( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тонування автоскла: суцільні плюси
Вторник, 21 Авг 2018
Четверг, 04 Октября 2012 19:01

Тонування автоскла: суцільні плюси

Автор 

Тонування автоскла: суцільні плюси!
В даний час серед автовласників зростає популярність тонування автоскла. Тим, хто досить добре знає про всі переваги тонування, не шкода витрачених на неї грошей. Якщо у автомашини затоноване скло, це відразу ж надає їй солідний вигляд, витонченість і підкреслює індивідуальність. Автомобіль будь-якої марки з затонованим склом не схожий на "побратима" так, як схожі два примірники одного видання, що пройшли через тиражування. Ви можете підібрати плівку будь-якого забарвлення, зробити кругове тонування або тонування лобового скла.

У будь-якому випадку, ваш автомобіль отримає індивідуальні риси.

У плані естетичності переваги тонування очевидні. Але для багатьох автовласників важлива і практична користь, яку несе тонування. У зимовий час плівка на склі здатна зберегти до 60 відсотків тепла, яке переважно втрачається через вікна авто. У спекотну погоду затонувати скла, навпаки, рятує салон від зайвого нагрівання. До 80 відсотків тепла поглинає тонувальна плівка, а значить, люди, що знаходяться в салоні, будуть почувати себе комфортніше.

Тонування автомобіля рятує від вигорання обшивку (часто дуже дорогу), особливо це властивість тонувальної плівки актуально для шкіри. Якщо ви, приміром, замовляєте виготовлення брошур, вам хочеться, щоб вони вийшли яскравими і презентабельними, і ви доплачуєте за якісний друк. Так чому не витратити гроші на те, щоб салон автомобіля залишався б презентабельним, щоб обшивка не вигорала тривалий час?

Тонування авто захищає водія і пасажирів від часом зайво цікавих поглядів. Темна плівка не дасть можливість розгледіти залишені в салоні речі (ноутбук, барсетку, мобільний телефон тощо), дорогу апаратуру. Дуже важливо і те, що затонувати скло при аварії не розлітається на дрібні осколки травмонебезпечні, воно, розбившись, залишається на плівці.

 Сьогодні тонування авто, можна сказати, поставлено на потік в спеціалізованих фірмах. Тонування робиться швидко і якісно, як в сучасних друкарнях відбувається виготовлення буклетів. В умовах високої конкуренції ціни на тонування залишаються цілком прийнятними, вони не вражають захмарними величинами. І витрати на тонування стекол окупаються тієї вигодою, яку власник авто в підсумку отримує від цієї процедури.


NEWTONE - это отличная оздоровительная студия, где есть все возможные направления, также есть центр пилатеса, который вам понравится. Наши тренеры всегда тщательно следят за каждым. Современная обстановка гарантирует вам хорошее настроение и положительное мнение о нас. Поэтому приходите к нам и отдыхайте телом и душой. 

 

Прочитано 1067 раз Последнее изменение Четверг, 04 Октября 2012 19:01
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Реплика" ("Replica")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Open Road 13
Мотокуртка BUSE Open Road 13
 1.00 EUR