( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Страховка Каско - прораховуємо всі варіанти
Воскресенье, 19 Авг 2018
Среда, 23 Января 2013 22:55

Страховка Каско - прораховуємо всі варіанти

Автор 

Страховка Каско - прораховуємо всі варіанти
Страховка Каско - прораховуємо всі варіанти Купуючи новий автомобіль, автовласник стикається не тільки з позитивними емоціями і радістю від вдалого придбання, але з турботами, пов'язаними зі страхуванням транспортного засобу. Подбавши про своєчасну страховку КАСКО, можна запобігти масі негативних ситуацій. 

Подібний вид страхування - повністю добровільний і захищає інтереси автовласника, в разі дорожньо-транспортної пригоди, угону, крадіжки, спалаху і пошкодження в результаті різних стихійних лих.Проте варто врахувати і той факт, що автострахування КАСКО не передбачає страхування від відповідальності перед третіми особами. У випадку, заподіяння шкоди здоров'ю або смерті третьої особи, відповідальність авто страхувальника регулюється лише нормами адміністративного та кримінального права, але ніяк не полісом КАСКО. Так само компанії, які надають послугу зі страхування, не несуть відповідальність за збереження вантажів та вмісту автотранспортного засобу.

Все, що стосується питань транспортування автомобіля з місця події, витрат на придбання запасних частин для застрахованого автомобіля за полісом КАСКО та відшкодування повної ринкової вартості викраденого автотранспортного засобу, то цю проблему покликана вирішувати страхова компанія, в якій оформлявся страховий поліс.

Залежно від вибору страхової компанії буде варіюватися і тариф на послугу. Велика конкуренція на подібному ринку, забезпечує прийнятні умови в багатьох компаніях, що займаються питаннями страхування. Але важливо також пам'ятати про те, що занадто низька ціна аж ніяк не гарантує якості. Перш, ніж зважитися на оформлення поліса, слід вивчити ринок страхових послуг, дізнатися відгуки про компанії, переглянути рейтинги і, звичайно, врахувати досвід своїх знайомих.

Вартість послуги КАСКО залежить ще й від таких чинників, як марка та рік випуску автомобіля, враховується стаж водіння і вік автовласника, керуючого даним транспортним засобом. А так же, в залежності від протиугінної системи, що є обов'язковою вимогою з боку страховиків, буде змінюватись і ціна за послугу страхування.

 Для полегшення підрахунків вартості, багато компаній розміщують на інтернет-сайтах калькулятори, так зване онлайн Каско, здатні зробити швидкий розрахунок і допомогти потенційному клієнтові вибрати свою страхову компанію.


Лучше всего заказывать авто из Америки, и при этом обращаться в компанию Мега Авто, она занимается поставками автомобилей под заказ. Это надежная компания, которой действительно можно доверять. Цены на автомобили вполне приемлемые, так что можно покупать.

Прочитано 962 раз Последнее изменение Среда, 23 Января 2013 22:55
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные туринговые мотоштаны "Лазер" ("Laser")
Текстильные туринговые мотоштаны
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE Nardo
Мотокуртка BUSE Nardo
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
 1.00 EUR