( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тrade-in в сучасних автосалонах
Среда, 20 Июн 2018
Вторник, 30 Апреля 2013 08:46

Тrade-in в сучасних автосалонах

Автор 

Продаємо? Купуємо? Міняємо! Тrade-in в сучасних автосалонах 
Продаємо? Купуємо? Міняємо! Тrade-in в сучасних автосалона� Сьогодні все частіше в списках послуг сучасних автосалонів з'являється розділ «trade-in». Спробуємо розібратися, що це таке і як воно працює.

Напевно кожна людина, хоча б побіжно цікавився ринком нерухомості, знайомий з оголошеннями приблизно такого типу: «Міняю однокімнатну квартиру на двокімнатну, з доплатою». Фактично, система trade-in працює точно так само, тільки з автомобілями: ви можете обміняти свою стару машину на нову, при цьому доплативши салону різницю між вартістю двох цих авто.

Переоцінити зручність такої схеми складно - ви одночасно проводите не тільки процедуру покупки, а й реалізації старої машини, позбавляючи себе від маси клопоту і витрат часу.

Однак салон дасть згоду на подібний обмін далеко не завжди; для цього ваша машина повинна відповідати деяким вимогам. По-перше, автомобіль повинен бути абсолютно чистий з юридичної точки зору, мати повністю прозору історію експлуатації. Найкращим для салону варіантом буде наявність у машини одного єдиного власника - вас.

Другий пункт - вік. Автомобіль не повинен бути старше трьох років, в іншому випадку толку не буде; купити Шевроле нової моделі з обміном на старенькі Жигулі ви не зможете. При цьому стан машини, пробіг та інші фактори мають менше значення: простояла в гаражі 5 років машину в ідеальному стані не візьмуть, на відміну від однорічної тачки з серйозним пробігом.

І, нарешті, ринкова актуальність - обмінюване авто повинно бути затребуване. Найпростіше обміну піддаються машини популярних марок, пов'язані з середньої цінової категорії. Їх просто збути, тому що вони користуються попитом і не дуже дорогі. А ось якщо у вас дорога, або, що ще гірше, рідкісна модель - швидше за все, з обміном виникнуть проблеми, так як салон не захоче мати справу з машиною, яку складно буде реалізувати.

Якщо всі три умови виконані, то можна приступати до другої фази операції - до оцінки. Оціночні роботи можуть бути проведені трьома шляхами. По-перше, цим може зайнятися салон, підключивши своїх фахівців, по-друге, ви можете знайти незалежного експерта-оцінювача, і, нарешті, за основу береться середня вартість конкретної моделі (наприклад, Оpel Сorsa) на ринку вторинних автомобілів.

Проте реальна сума, в яку буде оцінений ваш залізний кінь, напевно буде менше очікуваної - салон строго дотримує свої інтереси. Проте в цьому є певний резон - фактично, ви платите за значну економію часу і сил, які в іншому разі довелося б витратити на продаж машини особисто.

 Незважаючи на значне відставання від США та Європи за поширеністю системи trade-in, в Росії спостерігається стійке зростання числа автосалонів, які взяли подібну методику на озброєння, а також кількості покупців, які прагнуть поєднати продаж старої машини і придбання нової.


Не знаете где купить за хорошую цену контейнер 3 тонны в Киеве? Обращайтесь к нам, на сайте http://scontainers.com/ вы можете увидеть фото, также узнать более подробную информацию.

Прочитано 1035 раз Последнее изменение Вторник, 30 Апреля 2013 08:46
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS SCUDO
Черепаха ACERBIS SCUDO
 1.00 EUR


Мотошлем ROCC 300 uni
Мотошлем ROCC 300 uni
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Sepang Kombi 2tlg
 1.00 EUR