( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Топ-5 найгірших моделей авто, які фахівці рекомендують не купувати
Четверг, 24 Май 2018
Четверг, 13 Июня 2013 18:47

Топ-5 найгірших моделей авто, які фахівці рекомендують не купувати

Автор 

Рейтинг найгірших автомобілів за різними критеріями був складений представниками спеціалізованого автомобільного видання Consumer Reports. Фахівці розповіли, які машини вони за будь-яких обставин не рекомендували б покупцям.

 

Примітно, що Consumer Reports проводить власні тест-драйви, результати яких стали одним з критеріїв оцінки якості автомобілів. До інших же критеріям віднесли відомості про те, наскільки часто ту чи іншу модель доводиться здавати в ремонт, а також дані опитувань автолюбителів, що продемонстрували їх ставлення до того чи іншого бренду.

 

Проаналізувавши всі ці показники, експерти склали так званий «чорний список», в якому представлені автомобілі, які отримали незавидне звання найгірших представників автопрому.Отже, представляємо вашій увазі рейтинг головних «авто-лузерів» за версією Consumer Reports: Honda Civic, Jeep Liberty (Cherokee), Toyota Prius C, Dodge Grand Caravan и Ford Edge.

 

Дивно, але представниками анти-рейтингу стали моделі найвідоміших американських, британських і японських брендів.Так, Honda Civic не влаштувала авто-знавців матеріалами обробки салону, а також свою надмірну гучністю і не відрегульованій керованістю. Однак, важливо помітити, що претензії свої фахівці адресували лише американській версії, а європейська модифікація, у свою чергу, відрізняється як технічної «начинкою», так і зовнішнім виглядом.

 

Цікаво, що, незважаючи на всю критику, надійність Honda Civic, на думку фахівців Consumer Reports, можна назвати високою.Шумність також стала однією з причин для занесення до «анти-рейтинг» джипа Liberty, який на вітчизняному ринку відомий під назвою Cherokee. До інших мінусів віднесли погану керованість і дешеві матеріали обробки салону.


Если вам понадобилось купить рацию в Москве, то на нашем сайте http://hittele.com/ вы может просмотреть весь каталог, который представляет большой ассортимент, качество гарантируем. Цены низкие, заходите, и вы приятно удивитесь.

Прочитано 750 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Onyx carbon
Шлем UVEX Onyx carbon
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотошлем ROCC 710 Scrag
Мотошлем ROCC 710 Scrag
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR