( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тюнінг KIA. Налаштовуємося на "свою" хвилю
Понедельник, 16 Июл 2018
Вторник, 22 Января 2013 16:31

Тюнінг KIA. Налаштовуємося на "свою" хвилю

Автор 

Тюнінг KIA. Налаштовуємося на "свою" хвилю
Тюнінг KIA. Налаштовуємося на свою хвилю  Прийшов час, коли автомобіль, подібний одягу, роботі, дому, став невід'ємною частиною оточення будь-якої  зрілої людини. Не дивно, що у зв'язку з цим зріс і попит на тюнинг авто, що дозволяє надати будь-якій класичній моделі чарівність індивідуальності. 

Не оминула ця тенденція і автомобілі KIA. Тепер недостатньо просто купити kia нової моделі - необхідно вдосконалити його так, щоб автомобіль зміг відображати внутрішній світ свого власника, відповідати його інтересам, потребам, розумінню комфорту.Зовнішній тюнінг. Він вважається найбільш популярним, але, як і щодо будь-якої речі, є лише обгорткою, під якою складно угледіти внутрішнє наповнення. Зазвичай зовнішній тюнінг зводиться до модифікації, заміні, доповнення зовнішніх елементів кузова (обважування, спойлери, пороги, накладки і т.п.) або ефектною аерографії, завдяки чому авто KIA, незалежно від моделі (Cee `d, Carens, Sorento, Picanto тощо), отримують новий стильний вигляд: спортивний, агресивний, гламурний, ретро і т.п.

Внутрішній тюнінг. Приємно, коли автомобіль не тільки радує око оточуючих, а й відповідає поняттю комфорту свого власника. Використання спеціально підібраною обробки для салону, технічних "прибамбасів" у вигляді автомагнітол, навігаторів, а також повна або часткова заміна внутрішніх деталей на альтернативні аналоги, дають можливість зробити перебування в салоні приємним і комфортним.

Технічний тюнінг. На відміну від перших двох видів тюнінга, технічний тюнінг зазвичай не помітний, поки ви не сядете за кермо. М'які амортизатори, потужний мотор, перепрошитий під ваш індивідуальний стиль водіння (чип-тюнінг), "слухняна" коробка передач, - все це можливо з сучасним технічним тюнінгом автомобілів.

Звичайно, на "оформлений" таким чином kia ціна може виявитися значно вище, ніж на новенький аналог, але завдяки відносній дешевизні і доступності деталей на автомобілі марки Kia хороший тюнінг різного рівня стає доступним все більшому числу автолюбителів.

KIA в Росії користується чималою популярністю. І причин тому безліч. Це і доступна ціна, і така необхідна для вітчизняних доріг невибагливість, і широкий вибір моделей - від простеньких малолітражок до позашляховиків. Але, звичайно ж, чимале значення має широкий вибір доступних деталей, що дозволяє не тільки своєчасно і з мінімальними витратами зробити необхідний ремонт, а й на повну котушку реалізувати свою фантазію з приводу зовнішнього вигляду і технічного оснащення улюбленого авто.


Орбитрек для дома - это классная вещь. Я покупал свой орбитрек на сайте http://trenager.com.ua/. Там цены супер, и выбор очень большой, я своей покупкой остался доволен.

Прочитано 920 раз Последнее изменение Вторник, 22 Января 2013 16:31
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Реплика" ("Replica")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Текстильная женская куртка "Эйр Леди" ("Air Lady")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR