( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Супербайк, дещо цікаве
Суббота, 23 Июн 2018
Пятница, 12 Октября 2012 00:38

Супербайк, дещо цікаве

Автор 

З початку 90-х років, кубатура 600 см3 почала набувати популярності серед мотоциклістів, і, як наслідок, среднекубатурние «Спорт» стали вигідним комерційним проектом. Провідні виробники мототехніки стали вкладати в свої «шестісоткі» величезний потенціал і вивели їх, що називається, «на вістрі технології» нарівні з літровими флагманами.Керівництво WSBK (World Superbike) не могло не звернути уваги на зростаючий тренд і ухвалило рішення створити для «шестісоток» окремий клас - «суперспорт», поряд з вже існуючим класом «супербайк», в якому ганялися мотоцикли з робочим об'ємом двигуна від 1000 см3, і підтримати тим самим популярність нового сегменту ринку.

Спочатку вимоги до «шестісоткам» були досить м'якими, проте виробники, намагаючись виграти в новому престижному змаганні, йшли на нові і нові хитрощі. Слідом за цією «гонкою озброєнь», правила і технічний регламент стали посилюватися рік від року. Незважаючи на це, зараз клас «600» став дуже швидким. «Молодші» поступаються набагато більш потужним «літрам» всього 1-2 секунди на колі.

Основні технічні правила і філософія «Суперспорт» не сильно відрізняються від прийнятих в старшому класі. Основна ідея полягає в тому, що команди вільні вносити зміни в конструкцію своїх мотоциклів якими завгодно способами і з застосуванням будь-яких вузлів і деталей, з умовою, що всі використовувані компоненти можуть бути куплені звичайним райдером в звичайному магазині запчастин і встановлені на будь-яку серійну «шестісотку» .

В першу чергу, зовнішній вигляд мотоцикла повинен відповідати серійної моделі. Пластик може відрізнятися кольором і матеріалом, проте тут заборонено використовувати більш дорогий і легкий карбон (на відміну від «супербайка», де він дозволений). Форма облицювань повинна бути такою ж, як на серійної моделі. Єдине, що дозволено - змінювати форму вітрового скла під конкретного пілота для поліпшення аеродинаміки.


Знаете, вот мне постоянно слова одного известного мотогонщика в голове. Он говорит, что любит после гонок ехать в свой загородный домик, разжигать свой же шикарный камин, садиться возле него и отдыхать. У нас теперь тоже можно купить шикарные камины, нужно только знать где, чтобы сильно не попасть на деньги.

Прочитано 1105 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 00:42
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Народження World Superbike Suzuki M1800R Intruder »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 510 Warrior
Мотошлем ROCC 510 Warrior
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
Мотокомбинезон BUSE Aragon Kombi 2tlg
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи" ("GT")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR