежать як від ступеня прогрівання поверхонь, так і від положення зварювального апарату під час роботи. Зчленовані поверхні по міцності нічим не відрізняються від монолітного металу - вони в змозі витримувати всі нормативні статичні і динамічні навантаження, на які розрахована та чи інша деталь транспортного засобу - такі властивості цих зварювальних електродів.

Співробітники станцій ремонту і технічного обслуговування використовують в роботі два типи обладнання, призначеного для з'єднання металів за технологіями ручного дугового зварювання. Трансформатори (зварювальні апарати) використовують енергію змінного електричного струму. Захисним газом при експлуатації подібних агрегатів виступає аргон і вуглекислота. Основним недоліком трансформатора є його значні габарити.

Для харчування інверторів до нього підводять постійний електричний струм. Агрегат відрізняється легкістю і компактністю, у багатьох модифікацій передбачений вбудований блок корекції потужності.

 


Нынешние туалетные кабины приметно эволюционировали и представляют собой разнообразный ассортимент автономных санитарных систем, увеличенной степени удобства. Продажа туалетных кабин стала довольно прибыльным делом. Функционально туалетная кабина создана для организации санузла в местах, где отсутствует центральная канализация. Независимо от расценок все модели имеют требуемые разрешительные документы. Несомненным превосходством передовых биотуалетов считается их эстетичный внешний облик.

 

Прочитано 967 раз Последнее изменение Среда, 01 Августа 2012 09:43
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "СиАр Леди" ("CR Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
Мотоботы Puma 1000 v3 Perforated
 1.00 EUR


SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
 1.00 EUR