( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Suzuki M1800R Intruder
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 12 Октября 2012 17:25

Suzuki M1800R Intruder

Автор 

Каюсь, мене завжди приваблювали мотоцикли в чопперной стилістиці. І не те що б я мріяв про конкретну модель мотоцикла, але стандартний набір класичних стереотипів «зачепив» свого часу і мене. Гінекологічні виноси підніжок, «дрег бар», темні окуляри і залиті сонцем простори Каліфорнії. Хто з вітчизняних мотоциклістів не мріяв про таке?


Але, осідлавши «чоппероід» в реальній, задушливій і забитою автомобілями Москві, мій ентузіазм помітно вщух. У реальному світі мотоцикли цього класу виявилися слабосилий, повільними і моторошно незручними архаїчними чудовиськами. Каліфорнійська картинка з чоппер на передньому плані в моїй голові якось відразу потьмяніла. Я зрозумів, що це, як мовиться, «не моє». Поки щільно не зіткнувся з відносно молодим класом мотоциклів: power-круїзери.

Саме вони, скроєні за класичними канонами, але мають сучасну техноначінку, залучили мене своєю універсальністю. Отакі спортбайки в світі рогатих рулів і товстих задніх покришок. Потужні і керовані, на дорозі не поступаються навіть спортивним мотоциклам. При цьому зберігають свій автентичний вигляд. Одним з яскравих представників цього сімейства став Suzuki M1800R Intruder (для американського ринку Suzuki Boulevard M109R)
Екскурсія

Блискучий, величезний як міжконтинентальна ракета Intruder дивує своїми розмірами. Навколо цього мотоцикла цілком можна проводити екскурсії стій він, наприклад, на Красній площі в Москві. «Шановні гості столиці, ліворуч ви можете бачити мавзолей В.І. Леніна вражає своєю монументальністю. Праворуч же розташувалося не менш грандіозний Suzuki M1800R Intruder ».

Безрозмірна капотірованная фара, гігантський бензобак і чудове 240-е колесо надають мотоциклу неповторний вигляд. Причому змішання стилів абсолютно не псує Suzuki Intruder, навпаки, в ньому гармонійно уживаються як «класика», так і «техно». Частина деталей мотоцикла цілком традиційна. Вихлоп, сидіння, двигун, кермо, приладова панель і бензобак виконані за всіма класичним «чопперним» канонам. І вони відмінно уживаються з сучасними литими колісними дисками, оригінальної фарою або гострим і агресивним заднім «охвістям». 


Купив такой байк можно смело отправляться в путешествие. Если вы будите ехать по России то хотел бы сказать, что вам конечно же понадобиться навигация. Карта Владикавказа например доступная в сети, со всеми дорогами и всем остальным. Поэтому можете смело её искать. 

Прочитано 1080 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 17:28
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотоштаны "Мистраль" ("Mistral")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR