( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Види радіокерованих моделей автомобілів
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 27 Февраля 2013 00:01

Види радіокерованих моделей автомобілів

Автор 

Види радіокерованих моделей автомобілів
Види радіокерованих моделей автомобілів Радіокеровані моделі останнім часом стали дуже популярні, причому у людей різного віку. Для когось це цікаве проведення часу, а для когось - окремий, самостійний вид спорту. І, треба помітити, гонки радіокерованих моделей часом за напруженням пристрастей і драйву не поступаються Формулі 1. Якщо вас зацікавили ці мініатюрні автомобілі, але до цього ви з ними ніколи не стикалися, то дуже буде корисним дізнатися, як правильно зробити вибір моделі.Для цього розглянемо основні типи радіокерованих моделей авто. Вони розрізняються за своїми масштабами (найчастіше це співвідношення 1/8 або 1/10), типами двигуна і типам шасі. На останніх двох варто зупинитися детальніше.

За типом двигунів радіокеровані моделі можуть бути або з двигуном внутрішнього згоряння, скорочено ДВС, або з електродвигуном. У моделях з двигуном внутрішнього згоряння використовується паливо, що містить метанол, нітрометан і масло. Якщо ви вибрали саме такий тип моделі, то дуже важливо використовувати тільки фірмовий тип палива, в цьому випадку мотор буде служити довго і якісно. Однак багатьох може зупинити ціна на таке паливо, в середньому за 4 літри доведеться викласти близько 40 доларів, і витрачається воно досить швидко. Але завдяки такому двигуну при їзді ми отримуємо досить реалістичний звук ревучого мотора.

Очевидний мінус моделей з електродвигуном - це акумулятор, який має властивість сідати досить швидко. Зазвичай радіокерована модель авто з електродвигуном не їде більше 15 хвилин без додаткової підзарядки. Тому має сенс купувати найбільш якісну модель акумулятора, він обійдеться недорого, зате працювати буде порівняно довше середнього.

Залежно від цілей і видів гонок, існують наступні радіокеровані моделі автомобілів: формула 1 (для швидкісних гонок по рівних поверхнях), баггі (для бездоріжжя), трак (схожий з баггі, але є невеликі відмінності), монстр (для їзди з великими перешкодами) і шосе (їм потрібно рівна поверхня). Крім цього, привід у автомобілів також буває різний - або повний, або задній (4WD і 2WD відповідно).

 Якщо ви вирішили придбати радіокеровані моделі авто, то будьте готові до покупки безлічі необхідних корисних речей, але будьте впевнені - всі ваші витрати з лишком окупляться незабутніми відчуттями від гонки.


Хотите чувствовать себя на протяжение дня энергично, тогда вам следует включит в свой рацион мушмулу. Ведь, калорийность мушмулы вполне допустимая, вы можете для себя подсчитать, если сомневаетесь.

Прочитано 1387 раз Последнее изменение Среда, 27 Февраля 2013 00:01
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
Черепаха SCOTT Rckenprotektor Pursuit
 1.00 EUR


Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR