( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг по-російськи
Суббота, 18 Авг 2018
Вторник, 02 Апреля 2013 10:01

Тюнінг по-російськи

Автор 


Тюнінг по-русски У загальноприйнятому розумінні тюнінг - це доробка технічного пристрою автомобіля для його кращого функціонування. Правда, в нашій країні це поняття було декілька спотворене. Пов'язано це, перш за все, з бажанням мати якщо не хороший, то обов'язково крутий автомобіль. Але доходи більшої частини нашого населення навряд чи дозволяють придбати дійсно якісну, зроблену зарубіжними виробниками машину. Виходом з цієї по-справжньому сумної ситуації і став тюнінг по-російськи.

Для того щоб змінити до невпізнання стареньке радянське авто, умільцю потрібно фарба, наклейки, яскраві аксесуари і можливо навіть комбопідсилювач. Але в кожному окремому випадку необхідні матеріали можуть значно різнитися. Отже, до яких же прийомам зазвичай вдаються для додання машині «крутості»?

По-перше, звичайно, тонування. Її застосовують для всіх стекол, наявних в «залізному коні». Правда, зараз, коли вийшов закон, що забороняє надмірне затемнення, ентузіазм дещо вщух, платити серйозні штрафи нікому не хочеться. Сумних і навіть трагічних випадків, пов'язаних з тонуванням, чимало. Іноді люди так захоплювалися затемненням, що їздити за кермом ставало неможливо через вкрай поганої видимості, управління ускладнювалося ще й дуже гучною музикою - чомусь деякі автовласники готові встановлювати мало не професійне DJ обладнання, аби було чутно всім скрізь. На жаль, з цієї причини нерідко відбувалися і дорожньо-транспортні пригоди.

Інше поширене явище - наклейки - як маленькі, так і вельми великі. Написи на них зазвичай говорять щось на кшталт «Нічні гонщики», «Король траси», «Мисливець за головами», «Спорт», а також використовуються назви західних марок автомобілів. Крім цього, нерідко наклейка імітує національний прапор, а раз країна у нас інтернаціональна, то і самих різних прапорів на дорогах предостатньо. У тих же наклейках відбивається захоплення наших співгромадян культурою азіатських країн - ієрогліфи нерідко прикрашають заднє скло машини.

Наступна категорія вітчизняного тюнинга - це додавання в конструкцію засоби пересування таких деталей, як спойлери, молдинги, бризковики, насадки на глушник. Треба сказати, що всі ці речі в більшості випадків абсолютно чужі нашим автомобілям і своєї функціональної завдання не виконують. Тим не менш, цей симбіоз - зовсім не рідкість на дорогах нашої країни. Хоча добре, що хоч синтезатори до капота не кріплять.

 Когось цей російський тюнінг чимало дратує, хтось просто сміється, але можливо, це просто своєрідна відповідь людей на ситуацію в країні ситуацію.

Прочитано 1148 раз Последнее изменение Среда, 02 Ноября 2016 22:23
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 215
Шлем UVEX SX 215
 1.00 EUR
-10.00 EUR
Вы экономите: 11.00 EUR


Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи 2" ("GT2")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR