( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Тест-драйв Rotax E-TEC 800R
Понедельник, 16 Июл 2018
Вторник, 04 Сентября 2012 21:31

Тест-драйв Rotax E-TEC 800R

Автор 

У сучасному ритмі життя на це просто немає часу. Нам подавай універсальний апарат на всі випадки життя, який дозволяє «прасувати» невеликі земляні складки в дачних селищах, розкиданих навколо будь-якого великого міста.

І не пасующій в цілинному снігу дивом збережених сільськогосподарських угідь. Чи не змушує червоніти на рідкісних дружніх вилазках в горах і не ламається при рідкісних відвідуваннях кросової траси. Напевно, для таких от помірних екстремалів у 2010 році компанія BRP і представила нову лінійку кросовер-снігоходів Freeride з гусеницями 154, 146 і 137 дюймів.

У снігохода двотактних серце Rotax E-TEC 800R. Легкий і потужний двотактний двигун з технологією прямого вприскування. Система Е-Тес дозволяє паливу під величезним тиском впорскуватися прямо в камеру згоряння. При цьому вона влаштована таким чином, що спалювання палива відбувається пошарово. Це дозволяє зробити снігохід більш економічним, зберігши при цьому потужність і крутний момент двигуна.

Силова установка володіє значним «табуном» в 163 дикі неприборкані коні. Така потужність дозволяє снігоходу, оснащеному Rotax E-TEC 800R, виконувати будь-які поставлені перед ним завдання. Ще у двигуна E-Tec, є функція підготовки циліндрів і коленвала до літнього зберігання. Для цього масляний насос подає збільшену кількість масла в двигун, після чого він деякий час працює на підвищених оборотах, а потім відключається. Таке нововведення дозволяє продовжити життя двотактних «серцю» снігохода. Впускні патрубки снігохода виконані із зворотним ухилом.

При недостатній прохідності одного з повітрязабірників (наприклад, при укладанні машини на бік в сніжній цілині) другий, не даючи двигуну стихнути, буде справно подавати необхідну кількість повітря. Ємність паливного бака Freeride складає 40 літрів, а ємність масляного - 3,7 літра. Такого об'єму масла Ski Doo вистачає більш ніж на 500 кілометрів пробігу.

Снігохід побудований на базі гоночного шасі REV-XP RS. Задня підвіска SC-5MR виконана з посиленими направляючими, чотирма задніми катками і амортизаторами KYB Pro 40. Також у підвіски рейки зміщені назад на 115 мм. У передній же підвісці працюють легені А-подібні важелі з хромомолібденових сплаву з амортизаторами KYB PRO 40 R з регулюваннями відбою і двошвидкісний - стиснення. Хід передньої підвіски - 381 мм, задньої - 229 мм.


Для таких вот снегоходов нужно покупать специальные уборы в которых вы себя будите комфортно и безопасно чествовать.  Можно посетить каталог спецодежды и там что-то себе подобрать. Вообще это хороший вариант, и я думаю если вы там что-то найдёте то ещё и сэкономите неплохо. У меня там получилось по крайней мере. 

Прочитано 1273 раз Последнее изменение Вторник, 04 Сентября 2012 21:35
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Почему байк лучше авто BMW K1300R »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX SX 270
Шлем UVEX SX 270
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Женские мотоштаны "Фактор" ("Factor")
Женские мотоштаны
 1.00 EUR