( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Технічний тюнінг - начинка важливіше зовнішності
Понедельник, 20 Авг 2018
Четверг, 13 Декабря 2012 22:31

Технічний тюнінг - начинка важливіше зовнішності

Автор 


Технічний тюнінг - начинка важливіше зовнішності Навіть, незважаючи на відмінні голлівудські кінострічки про міських гонщиків, в яких блискавками пролітають тюнінговані автомобілі, для багатьох межа мріянь у тюнінгу - це спойлер, спортивне кермо і широкі шини. Кому фінанси дозволяють більше, ті додають підсвічування і звук, деякі на догоду чистоті звуку не тільки сабвуфер ставлять і колонки додають, а й подавитель телефонів встановлюють. А в особливо модних грошових наїзників з'являються ексклюзивні обважування і аерографія.

Але все це суто зовнішні прояви справжнього зміни автомобіля. Особливо прикро такому драйверу буде в стартах від світлофора або слаломі на шосе, коли ніякої спойлер або тонування не додадуть штатним двигуну хоча б десяток кінських сил.

Технічний тюнінг - це те, про що забувають любителі показушність, а справжні любителі швидкісної їзди і різких стартів цінують найбільше. Перш за все, копаються в моторі. Хто простіше, форсують двигун розточенням циліндрів. У більш серйозному випадку ставлять турбіну. Це може бути як простий механічний компресор, він не дає ніякого ефекту на низах, але додає потужності на великих оборотах, до того ж досить простий і його ставлять навіть початківці механіки. А ось турбокомпресор - це вже принципово інший пристрій, що дозволяє не тільки підвищити потужність, але і зробити двигун економічніше. Для такої форсировки двигуна, внаслідок сильного нагрівання повітря, що стискається, знадобиться интеркулер. А для позбавлення від турбоями на малих обертах фахівці встановлюють додаткову невелику турбіну з електроприводом. Такі роботи вже проводяться в солідних тюнінгових фірмах, суворо блюдущего технічні секрети, використовуючи навіть для їх збереження обнаружитель відеокамер. А кому і цієї потужності мало - ставлять систему закису азоту.

Але не варто думати тільки про потужність двигуна. Фахівці тюнінгових ательє, хоча і не на камеру, використовуючи подавитель цифрових диктофонів, пояснили деякі додаткові умови, щоб створити по справжньому швидке авто. Щоб їй скористатися, можливо, доведеться перенастроювати трансмісію. До того ж для поліпшення керованості і збільшення швидкості варто задуматися про більш короткоходной підвісці і додаткових підсилювальних розтяжок для кузова. А їзда на великих швидкостях просто зобов'язує установку хороших гальм.

 Якщо є схильність до драйву, то для досягнення поставленої мети необхідно думати про тюнінг автомобіля в цілому, а не тільки його зовнішності.


Знаю отличный магазин сноубордов, где цены подойдут я думаю каждому из нас. Кто любит это дело, заходите в магазин http://www.dosok.net/ и сами в этом убедитесь.

Прочитано 1049 раз Последнее изменение Четверг, 13 Декабря 2012 22:31
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоперчатки BUSE Rider
Мотоперчатки BUSE Rider
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
 1.00 EUR


SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
SHIRO SH-712 QATAR SHIRO SH-712 QATAR
 1.00 EUR