( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Види радіокерованих моделей автомобілів
Пятница, 19 Янв 2018
Среда, 27 Февраля 2013 00:01

Види радіокерованих моделей автомобілів

Автор 

Види радіокерованих моделей автомобілів
Види радіокерованих моделей автомобілів Радіокеровані моделі останнім часом стали дуже популярні, причому у людей різного віку. Для когось це цікаве проведення часу, а для когось - окремий, самостійний вид спорту. І, треба помітити, гонки радіокерованих моделей часом за напруженням пристрастей і драйву не поступаються Формулі 1. Якщо вас зацікавили ці мініатюрні автомобілі, але до цього ви з ними ніколи не стикалися, то дуже буде корисним дізнатися, як правильно зробити вибір моделі.Для цього розглянемо основні типи радіокерованих моделей авто. Вони розрізняються за своїми масштабами (найчастіше це співвідношення 1/8 або 1/10), типами двигуна і типам шасі. На останніх двох варто зупинитися детальніше.

За типом двигунів радіокеровані моделі можуть бути або з двигуном внутрішнього згоряння, скорочено ДВС, або з електродвигуном. У моделях з двигуном внутрішнього згоряння використовується паливо, що містить метанол, нітрометан і масло. Якщо ви вибрали саме такий тип моделі, то дуже важливо використовувати тільки фірмовий тип палива, в цьому випадку мотор буде служити довго і якісно. Однак багатьох може зупинити ціна на таке паливо, в середньому за 4 літри доведеться викласти близько 40 доларів, і витрачається воно досить швидко. Але завдяки такому двигуну при їзді ми отримуємо досить реалістичний звук ревучого мотора.

Очевидний мінус моделей з електродвигуном - це акумулятор, який має властивість сідати досить швидко. Зазвичай радіокерована модель авто з електродвигуном не їде більше 15 хвилин без додаткової підзарядки. Тому має сенс купувати найбільш якісну модель акумулятора, він обійдеться недорого, зате працювати буде порівняно довше середнього.

Залежно від цілей і видів гонок, існують наступні радіокеровані моделі автомобілів: формула 1 (для швидкісних гонок по рівних поверхнях), баггі (для бездоріжжя), трак (схожий з баггі, але є невеликі відмінності), монстр (для їзди з великими перешкодами) і шосе (їм потрібно рівна поверхня). Крім цього, привід у автомобілів також буває різний - або повний, або задній (4WD і 2WD відповідно).

 Якщо ви вирішили придбати радіокеровані моделі авто, то будьте готові до покупки безлічі необхідних корисних речей, але будьте впевнені - всі ваші витрати з лишком окупляться незабутніми відчуттями від гонки.


Хотите чувствовать себя на протяжение дня энергично, тогда вам следует включит в свой рацион мушмулу. Ведь, калорийность мушмулы вполне допустимая, вы можете для себя подсчитать, если сомневаетесь.

Прочитано 1206 раз Последнее изменение Среда, 27 Февраля 2013 00:01
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотоштаны "Кайен-Про" ("Cayenne-Pro")
Мотоштаны
 1.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR