( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » У Росії заведуться "Ягуари"
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 10 Августа 2013 12:31

У Росії заведуться "Ягуари"

Автор 

 

Група Jaguar Land Rover може розпочати складання своїх моделей у Росії. Таким чином компанія має намір скорочувати витрати і йти від виплат високих митних зборів. Експерти вважають, що якщо це і відбудеться, то не скоро.

 

Група Jaguar Land Rover розглядає можливість початку виробництва автомобілів на ринках, що розвиваються в таких країнах, як Росія, Китай і Бразилія. З початком кризи продажі марок впали на 30%, а виробництво на 60%.

 

«Кілька тижнів тому я оголосив, що компанія розробила новий бізнес-план, за яким вона буде працювати далі. Він зажадає інвестицій у кілька мільярдів фунтів стерлінгів у найближчі п'ять-десять років. Упевнений, це буде одна з найбільших інвестицій в автомобільну компанію в Великобританії », - цитує керівника Jaguar Land Rover Девіда Сміта британський журнал Autocar. Гроші підуть на розробку нових моделей і на їх просування на ринку. Для того щоб пропонувати свої машини за більш привабливими цінами, компанія буде будувати машини там же, де і продавати. В якості ключових зарубіжних ринків Jaguar Land Rover бачить для себе країни БРІК.

 

«Якщо ми хочемо уникнути 100-процентних мит, як наприклад у Китаї, нам доведеться почати там випуск автомобілів», - підкреслив він.

 

У російському представництві компанії «Газеті.Ru» розповіли, що мова може йти про організацію складальних майданчиків, а не заводів повного циклу, як у Великобританії. Зараз в Англії діють три таких заводи, надалі два з них будуть об'єднані в один. Складальні майданчика не будуть працювати на експорт, лише на забезпечення потреби внутрішнього ринку.

 

Проте ніяких конкретних рішень ще не прийнято. У тому числі і щодо Росії. Деякий час тому компанія вивчала можливість організації складання у нас. Однак на той момент було прийнято рішення про недоцільність проекту.

 

«Не виключено, що згодом ми знову повернемося до цієї ідеї», - пояснив представник компанії. У такому випадку це буде самостійний проект, без залучення стороннього партнера.


Для деловых людей стоит иметь хороший ежедневник. Кстати говоря сейчас купить ежедневник в киеве не проблема вообще. Есть отличный интернет магазин, который только на этом и профилируется.

 

 

Прочитано 951 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
Мотоштаны BUSE Open Road Hose 13
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Rockingham
Мотокуртка BUSE Rockingham
 1.00 EUR


Женское термобелье "Сахара" ("Sahara")
Женское термобелье
 1.00 EUR