( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Suzuki DL650A V-Strom
Четверг, 24 Май 2018
Суббота, 06 Октября 2012 12:39

Suzuki DL650A V-Strom

Автор 

Забираючи на тест кожен новий мотоцикл, чекаєш від нього чогось особливого. Чадний динаміку або приголомшливу керованість, сверхпроходімость або навіть кльовий саунд з штатної аудіосистеми. Чекати чогось надприродного від цього мотоцикла не доводилося, але практика показала, що абсолютно марно.


Хочу відразу попередити апологетів «чистого стилю», фанатів «тру-ендуро» і інших любителів «абсолютного заліку»: нічого подібного не буде. І взагалі, V-Strom - абсолютно, трохи більше, ніж повністю, не ендуро. Зовсім.

Обговорюючи ту чи іншу модель мотоцикла, претендує на звання позашляховика, найчастіше, можна, хоч і з натяжкою, схрестивши пальці за спиною, назвати його таким. «Ну так, якщо перевзути в зубасту гуму, поставити захист ... бла-бла ».

DL650A V-Strom - чистокровний шляховик. Позашляхові в ньому не більше, ніж в іншому класиці, на кшталт «суперфури». Що ж до більшого, ніж у шляховиків, кліренсу та трохи більше длинноходную підвісок - так худа корова ще не лань, а великий кліренс не робить з дорожника ендуро. А вже якщо глянути йому «під черево»! Найнижча точка - важільна система задньої підвіски. До першого каменя. Ні, мабуть, до другого. Перший камінь уготований масляному фільтру, який стирчить прямо перед мотором. Ну і третій камінь - вихлопній трубі, яка влаштувалася тут же, під двигуном. Загалом, побачивши всього цього «пишноти», бажання з'їжджати з асфальту пропадає навіть у самих завзятих ендурістов.

Для початку уважно розглянемо свіжий апарат. У порівнянні з попередником, «стрем» сильно змінився. Повністю новий пластик, оптика, приборка з аналоговим тахометром і ЖК дисплеєм, який відображає, як нині модно, купу всякої інформації, включаючи номер обраної передачі і температуру забортного повітря. Природно, зовсім нове сидіння.

Фарбовані в білий перламутр деталі облицювання чергуються з елементами з матового чорного пластика. Причому, на відміну від мотоциклів, в конструкцію яких закладено те, що вони будуть падати, і пластик сконструйований таким чином, щоб пошкодження зводилися до мінімуму, на DL шик і блиск перламутру під лаком зустрічається саме на тих місцях, які при падінні постраждають сильніше всього . Боковини бака і «хвостове оперення». 


  Вот вы и узнали про ещё один мотоцикл. Но вот на днях, мне один знакомый позвонил, сказал что нашел где новейшие иномарки в Оренбурге продают недорого, говорит что цены такие, что он точно перейдёт на автомобили, потому как просто таки шара.

Прочитано 959 раз Последнее изменение Суббота, 06 Октября 2012 12:43
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Кожаная куртка "СиАр" ("CR")
Кожаная куртка
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR