( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Вантажівка, тягач та напівпричіп теж люблять тюнінг
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 12 Сентября 2012 21:04

Вантажівка, тягач та напівпричіп теж люблять тюнінг

Автор 

45696

Тюнінг автомобілів, тобто поліпшення їх зовнішніх і внутрішніх показників і навіть заміна крякалки спецсигналу давно став звичним для автолюбителів у всьому світі. Адже автомобіль зараз вже перестав бути розкішшю і навіть просто засобом пересування. Це сьогодні ще й прекрасний спосіб для самовираження і позначення своєї індивідуальності. Бути, як всі, в наші дні вже мало хто хоче. Думаєте, що це турбує тільки власників дорогих моделей легкових автомобілів? Нічого подібного. 

Водії вантажівок і тягачів стурбовані цим в не меншому ступені, що цілком зрозуміло.

Проводячи за бубликом свого автомобіля щодня близько третини часу доби, а далекобійники і більше того, мимоволі захочеш перетворити звичайний тягач на щось особливе і досі небачене. Живі приклади такого трепетного ставлення водіїв до своїх «ваговозам» все частіше можна бачити на дорогах країни, що не може не радувати.

Звичайно, сучасний вантажний тюнінг, особливо в його внутрішній частині, має свої обмеження. Наприклад, поки важко розраховувати на отримання значної прибавки в потужності дизельного двигуна. Але в тому, що стосується зовнішнього та інтер'єрного тюнінгу, то тут будь вантажний автомобіль дає практично нічим необмежені простори для польоту творчої думки. Тому дивно, що продаж напівпричепів та тягачів до сих пір не пов'язана з такою послугою, як тюнінг. Тобто попит тут поки явно випереджає пропозицію. Напевно багато комерційні компанії, які професійно займаються вантажоперевезеннями, із задоволенням скористалися б подібними послугами. Адже вантажний тюнінг - це ще і прекрасна можливість для дуже дієвою і ефективної реклами компанії.

Поки ж вантажним тюнінгом в нашій країні найчастіше займаються самі власники транспортних засобів. Справедливості заради слід сказати, що іноді цей прийом використовують також і вітчизняні виробники для залучення уваги до своєї нової техніки. Показовим в цьому відношенні приклад ГАЗ. На виставці "Мотор-шоу-2004" модель ГАЗ-3309 з VIP-тюнінгом зайняла 2-е місце і була удостоєна призу в номінації «Спеціальний приз за оригінальний дизайн і концепцію автомобіля». ГАЗ-3309 підкорив журі своїм ефектним екстер'єром, прикрашеним численними хромованими деталями, кабіною підвищеної комфортності з 2-ма спальними місцями і збільшеною колісною базою. Залишається сподіватися, що це тільки початок і попереду вантажний тюнінг чекає прекрасне майбутнє.


Прочитано 1137 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентября 2012 21:13
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокуртка Carrara Damenjacke
Мотокуртка Carrara Damenjacke
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR