( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Трохи про історію аерографії
Суббота, 18 Авг 2018
Пятница, 14 Декабря 2012 20:41

Трохи про історію аерографії

Автор 

Трохи про історію аерографії
Трохи про історію аерографії


Аерографія - це не просто вид тюнінга, це окремий, самостійний вид мистецтва, володіти яким досконало можуть далеко не всі.

Вперше аерографія була застосована в Америці, на початку 20-го століття, у вигляді розписаних Harley Davidson. Потім малюнки стали наносити на гоночні машини: завойовані автомобілем нагороди та відмітки про кількість гоночних перемог.

Через деякий час фахівці тюнинга стали експериментувати зі звичайними автомобілями, малюючи на їх корпусах птахів у польоті, що біжать коней і тигрів, - загалом, всілякі образи сили та краси руху.Справжній бум стався в 60-70 рр.. 20-го століття, з появою нових ідей і технологій нанесення зображення. Не випадково автомобілі тих днів до цих пір є еталонами краси і стилю.

Версій виникнення аерографа як такого декілька. За однією з них автором цього геніального винаходу вважають Ебнера Пілера, художника 19-го століття, який користувався прототипом сучасного аерографа. Інша версія свідчить, що аерограф - це винахід англійського художника Чарльза Бердик, твори якого не були визнані Академією мистецтв. А причиною тому стало використання художником незвичайного інструменту.

Офіційне визнання аерографія отримала в сфері обробки зображень: фотографій, плакатів, оголошень та ілюстрацій. Фотографи та друкарі за допомогою аерографа оживляли чорно-білі знімки, привносили нові елементи в пейзаж або інтер'єр фотографії, могли змінювати колір фону і прибирати непотрібні деталі. Такий собі ручної «фотошоп», за допомогою якого дерев'яні двері легко перетворювалися на сталеві двері і навпаки.

Незамінним інструментом аерограф став і для створення технічних малюнків, де обов'язкове була точність, скрупульозність, фотографічна деталізація, особливо у випадках зображення складних механізмів та ілюстрацій медичної тематики.

Тільки в середині 20-го століття художники течії поп-реалізм зробили відкриття цього чарівного інструмента для мистецтва: «полотнами» для таких картин стали міські паркани, ворота, вхідні двері та занедбані будівництва. А з появою фотореалізму позиції аерографії міцно утвердилися, так як для творів цього напрямку саме аерограф став ідеальним інструментом створення фотореалістичних картин.

Швейцарець Ганс Ріхард Гігер, що випустив в 1978 році на екрани телевізорів фільм «Чужі», надав неабиякий вплив на розвиток аерографії автомобілів: ідея одухотворення своїх автомобілів вилилася в бурхливий сплеск автоаерографіі в Америці і Європі.

 Мода на «чужих», звичайно, пройшла. І сьогодні аерографія стала повноцінним видом мистецтва.


Если вам нужно беговые лыжи купить для классического хода, то заходите на наш сайт http://www.mountainpeaks.ru/. У нас очень приемлемые и доступные цены.

Прочитано 1084 раз Последнее изменение Пятница, 14 Декабря 2012 20:41
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 400 Tribal
Мотошлем ROCC 400 Tribal
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Scooter
Scooter
 1.00 UAH