( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг
Понедельник, 20 Авг 2018
Пятница, 05 Апреля 2013 11:08

Тюнінг

Автор 


Скажи мені, який ти віддаєш перевагу тюнінг, і я скажу хто ти
Для когось дорога - це просто вузька або широка смуга асфальту, оточена знаками і світлофорами. А ось для інших - це щоденна реальність, оточення постійного перебування, зі своїми законами, правилами, модою і тенденціями. І тому дуже багато водіїв, сідаючи за кермо і виїжджаючи на дорогу, думають не тільки про безпеку і швидкості, але й те, як виразити себе, стати на трасі особистістю, виділитися з сірої маси точно таких же Тойот, Шкод або Кіа, звернути на себе увагу інших.

Найчастіше в такій ситуації допомагає різноманітний тюнінг авто, за яким люди звертаються в спеціалізований автосервіс по ремонту Skoda або той, що підходить саме їх марці автомобіля.

Так чи можна скласти уявлення про те, хто сидить за кермом сусіднього WW або Skoda, хоча б по тюнингу? Деякі дослідники стверджують, що так. Так, були наведені дуже цікаві дані щодо того, який саме тюнінг воліє молоде покоління. Практичні обважування і пороги, мінімум чисто декоративних деталей - це ознака того, що власник авто, швидше за все, молодий чоловік. А ось яскрава аерографія дуже часто доводиться по смаку дівчатам. Доповнює ж її відповідне оформлення салону: інкрустації на коробці передач і наклейки на склі, чохли на сидіннях в тон зовнішньої «обробці» атомобіля.

При цьому найчастіше замовляють тюнінг відомих популярних моделей, а не ексклюзивних авто, що й зрозуміло. Адже хочеться, щоб твій надійний і швидкий автомобіль хоч чимось відрізнявся від точно таких же навколо. Крім того, не обтяжене вишукуваннями авто представляє собою чудове поле для експериментів із зовнішнім виглядом і внутрішнім змістом. У цьому перевага недорогих моделей, які охоче купують ті, кому немає ще 30. І виконуючи невеликий ремонт Skoda Fabia, можна дозволити собі і компактну аерографію. Але є, звичайно, винятки з правил, коли дівчина може опинитися за кермом суворого Ford Focus, а хлопець - на яскравою, прикрашеної химерною аерографією і обважуваннями LADA Priora. До речі, в останньому випадку тюнінг покликаний виконувати ще одну функцію, а саме, додавати авто солідності.

Ну, і звичайно, багато водіїв не можуть втриматися від можливості трохи прикрасити своє авто, якщо має кузовний ремонт Skoda або фарбування Мерседес - одним відвідуванням сервісу зробити відразу дві справи.


Если вы собрались в Бухарест, то вам необходимо купить билеты. Лучше всего купить авиабилеты Киев - Бухарест у нас, потому что мы предлагаем самые приемлемые и доступные цены.

Прочитано 1082 раз Последнее изменение Пятница, 05 Апреля 2013 11:08
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Como Hose
Мотоштаны BUSE Como Hose
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
 1.00 EUR