( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Ви - продаєте, ми - купуємо!
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 15 Августа 2012 08:54

Ви - продаєте, ми - купуємо!

Автор 

Автомобіль - необхідна в наші дні річ. Переважна більшість населення не те, щоб країни, а й світу, вже обзавелися «швидкокрилими Пегасом». Але трапляються в житті і несподіванки, коли автомобіль доводиться продавати. Ніхто не застрахований від неприємностей. У житті кожної людини трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Якщо інших варіантів знайти потрібну суму немає, то найчастіше власники продають навіть автомобілі.

Автобізнес: кому і навіщо потрібні старі автомобілі


Все більше компаній по скупці авто з'являються в умовах стрімкого ринкового росту. Не варто витрачати багато зусиль, щоб переконатися в цьому, лише набрати в пошуковику «викуп авто в москві». Автофірми, які викуповують автомобілі у власників, як правило, надають спектр додаткових послуг, таких як огляд машини, оцінка, від фарбування до ремонту двигуна. Ці умови дають можливість створювати найбільш гнучкі умови при постановці машини в чергу на комісію. Є фірми, які встигли обзавестися власним автосервісом, що також грає на руку їм і тим, хто авто продає. Спектр послуг подібних фірм досить широкий. Однією з таких є терміновий викуп авто. Ця послуга хороша тим, що дозволяє клієнту отримати гроші за авто вже через годину після звернення.

Наступна послуга, особливо актуальна - викуп вітчизняних автомобілів. Багато власників вітчизняних моделей прагнуть зараз поміняти авто на більш нову або іномарку. Тоді він іде в салон, який таку послугу надає. Співробітники фірми готують список документів, необхідний для викупу. Оцінюють автомобіль, вік і його пробіг. Тільки після повноцінного огляду авто та підготовки документів клієнту називають остаточну суму за авто. При цьому він зовсім не бере участь в оформленні документів, що значно заощаджує дорогоцінний час.

Багато салонів, крім стандартних послуг, надають таку послугу як викуп раритетного авто. На сьогодні таких авто небагато, але ще залишилися. Вони представляють цінність не як засіб пересування, але як унікальний експонат. Більш стандартна, але не менш корисна послуга - викуп кредитних машин. Часом обставини складаються так, що немає можливості погасити автокредит. Тоді клієнту ідеально підійде програма з викупу авто, яке куплено в кредит. Складність цієї операції полягає в тому, що найчастіше ПТС перебуває в якості застави в банку, де узятий кредит. Тоді компанія просто перекуповує заборгованість клієнта перед банком і виплачує клієнтові решту суми вартості машини.Колокейшн (collocation) — это сервис, получая который Вы приобретаете возможность разместить Ваш сервер в Дата-центре под круглосуточным надзором и подключить его к скоростным каналам передачи данных. Вы размещаете большой Веб-портал, для которого потребуется единичный сервер, либо же желаете сами стать хостинг-Интернет – провайдером, тогда Вам потребуется разместить в дата-центре собственный сервер. Наши работники сделают все нужные консультации и содействие в настройке вашего сервера. Все подробности на сайте http://www.di-net.ru/collocation/colocation/. Сервер размещенный на colocation, еще значительно усиливает безопасность в случае его квалифицированной настройки и квалифицированного администрирования. 

 

Прочитано 1021 раз Последнее изменение Среда, 15 Августа 2012 09:04
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 300 uni
Мотошлем ROCC 300 uni
 1.00 UAH


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Аполло" ("Apollo")
Кожаная куртка
 1.00 EUR