( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Види кузовів
Пятница, 22 Июн 2018
Среда, 14 Августа 2013 13:56

Види кузовів

Автор 

 

Добрий день, шановні читачі. Як багато хто з Вас, напевно, вже здогадалися, сьогодні я хочу поговорити про типи кузовів легкових автомобілів.

 

Пам'ятаю часи, коли почуте слово хетчбек викликало у мене здивування. Думаю, що і серед читачів, знайдуться люди зі схожою проблемою. У даній статті я спробую цю проблему вирішити.

 

Щоб не вводити Вас в оману, пояснюю, що на зображенні зліва зображений не хетчбек, а самоскид. Та Ви й самі, напевно, здогадалися.

 

Тепер докладніше безпосередньо про кузовах легкових автомобілів. До найпоширеніших і популярним кузовам відносяться: седан, хетчбек і універсал. Існують і інші види кузовів, такі як купе, кабріолет, лімузин, вагон. Вони сьогодні менш популярні.

 

Седан

 

Даний вид кузова відрізняється класичним багажником. Та й сам кузов є класичним. Ще 15-20 років тому більшість автомобілів випускалися саме з кузовом типу седан.

 

Седан відрізняється відносно слабкий місткістю багажника (порівняно з хетчбеком і універсалом), зазвичай має 4 двері.

 

Хетчбек

 

Даний тип кузова швидше сучасний, ніж класичний. На мій погляд, зараз автомобілі з кузовом хетчбек поступово витісняють класичні седани. І у цього є підстави. При тому, що довжина хетчбека в більшості випадків менше (хетчбек має більш короткий задній звис), ніж у седана, перший володіє значно більшою місткістю.

 

Хетчбек в різних виконаннях може мати 3 або 5 дверей. 3-х дверний хетчбек не подарок для великої родини. У такому автомобілі посадка на заднє сидіння не викликає задоволення.

 

Універсал

 

Автомобілі з даним типом кузова, мають підвищену місткістю. Також як і хетчбек універсал має 5 дверей. Але довжина універсала значно більше. Зазвичай задні двері універсала розташована майже перпендикулярно землі. Задні сидіння універсала можна скласти і це дозволяє значно збільшити багажне відділення (можна невеликого бичка возити).


Если вы желаете рассчитываться онлайн, тогда могу дать вам хороший совет по этой теме. Тем более, что с помощью MyServices - Time Warner Cable можно всё про это узнать. А вот оплачивать можно много чего.

 

Прочитано 1172 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « История казино в России Range Rover Evoque »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR


SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
SHIRO SH-338 SEPANG SHIRO SH-338 SEPANG
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
SHIRO SH-202 CUSTOM SHIRO SH-202 CUSTOM
 1.00 EUR