( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тrade-in в сучасних автосалонах
Понедельник, 20 Авг 2018
Вторник, 30 Апреля 2013 08:46

Тrade-in в сучасних автосалонах

Автор 

Продаємо? Купуємо? Міняємо! Тrade-in в сучасних автосалонах 
Продаємо? Купуємо? Міняємо! Тrade-in в сучасних автосалона� Сьогодні все частіше в списках послуг сучасних автосалонів з'являється розділ «trade-in». Спробуємо розібратися, що це таке і як воно працює.

Напевно кожна людина, хоча б побіжно цікавився ринком нерухомості, знайомий з оголошеннями приблизно такого типу: «Міняю однокімнатну квартиру на двокімнатну, з доплатою». Фактично, система trade-in працює точно так само, тільки з автомобілями: ви можете обміняти свою стару машину на нову, при цьому доплативши салону різницю між вартістю двох цих авто.

Переоцінити зручність такої схеми складно - ви одночасно проводите не тільки процедуру покупки, а й реалізації старої машини, позбавляючи себе від маси клопоту і витрат часу.

Однак салон дасть згоду на подібний обмін далеко не завжди; для цього ваша машина повинна відповідати деяким вимогам. По-перше, автомобіль повинен бути абсолютно чистий з юридичної точки зору, мати повністю прозору історію експлуатації. Найкращим для салону варіантом буде наявність у машини одного єдиного власника - вас.

Другий пункт - вік. Автомобіль не повинен бути старше трьох років, в іншому випадку толку не буде; купити Шевроле нової моделі з обміном на старенькі Жигулі ви не зможете. При цьому стан машини, пробіг та інші фактори мають менше значення: простояла в гаражі 5 років машину в ідеальному стані не візьмуть, на відміну від однорічної тачки з серйозним пробігом.

І, нарешті, ринкова актуальність - обмінюване авто повинно бути затребуване. Найпростіше обміну піддаються машини популярних марок, пов'язані з середньої цінової категорії. Їх просто збути, тому що вони користуються попитом і не дуже дорогі. А ось якщо у вас дорога, або, що ще гірше, рідкісна модель - швидше за все, з обміном виникнуть проблеми, так як салон не захоче мати справу з машиною, яку складно буде реалізувати.

Якщо всі три умови виконані, то можна приступати до другої фази операції - до оцінки. Оціночні роботи можуть бути проведені трьома шляхами. По-перше, цим може зайнятися салон, підключивши своїх фахівців, по-друге, ви можете знайти незалежного експерта-оцінювача, і, нарешті, за основу береться середня вартість конкретної моделі (наприклад, Оpel Сorsa) на ринку вторинних автомобілів.

Проте реальна сума, в яку буде оцінений ваш залізний кінь, напевно буде менше очікуваної - салон строго дотримує свої інтереси. Проте в цьому є певний резон - фактично, ви платите за значну економію часу і сил, які в іншому разі довелося б витратити на продаж машини особисто.

 Незважаючи на значне відставання від США та Європи за поширеністю системи trade-in, в Росії спостерігається стійке зростання числа автосалонів, які взяли подібну методику на озброєння, а також кількості покупців, які прагнуть поєднати продаж старої машини і придбання нової.


Не знаете где купить за хорошую цену контейнер 3 тонны в Киеве? Обращайтесь к нам, на сайте http://scontainers.com/ вы можете увидеть фото, также узнать более подробную информацию.

Прочитано 1077 раз Последнее изменение Вторник, 30 Апреля 2013 08:46
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотоштаны BUSE Racing Hose
Мотоштаны BUSE Racing Hose
 1.00 EUR


Мотоперчатки Buse Sepang
Мотоперчатки Buse Sepang
 1.00 EUR