( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Stels Delta 200
Суббота, 18 Авг 2018
Суббота, 06 Октября 2012 21:23

Stels Delta 200

Автор 

Stels Delta 200 - це мотоцикл початкового рівня. Хоча, якщо брати в розрахунок згаданих вище дідусів-рибалок і тих, кому просто потрібен недорогий «Мапет» для їзди в сільпо, то Delta можна вважати мотоциклом рівня «економ». Мотік виглядає досить просто - ніяких дизайнерських вишукувань, ніяких натяків на спробу виглядати крутіше, ніж є насправді.

Але при цьому досить акуратно, цілісно і навіть сучасно. Загалом, якогось відторгнення і присмаку дешевки мотоцикл не викликає. Простий, добротний, якісний апарат без претензій на якісь понти. Скажімо так, розпещений японською технікою (нехай навіть і «бевушній» четирехсоткой) мотоцикліст, на такий виріб навряд чи буде дивитися серйозно, а для тих, хто крім «Восходу» в селі двадцять років тому нічого не бачив, - цілком стерпний апарат.

Та й «жовтенят» від мотоціклізма - чи то пак, початківців свою мотоциклетну кар'єру - мотік не відлякає. У всякому разі, у порівнянні, наприклад, з розплодом на наших дорогах відрижкою китайської дизайнерської думки - мотоциклом «Оріон 120», при вигляді якого з очей мимоволі починають текти криваві сльози ... Так адже ще й двісті «кубів»!


До речі, про кубах, міліметрах і інших передавальних числах. 197-кубовий двигун (багато - не багато, а на 37% більше, ніж у горезвісного «ебріка») повітряного охолодження зблокований з п'ятиступінчастою КПП, обладнаний електростартером і кік-стартером. На жаль, вказати точну потужність двигуна, яку заявляє виробник, не представляється можливим, так як компанія «Веломоторс», виробник апарату, традиційно вказує різні цифри потужності в своїх офіційних джерелах. Мабуть, щоб заплутати конкурентів. 

Ну да залишимо цей бардак на совісті тих, хто за це відповідає, і вкажемо дельту потужності «дельти» - від 12,9 до 13,6 к.с. (Середнє арифметичне - 13,25). Для порівняння, у YBR-заявлена потужність становить 10,1 к.с. (Що на 23% менше). Вже непогано. Їдемо, вірніше, дивимося далі.

Прочитано 1003 раз Последнее изменение Понедельник, 19 Ноября 2012 09:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Магазин квадроциклів - Honda TRX700XX Husaberg 2013 року »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Paso
Мотокуртка BUSE Paso
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne SG 10
Мотоботы Gaerne SG 10
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Touring B15
Мотоботы BUSE Touring B15
 1.00 EUR