( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг: робимо подіуми для салону свого автомобіля - легко!
Суббота, 18 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:08

Тюнінг: робимо подіуми для салону свого автомобіля - легко!

Автор 


Тюнінг: робимо подіуми для салону свого автомобіля - легко! Щоб зробити подіуми для салону свого автомобіля не обов'язково бути професійним тюнінг майстром. Досвід автора показує, що з наявністю мінімального досвіду у тюнінгу, зробити подіуми для салону автомобіля досить просто. 

 Отже, для цього будемо використовувати самі звичайні матеріали: клей по дереву, шпаклівку автомобільну, балончик з нітро фарбою чорного кольору, саморізи, монтажну піну і меблеву фанеру. 

Подіуми можна планувати для горизонтального розташування на панелі біля заднього скла, а так само для розташування на нижніх бічних сторонах передніх дверей.

Описуваних методом нижче не обов'язково користуватися з глибинної точністю. Користуйтеся їм, додаючи і якийсь свій досвід, матеріали, походу роботи - оскільки салон кожного автомобіля це індивідуальний плацдарм для тюнінгу!

Отже, спочатку вирізаємо з фанери під праву і ліву сторони подіумів підстава - ділянку у формі трикутника. Одну сторону фанери вирізаємо свого роду дугою (місце для кілець (шахти під колонку)).

Далі виходячи з розмірів динаміків робимо кільця і формуємо шахту. Вирізаємо з фанери коло більшого розміру, ніж окружність колонки. У ньому електро-лобзиком прорізаємо окружність рівну розміру колонки. Таких кілець на одну шахту потрібно два примірника.

В вирізані кільця з фанери потрібно вкласти і приклеїти кільця з повсті, меншого розміру, для м'якості посадки динаміків. В фанерних кільцях ще потрібно буде просвердлити три отвори дрилем для кріплень динаміків. Використовуємо свердло ледве меншого діаметру, ніж діаметр планованих для закрутки кріплень, саморезов.

Одну сторону кілець намазуємо клеєм і складаємо один до одного. Відкладаємо на час в сторону і приступаємо до етапу роботи з фанерним підставою.

Там де на фанері вирізана коло, по чотирьох сторонах приклеюємо дерев'яні брусочки, підготовлені заздалегідь, довжиною 50 мм і товщиною 20 мм. Це будуть опори для кілець і створення об'єму шахті, - приклеюємо опори до фанери клеєм по дереву. Коли брусочки грунтовно застигнуть на фанерному підставі, приклеюємо на них і кільця.

Використовуємо монтажну піну для додання подіумах форми. Виливаємо її на одну частину подіуму так, що б від височини (там, де розташовані кільця), піна плавно переходила рівнем нижче «нанівець». Після застигання піни, обробляємо форму гострим ножем від надлишків. На додаток згладжуємо гострі ділянки від обробки наждачним папером. По всій поверхні подіуму наносимо шпателем тонкий шар шпаклівки. Після застигання, шпаклівку потрібно обов'язково зашкурить дрібнозернистим наждачним папером, щоб поверхні подіуму була гладкою.

 Гладку поверхню подіуму тепер можна фарбувати чорною нітро фарбою і кріпити, керуючись індивідуальними особливостями салону свого автомобіля. А так же вкладати в шахти подіумів динаміки і погоджувати електричну частину.

Прочитано 995 раз Последнее изменение Среда, 09 Декабря 2015 01:35
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокуртка BUSE Lucca
Мотокуртка BUSE Lucca
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR