( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Супербайк, дещо цікаве
Вторник, 21 Авг 2018
Пятница, 12 Октября 2012 00:38

Супербайк, дещо цікаве

Автор 

З початку 90-х років, кубатура 600 см3 почала набувати популярності серед мотоциклістів, і, як наслідок, среднекубатурние «Спорт» стали вигідним комерційним проектом. Провідні виробники мототехніки стали вкладати в свої «шестісоткі» величезний потенціал і вивели їх, що називається, «на вістрі технології» нарівні з літровими флагманами.Керівництво WSBK (World Superbike) не могло не звернути уваги на зростаючий тренд і ухвалило рішення створити для «шестісоток» окремий клас - «суперспорт», поряд з вже існуючим класом «супербайк», в якому ганялися мотоцикли з робочим об'ємом двигуна від 1000 см3, і підтримати тим самим популярність нового сегменту ринку.

Спочатку вимоги до «шестісоткам» були досить м'якими, проте виробники, намагаючись виграти в новому престижному змаганні, йшли на нові і нові хитрощі. Слідом за цією «гонкою озброєнь», правила і технічний регламент стали посилюватися рік від року. Незважаючи на це, зараз клас «600» став дуже швидким. «Молодші» поступаються набагато більш потужним «літрам» всього 1-2 секунди на колі.

Основні технічні правила і філософія «Суперспорт» не сильно відрізняються від прийнятих в старшому класі. Основна ідея полягає в тому, що команди вільні вносити зміни в конструкцію своїх мотоциклів якими завгодно способами і з застосуванням будь-яких вузлів і деталей, з умовою, що всі використовувані компоненти можуть бути куплені звичайним райдером в звичайному магазині запчастин і встановлені на будь-яку серійну «шестісотку» .

В першу чергу, зовнішній вигляд мотоцикла повинен відповідати серійної моделі. Пластик може відрізнятися кольором і матеріалом, проте тут заборонено використовувати більш дорогий і легкий карбон (на відміну від «супербайка», де він дозволений). Форма облицювань повинна бути такою ж, як на серійної моделі. Єдине, що дозволено - змінювати форму вітрового скла під конкретного пілота для поліпшення аеродинаміки.


Знаете, вот мне постоянно слова одного известного мотогонщика в голове. Он говорит, что любит после гонок ехать в свой загородный домик, разжигать свой же шикарный камин, садиться возле него и отдыхать. У нас теперь тоже можно купить шикарные камины, нужно только знать где, чтобы сильно не попасть на деньги.

Прочитано 1147 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 00:42
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Народження World Superbike Suzuki M1800R Intruder »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX ENDURO
Шлем UVEX ENDURO
 1.00 EUR
-29.00 EUR
Вы экономите: 30.00 EUR


Мотокуртка BUSE Kingston
Мотокуртка BUSE Kingston
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR