( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Stels SB200
Суббота, 18 Авг 2018
Суббота, 08 Сентября 2012 14:04

Stels SB200

Автор 

Іноді в обговореннях тих чи інших мотоциклів, як, загалом, і автомобілів, часто звучить така думка, що поганий техніки не буває. Адже багатьом не важливий форм-фактор, тюнінг і скажені коні.

Головне, щоб більш-менш справно возив. Ніби як для сільського хлопчака, котрий мріє про свій власний апараті, перефразовуючи приказку: «краще мопед« Рига »в гаражі, ніж« фаерблейд »в салоні». Я і сам дотримувався такої думки, але життя показало, що не можна бути таким категоричним.

Stels SB200 мені довелося випробовувати поблизу Сочі, в «комплекті» з ще декількома моделями фірми. Так що порівняти було з чим, не тільки подумки, але й в очній ставці.

Розкрию відразу всі карти. Дизайн мотоцикла, в кращих китайських традиціях, «винайдений» під копірку з апарату під назвою Honda CBR150R зразка 2000 року. В Росію маленький «Сибір» не поставлявся офіційно, та й «сірі» продавці його не особливо жалували з причини досить високої ціни. Накинувши ще трохи, можна взяти новий YBR. Загалом, не прижився у нас цей апаратик.

Варто зауважити, що фактор ціни - важливий, але не єдиний. Замислимося, для кого CBR150R був зроблений? Для первосезонніков - японців, яким за місцевим правилам не положено водити великий мотоцикл (а знаючи любов японців до всякого роду гротескної показухи, згадати хоч косплей і затюненние до невпізнання максі-скутери), не дивно, що Honda зробила отаку пародію на спортбайк.

Але головним споживачем «стопятідесяткі» стали ті країни, де мотоцикли, з об'ємом двигуна більше склянки або взагалі заборонені, або стоять надзвичайно дорого. Ось там такий «спортбайк» дійсно хороший, дорогий понт. На тлі безликих мопедок і скутеретт місцевого виробництва такий красень дійсно вигідно виділяє свого власника.


Но чтобы ваш мотоцикл не мокнул ему нужно сделать хороший гараж, а чтобы не промерзал хорошенько его обделать. Знаю что хорошо влагостойкая фанера наложенная на утеплители хранит тепло, тут она продаётся на http://www.asvgroup.ru/fanera. Та там вообще много приятных предложений найдёт все кто решили заняться ремонтом или стройкой.

 

Прочитано 993 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Мотоперчатки Buse Air Flow
Мотоперчатки Buse Air Flow
 1.00 EUR


ROCC 729 Full Carbon
ROCC 729 Full Carbon
 1.00 UAH