( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Вибираємо "правильну" транспортну компанію
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 16 Марта 2013 22:34

Вибираємо "правильну" транспортну компанію

Автор 

Вибираємо "правильну" транспортну компанію 
Вибираємо правильну транспортну копанню Чимало існує компаній в Росії, які готові запропонувати свої послуги з вантажоперевезень. Якщо вас цікавить, наприклад, доставка збірних вантажів по РФ, СНД чи навіть Європейським країнам, то в першу чергу слід знайти дійсно надійну транспортно-експедиційну компанію, яка зарекомендувала себе з хорошого боку.

Насправді, дуже важливо, щоб вантажоперевезення по Росії та іншим країнам здійснювалися з суворим дотриманням усіх термінів доставки і, звичайно ж, правил перевезення вантажів.

Тільки надійна організація готова надати повний спектр послуг і доставку вантажу точно в строк за цілком прийнятну ціну.

На сьогоднішній день спостерігається значне зростання попиту на міжнародні та міські автоперевезення. Притому він постійно зростає саме разом із зростанням сучасного бізнесу, і фахівці транспортно-логістичних компаній теж намагаються не відставати від сучасних способів організації своїх послуг. Саме тому вони і надають завжди найбільш актуальні та дійсно вигідні тарифи на здійснювані вантажоперевезення.

Як же вибрати транспортно-експедиторську компанію?

Якщо вам потрібно визначитися з тим, кому ж довірити доставку вашого вантажу, пропонуємо ознайомитися з основними критеріями вибору організації.

1. Обов'язково у транспортної компанії повинна бути ліцензія або спеціальні дозвільні документи від відповідних організацій на здійснення діяльності.

2. Великий і надійний перевізник - транспортна компанія, у якої є свої філії і широкі зв'язки в різних містах (а також країнах). Мова йде про те, що експедиторська компанія в першу чергу повинна бути великою достатньо, щоб провести вашу вантажоперевезення на найвищому рівні.

3. Хороша мережа сучасних зарубіжних партнерів, звичайно, забезпечить по-справжньому безперебійне просування товару вашого, з мінімальними затримками. Це особливо важливо для багатьох швидкопсувних продуктів або тих продуктів, які вимагають якоїсь спеціальної обробки.

4. Надійність перевізника. Вивчіть, як давно існує компанія на ринку, чи є вона фінансово стабільною.

5. Наскільки доброзичливий колектив. На жаль, але не в кожній організації співробітники готові витратити час, щоб детально роз'яснити порядок, умови майбутньої вантажоперевезення належним чином.

6. Знання експедитора про всі особливості вантажу вашого. Звичайно, краще вибирати того експедитора, який володіє знаннями про особливості саме вашого продукту. Коли експедитор займається, наприклад, транспортуванням меблів, чи буде така компанія компетентна в перевезенні свіжих продуктів або вина?

7. Наявність хороших відгуків.

8. Надання такої послуги, як страхування вантажу.

9. Надання дійсно вигідного тарифу на вантажоперевезення.

 На закінчення відзначимо, що помилитися може навіть самий сумлінну експедитор. Довірте вантаж перевіреній компанії. 


Многие сталкиваются с вопросом Липоцельс или L-Карнитин 300, как выбрать правильно? Эти два препарата имеют свои определенные преимущества, но если вас интересует подробная информация, можете ознакомиться у нас на сайте http://lipotsels.ru/.

Прочитано 1070 раз Последнее изменение Суббота, 16 Марта 2013 22:34
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кёрв" ("Curve")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR