( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » У Росії заведуться "Ягуари"
Пятница, 20 Апр 2018
Суббота, 10 Августа 2013 12:31

У Росії заведуться "Ягуари"

Автор 

 

Група Jaguar Land Rover може розпочати складання своїх моделей у Росії. Таким чином компанія має намір скорочувати витрати і йти від виплат високих митних зборів. Експерти вважають, що якщо це і відбудеться, то не скоро.

 

Група Jaguar Land Rover розглядає можливість початку виробництва автомобілів на ринках, що розвиваються в таких країнах, як Росія, Китай і Бразилія. З початком кризи продажі марок впали на 30%, а виробництво на 60%.

 

«Кілька тижнів тому я оголосив, що компанія розробила новий бізнес-план, за яким вона буде працювати далі. Він зажадає інвестицій у кілька мільярдів фунтів стерлінгів у найближчі п'ять-десять років. Упевнений, це буде одна з найбільших інвестицій в автомобільну компанію в Великобританії », - цитує керівника Jaguar Land Rover Девіда Сміта британський журнал Autocar. Гроші підуть на розробку нових моделей і на їх просування на ринку. Для того щоб пропонувати свої машини за більш привабливими цінами, компанія буде будувати машини там же, де і продавати. В якості ключових зарубіжних ринків Jaguar Land Rover бачить для себе країни БРІК.

 

«Якщо ми хочемо уникнути 100-процентних мит, як наприклад у Китаї, нам доведеться почати там випуск автомобілів», - підкреслив він.

 

У російському представництві компанії «Газеті.Ru» розповіли, що мова може йти про організацію складальних майданчиків, а не заводів повного циклу, як у Великобританії. Зараз в Англії діють три таких заводи, надалі два з них будуть об'єднані в один. Складальні майданчика не будуть працювати на експорт, лише на забезпечення потреби внутрішнього ринку.

 

Проте ніяких конкретних рішень ще не прийнято. У тому числі і щодо Росії. Деякий час тому компанія вивчала можливість організації складання у нас. Однак на той момент було прийнято рішення про недоцільність проекту.

 

«Не виключено, що згодом ми знову повернемося до цієї ідеї», - пояснив представник компанії. У такому випадку це буде самостійний проект, без залучення стороннього партнера.


Для деловых людей стоит иметь хороший ежедневник. Кстати говоря сейчас купить ежедневник в киеве не проблема вообще. Есть отличный интернет магазин, который только на этом и профилируется.

 

 

Прочитано 905 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Рубашка / Shirt
Рубашка / Shirt
 1.00 UAH


Мотоботы Puma 1000 V2
Мотоботы Puma 1000 V2
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR