( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Види кузовів
Понедельник, 20 Авг 2018
Среда, 14 Августа 2013 13:56

Види кузовів

Автор 

 

Добрий день, шановні читачі. Як багато хто з Вас, напевно, вже здогадалися, сьогодні я хочу поговорити про типи кузовів легкових автомобілів.

 

Пам'ятаю часи, коли почуте слово хетчбек викликало у мене здивування. Думаю, що і серед читачів, знайдуться люди зі схожою проблемою. У даній статті я спробую цю проблему вирішити.

 

Щоб не вводити Вас в оману, пояснюю, що на зображенні зліва зображений не хетчбек, а самоскид. Та Ви й самі, напевно, здогадалися.

 

Тепер докладніше безпосередньо про кузовах легкових автомобілів. До найпоширеніших і популярним кузовам відносяться: седан, хетчбек і універсал. Існують і інші види кузовів, такі як купе, кабріолет, лімузин, вагон. Вони сьогодні менш популярні.

 

Седан

 

Даний вид кузова відрізняється класичним багажником. Та й сам кузов є класичним. Ще 15-20 років тому більшість автомобілів випускалися саме з кузовом типу седан.

 

Седан відрізняється відносно слабкий місткістю багажника (порівняно з хетчбеком і універсалом), зазвичай має 4 двері.

 

Хетчбек

 

Даний тип кузова швидше сучасний, ніж класичний. На мій погляд, зараз автомобілі з кузовом хетчбек поступово витісняють класичні седани. І у цього є підстави. При тому, що довжина хетчбека в більшості випадків менше (хетчбек має більш короткий задній звис), ніж у седана, перший володіє значно більшою місткістю.

 

Хетчбек в різних виконаннях може мати 3 або 5 дверей. 3-х дверний хетчбек не подарок для великої родини. У такому автомобілі посадка на заднє сидіння не викликає задоволення.

 

Універсал

 

Автомобілі з даним типом кузова, мають підвищену місткістю. Також як і хетчбек універсал має 5 дверей. Але довжина універсала значно більше. Зазвичай задні двері універсала розташована майже перпендикулярно землі. Задні сидіння універсала можна скласти і це дозволяє значно збільшити багажне відділення (можна невеликого бичка возити).


Если вы желаете рассчитываться онлайн, тогда могу дать вам хороший совет по этой теме. Тем более, что с помощью MyServices - Time Warner Cable можно всё про это узнать. А вот оплачивать можно много чего.

 

Прочитано 1214 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « История казино в России Range Rover Evoque »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "TT"
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR