( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг вихлопної системи
Воскресенье, 19 Авг 2018
Среда, 09 Января 2013 20:35

Тюнінг вихлопної системи

Автор 


Тюнінг вихлопної системи  Технічний тюнінг включає в себе самі різні технологічні процедури - від оптимізації роботи ходової частини до модернізації силового двигуна. Всі вони покликані поліпшити роботу автотехніки, зробити її більш потужною і в той же час економічною в плані витрати палива. Великою популярністю серед автомобілістів користується тюнінг вихлопної системи. 

Прямоточна випускна система - "гучний" шлях до великої потужності

В автомобілі серійного виробництва розмір труб і конструкція глушника встановлюються з розрахунку того, щоб відведення відпрацьованих газів з силового агрегату було максимально ефективно.

 


Сервіс кондиціонерів - це цілий комплекс робіт, який проводять фахівці, спрямований на попередження поломки обладнання шляхом своєчасної діагностики та профілактики. Для технічного обслуговування кондиціонера використовується цілий ряд різних вимірювальних приладів і спеціальні інструменти.


Однак при збільшенні потужності двигуна викид газів збільшується. Відповідно, стандартна випускна система, встановлена в серійної моделі автомобіля, не витримує зростання навантаження, що призводить до різних проблем. 

Фахівці пропонують в подібних випадках встановити прямоточну вихлопну систему. Тоді установка каталізаторів не буде потрібно, адже в прямотоке відсутні ці компоненти. Він не перешкоджає виходу вихлопних газів. В результаті вдається досягти помітного збільшення потужності. Правда, тут доведеться вихлопну систему замінити повністю, разом з впускним колектором.

До речі кажучи, установка глушителя прямоточного має сенс в основному в спортивних машинах. Справа в тому, що в такому випадку збільшується потужність силового агрегату і, як наслідок, зростає звуковий тиск. Воно може досягати 120 децибел. Для автогонок це не критично, а от в умовах мегаполісу проблем виникне чимало. Шум буде жахливий як в салоні, так і по шляху проходження автомобіля.

Прямоток - особливості застосування

Є й ще одна причина, по якій прямоток доцільно монтувати на двигунах з турбонаддувом. Адже ефективність роботи випускної системи тут є максимальною. У серійному автомобілі досить встановити "банку", більш потужний резонатор і модифіковані "штани". Має сенс монтувати труби більшого діаметру до 60 мм. Це забезпечить більш високу потужність силового агрегату.

Дуже трудомістким є процедура монтажу цілісного випускного колектора, у якого відстань від випускних каналів головки до ділянки з'єднання з приймальною трубою однаково. Але вона дозволяє підвищити потужність двигуна на 5-7 л.с. У всіх зазначених випадках слід пам'ятати, що серйозне втручання в роботу вихлопної системи вимагає проведення коректувальних маніпуляцій в системі живлення.

На що звернути увагу при установці прямоточною випускної системи?

Потрібно враховувати, що прямоток встановлюють на силових агрегатах, що пройшли тюнінг. Це обумовлено тим, що збільшення потужності двигуна веде до збагачення горючої суміші, а значить, до збільшення обсягу вихлопних газів. Тут важливо використовувати правильну конструкцію вихлопної системи, сумісний з конструкцією силового агрегату. Інакше домогтися істотного збільшення його продуктивності буде неможливо, і замість реального приросту потужності з'явиться лише моторошне гарчання автомобіля при русі.

Будь-які операції по модернізації двигунів, елементів ходової частини або випускної системи повинні виробляти висококваліфіковані працівники спеціалізованих тюнінгових автоцентрів, які мають для цього достатні знання та навички, а також практичний досвід. Занапастити двигун недовго, відновлення ж його працездатності займе багато часу і сил, відніме масу коштів.


Прочитано 1459 раз Последнее изменение Среда, 09 Января 2013 20:35
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC Classic
Мотошлем ROCC Classic
 1.00 UAH
-15.00 UAH
Вы экономите: 16.00 UAH


Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
Мотоботы GAERNE G-Force Stiefel
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR