( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Світовий авторинок порадувала новина про появу гідного спадкоємця Fiat Ducato
Суббота, 18 Авг 2018
Пятница, 08 Марта 2013 13:12

Світовий авторинок порадувала новина про появу гідного спадкоємця Fiat Ducato

Автор 

Світовий авторинок порадувала новина про появу гідного спадкоємця Fiat Ducato
Світовий авторинок порадувала новина про появу гідного спадкоємця Fiat Ducato  Світовий авторинок порадувала новина про появу гідного спадкоємця Fiat Ducato. Цей легендарний автомобіль перевернув свого часу свідомість автовласників і став новою віхою в історії марки. За останні двадцять років у світі було продано близько півтора мільярдів Дукато. Втім, 1981 рік - час дебюту моделі - в далекому минулому. Світ змінюється. Так само міняються і засоби пересування. Тому настав момент, коли поява нового Fiat Ducato стала нагальною потребою.Наступник не повинен був поступатися попереднику ні в чому. Тому логічно, що новинка б'є будь рекорди, встановлені раніше в сфері автомобілебудування. Нова машина гарна, пропорційна, відрізняється інноваційної формою. Природно, вона перевершує попередника.

Якщо ви зачастили на СТО, балансувальний верстат hunter став для вас звичним, і ви думаєте про зміну авто, обов'язково придивіться до нового Дукато. Його крутний момент мотора тепер стає доступним при низькому швидкісному режимі. Тобто приємне і динамічний рух автомобіля залишається незмінним навіть у щільному потоці міських трас. Причому мова йде не тільки про поліпшення якості руху, але ще й про економічність використання паливних ресурсів. Це важлива перевага у світлі зростання цін на бензин.

Багато підробляють завдяки наявності автомобіля. Для цих цілей Fiat Ducato просто незамінний. Його економічність вигідно відрізняє його від моделей першого покоління. Витрати на паливо та амортизацію знижені в середньому на 16%. Так що, це, безумовно, вигідне придбання.

У процесі розробки проекту автомобіля інженери пропонували три варіанти турбодизеля Common Rail, що вважаються найбільш ефективними на сьогоднішній день. Вони відрізняються безпосереднім багатоточковим уприскуванням палива і припускають п'яти-або шести ступінчасту трансмісію. Дукато нового покоління довговічний, надійний і дуже економічний. Купивши цю машину, вам нескоро доведеться шукати грамотних автослюсарів, СТО, обладнання для схід-розвалу і гроші на забезпечення «здоров'я» вашого авто.

Легкий комерційний автомобіль першого покоління італійської компанії Fiat практично повна копія моделей Citroe "n Jumper і Peugeot Boxer. Їх виробляють одні й ті ж заводи Італії і Бразилії. За минулі роки машина неодноразово довела свою надійність, безпеку та функціональність. Дукато друга покоління перевершує попередника абсолютно у всьому, включаючи економічність.

 З 2006 року модель виробляється в Елабужском Особливою економічної зоні. Виробнича площа - понад 90 000 кв.метрів. На заводі використовується найсучасніше й високотехнологічне обладнання. Тут автомобілі проходять повний виробничий цикл , що включає зварювання, фарбування і складання. Машини вже зарекомендували себе як найбільш надійні і безпечні в своєму класі. Завод працює над випуском адаптованих автомобілів під спеціальні замовлення.

Прочитано 884 раз Последнее изменение Вторник, 09 Февраля 2016 13:13
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 300 Shuriken
Мотошлем ROCC 300 Shuriken
 1.00 UAH


Мотоперчатки BUSE Airway
Мотоперчатки BUSE Airway
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR