( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Вантажні перевезення, як засіб розвитку сучасного бізнесу
Воскресенье, 19 Авг 2018
Понедельник, 14 Января 2013 19:54

Вантажні перевезення, як засіб розвитку сучасного бізнесу

Автор 

Вантажні перевезення, як засіб розвитку сучасного бізнесу 
Вантажоперевезення, як засіб розвитку сучасного бізнесу Практично будь-який бізнес тим чи іншим чином пов'язаний з вантажоперевезеннями. Швидка і чітка робота транспорту сьогодні стає дуже актуальним завданням. Багато сучасних компанії, що надають послуги з вантажоперевезень, забезпечують своєчасну доставку різноманітних партій товарів, у тому числі збірні вантажі.

Транспортування товарів виконується автомобільним транспортом, контейнерами і ж / д транспортом. Компанії з вантажоперевезень надають такі послуги, як квартирний, дачний або офісний переїзд, а також транспортування великогабаритних важких речей - музичних інструментів (роялів, піаніно), сейфів, банкоматів, важких шаф і інших виробів.

Навантаження і вивантаження здійснюють за допомогою необхідної вантажопідйомної техніки досвідчені фахівці - вантажники, такелажники, що мають допуск до роботи з даною технікою.

Доставка вантажів у контейнерах вважається найнадійнішою. По-перше, товари повністю захищені від механічних впливів і пошкоджень. По-друге, витрати часу на транспортування мінімальні - відсутня проміжне складування товару. Збереження цінностей забезпечує опломбування контейнера, це також є перевагою.

Особливості транспортування і проходження митниці дрібногабаритних вантажів

Перевезення великих партій дрібногабаритних товарів, власниками яких є фізичні або юридичні особи, що здійснюється з використанням контейнера або одного транспортного засобу, вважається економічно вигідним заходом. Вартість доставки товару значно знижується за рахунок оптимального використання простору у вантажному транспорті.

Зазвичай збірні вантажі різних замовників перевозяться в одному напрямку, що дозволяє максимально швидко доставити їх за місцем призначення. Партії мелкогабаритной товару збираються поштучно на спеціальному консолідаційної складі, який служить відправним пунктом при регулярній перевезення по заданому маршруту.

Найчастіше транспортування здійснюється за допомогою автотранспорту, але нерідко використовується для цих цілей також авіаційний, залізничний і водний транспорт. При цьому необхідно проходити обов'язкові митні процедури та сплачувати податки, у відповідність до встановлених кодами ТН ЗЕД. Спеціалізовані компанії допомагають підприємцям оперативно проходити митний огляд, оформляють всі необхідні документи.

Етапи відправки вантажів залізничним транспортом

Більше половини всього обсягу транспортувань складають залізничні перевезення вантажів. При необхідності перевозити особливо великі партії товару ж / д транспорт є оптимальним варіантом. Протягом усього шляху забезпечується повна схоронність вантажів, оскільки склад йде без зупинок, а безпека руху забезпечується фахівцями ЧОП. Також по залізниці транспортуються збірні вантажі. При цьому необхідно проводити оформлення окремих накладних та інших документів, за якими відбувається оформлення товару на митниці.

 Ж / д транспорт найбільш зручний для перевезення великого обсягу товару на далекі відстані. Залізничні вантажоперевезення по своїх масштабах перевершують автомобільний транспорт, що створює конкуренцію між двома даними видами транспортування. На відміну від автотранспорту, по залізниці можна перевозити велику кількість будівельних матеріалів, в тому числі, сипучих. Головним недоліком вантажоперевезень залізницею є прихильність до одного маршруту.

Прочитано 828 раз Последнее изменение Вторник, 15 Января 2013 13:30
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 130
Мотошлем ROCC 130
 1.00 UAH


Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
 1.00 EUR