( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Suzuki DL650A V-Strom
Понедельник, 16 Июл 2018
Суббота, 06 Октября 2012 12:39

Suzuki DL650A V-Strom

Автор 

Забираючи на тест кожен новий мотоцикл, чекаєш від нього чогось особливого. Чадний динаміку або приголомшливу керованість, сверхпроходімость або навіть кльовий саунд з штатної аудіосистеми. Чекати чогось надприродного від цього мотоцикла не доводилося, але практика показала, що абсолютно марно.


Хочу відразу попередити апологетів «чистого стилю», фанатів «тру-ендуро» і інших любителів «абсолютного заліку»: нічого подібного не буде. І взагалі, V-Strom - абсолютно, трохи більше, ніж повністю, не ендуро. Зовсім.

Обговорюючи ту чи іншу модель мотоцикла, претендує на звання позашляховика, найчастіше, можна, хоч і з натяжкою, схрестивши пальці за спиною, назвати його таким. «Ну так, якщо перевзути в зубасту гуму, поставити захист ... бла-бла ».

DL650A V-Strom - чистокровний шляховик. Позашляхові в ньому не більше, ніж в іншому класиці, на кшталт «суперфури». Що ж до більшого, ніж у шляховиків, кліренсу та трохи більше длинноходную підвісок - так худа корова ще не лань, а великий кліренс не робить з дорожника ендуро. А вже якщо глянути йому «під черево»! Найнижча точка - важільна система задньої підвіски. До першого каменя. Ні, мабуть, до другого. Перший камінь уготований масляному фільтру, який стирчить прямо перед мотором. Ну і третій камінь - вихлопній трубі, яка влаштувалася тут же, під двигуном. Загалом, побачивши всього цього «пишноти», бажання з'їжджати з асфальту пропадає навіть у самих завзятих ендурістов.

Для початку уважно розглянемо свіжий апарат. У порівнянні з попередником, «стрем» сильно змінився. Повністю новий пластик, оптика, приборка з аналоговим тахометром і ЖК дисплеєм, який відображає, як нині модно, купу всякої інформації, включаючи номер обраної передачі і температуру забортного повітря. Природно, зовсім нове сидіння.

Фарбовані в білий перламутр деталі облицювання чергуються з елементами з матового чорного пластика. Причому, на відміну від мотоциклів, в конструкцію яких закладено те, що вони будуть падати, і пластик сконструйований таким чином, щоб пошкодження зводилися до мінімуму, на DL шик і блиск перламутру під лаком зустрічається саме на тих місцях, які при падінні постраждають сильніше всього . Боковини бака і «хвостове оперення». 


  Вот вы и узнали про ещё один мотоцикл. Но вот на днях, мне один знакомый позвонил, сказал что нашел где новейшие иномарки в Оренбурге продают недорого, говорит что цены такие, что он точно перейдёт на автомобили, потому как просто таки шара.

Прочитано 984 раз Последнее изменение Суббота, 06 Октября 2012 12:43
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
Мотоштаны BUSE Carrara Damenhose
 1.00 EUR


Мотоштаны "Кайен-Про" ("Cayenne-Pro")
Мотоштаны
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
Мотоботы BUSE Hi-Touring B30
 1.00 EUR