( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Топ-5 найгірших моделей авто, які фахівці рекомендують не купувати
Понедельник, 16 Июл 2018
Четверг, 13 Июня 2013 18:47

Топ-5 найгірших моделей авто, які фахівці рекомендують не купувати

Автор 

Рейтинг найгірших автомобілів за різними критеріями був складений представниками спеціалізованого автомобільного видання Consumer Reports. Фахівці розповіли, які машини вони за будь-яких обставин не рекомендували б покупцям.

 

Примітно, що Consumer Reports проводить власні тест-драйви, результати яких стали одним з критеріїв оцінки якості автомобілів. До інших же критеріям віднесли відомості про те, наскільки часто ту чи іншу модель доводиться здавати в ремонт, а також дані опитувань автолюбителів, що продемонстрували їх ставлення до того чи іншого бренду.

 

Проаналізувавши всі ці показники, експерти склали так званий «чорний список», в якому представлені автомобілі, які отримали незавидне звання найгірших представників автопрому.Отже, представляємо вашій увазі рейтинг головних «авто-лузерів» за версією Consumer Reports: Honda Civic, Jeep Liberty (Cherokee), Toyota Prius C, Dodge Grand Caravan и Ford Edge.

 

Дивно, але представниками анти-рейтингу стали моделі найвідоміших американських, британських і японських брендів.Так, Honda Civic не влаштувала авто-знавців матеріалами обробки салону, а також свою надмірну гучністю і не відрегульованій керованістю. Однак, важливо помітити, що претензії свої фахівці адресували лише американській версії, а європейська модифікація, у свою чергу, відрізняється як технічної «начинкою», так і зовнішнім виглядом.

 

Цікаво, що, незважаючи на всю критику, надійність Honda Civic, на думку фахівців Consumer Reports, можна назвати високою.Шумність також стала однією з причин для занесення до «анти-рейтинг» джипа Liberty, який на вітчизняному ринку відомий під назвою Cherokee. До інших мінусів віднесли погану керованість і дешеві матеріали обробки салону.


Если вам понадобилось купить рацию в Москве, то на нашем сайте http://hittele.com/ вы может просмотреть весь каталог, который представляет большой ассортимент, качество гарантируем. Цены низкие, заходите, и вы приятно удивитесь.

Прочитано 772 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Текстильная женская куртка "Джинджер" ("Ginger")
Текстильная женская куртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Riva
Мотокуртка BUSE Riva
 1.00 EUR