( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг коліс: ні більше, ні менше
Суббота, 18 Авг 2018
Среда, 17 Октября 2012 21:00

Тюнінг коліс: ні більше, ні менше

Автор 


Тюнінг коліс: ні більше, ні менше
Про тюнинг свого авто доводиться замислюватися абсолютно всім. І справа не тільки в тому, що хочеться не відставати від модних тенденцій в оздобленні автомобіля. З часом колишній лоск нової машини неминуче починає тьмяніти - доводиться займатися не тільки його ходовою частиною, але і зовнішністю залізного коня, щоб він якомога довше виглядав новим. 

Найпростіший спосіб додати автомобілю сучасний і хоча б частково новий вид - це тюнінг коліс. Неважливо, які колеса і марка шин або дисків були на авто спочатку - навіть прекрасні характеристики bridgestone можна значно поліпшити.

Причому зміни при тюнинге коліс авто стосуються не тільки зовнішнього вигляду - вони впливають і на ходові якості машини.

Але при виборі дисків або зміні коліс часто складно відмовитися від спокуси встановити диски пороскошней і побільше. З особливою обережністю потрібно ставитися до таких думок - адже якщо «не вгадати» з розміром того ж диска, то доведеться надовго залишити своє авто в сервісному центрі, де фахівці будуть розбиратися з причинами погіршилися ходових якостей машини.

Від неправильного вибору дисків не застраховані ні michelin, ні будь-яка інша відома марка коліс. Незважаючи на гадану простоту підбору колісних дисків (справді - всі параметри і розміри вказані на боковинах шини), зробити вибір без допомоги фахівців не так-то просто. Наприклад, розмір шини по ширині обернено пропорційний висоті профілю колеса. А широкі шини складно оснастити відповідним диском, адже, цілком можливо, доведеться подбати про те, щоб виліт диска був не надто великий - інакше тюнінговане колесо може просто не влізти на своє робоче місце.

Важливим фактором, який стримує фантазію самодіяльних майстрів тюнінгу, є ризик втрати гарантії на автомобіль. Занадто відрізняються від штатних параметри ходової частини в мить ока будуть помічені в ході стандартного техогляду. Якщо параметри змін розмірів шин і дисків укладаються в зазначені в експлуатаційних документах, то питань, зрозуміло, не виникне. Інша справа, якщо дилерам зміни в результаті тюнінга здадуться надмірними - перед будь-яким тюнінгом варто хоча б заручитися схваленням фахівців з авторизованого сервісного центру.

 Таким чином, головне правило тюнинга коліс, мабуть, таке ж, як і у лікарів - не нашкодити. Правильний колісний тюнінг - це і краща керованість на дорозі, і меншу витрату палива. В цьому випадку навіть дорогі Бріджстоун цілком виправдають витрачені на їх моддінг гроші.


Ребенок уже давно просит купить слинки ему, а я все забываю. Когда-то они были очень популярны и вот теперь снова они появились на рынке. Это очень классные игры для детей. Покупайте своим детям пружинки слинки, уверена, что такое им понравится.

 

Прочитано 981 раз Последнее изменение Среда, 17 Октября 2012 21:00
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная женская куртка "Сирена" ("Siren")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR