( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Stels Delta 200
Пятница, 20 Апр 2018
Суббота, 06 Октября 2012 21:23

Stels Delta 200

Автор 

Stels Delta 200 - це мотоцикл початкового рівня. Хоча, якщо брати в розрахунок згаданих вище дідусів-рибалок і тих, кому просто потрібен недорогий «Мапет» для їзди в сільпо, то Delta можна вважати мотоциклом рівня «економ». Мотік виглядає досить просто - ніяких дизайнерських вишукувань, ніяких натяків на спробу виглядати крутіше, ніж є насправді.

Але при цьому досить акуратно, цілісно і навіть сучасно. Загалом, якогось відторгнення і присмаку дешевки мотоцикл не викликає. Простий, добротний, якісний апарат без претензій на якісь понти. Скажімо так, розпещений японською технікою (нехай навіть і «бевушній» четирехсоткой) мотоцикліст, на такий виріб навряд чи буде дивитися серйозно, а для тих, хто крім «Восходу» в селі двадцять років тому нічого не бачив, - цілком стерпний апарат.

Та й «жовтенят» від мотоціклізма - чи то пак, початківців свою мотоциклетну кар'єру - мотік не відлякає. У всякому разі, у порівнянні, наприклад, з розплодом на наших дорогах відрижкою китайської дизайнерської думки - мотоциклом «Оріон 120», при вигляді якого з очей мимоволі починають текти криваві сльози ... Так адже ще й двісті «кубів»!


До речі, про кубах, міліметрах і інших передавальних числах. 197-кубовий двигун (багато - не багато, а на 37% більше, ніж у горезвісного «ебріка») повітряного охолодження зблокований з п'ятиступінчастою КПП, обладнаний електростартером і кік-стартером. На жаль, вказати точну потужність двигуна, яку заявляє виробник, не представляється можливим, так як компанія «Веломоторс», виробник апарату, традиційно вказує різні цифри потужності в своїх офіційних джерелах. Мабуть, щоб заплутати конкурентів. 

Ну да залишимо цей бардак на совісті тих, хто за це відповідає, і вкажемо дельту потужності «дельти» - від 12,9 до 13,6 к.с. (Середнє арифметичне - 13,25). Для порівняння, у YBR-заявлена потужність становить 10,1 к.с. (Що на 23% менше). Вже непогано. Їдемо, вірніше, дивимося далі.

Прочитано 929 раз Последнее изменение Понедельник, 19 Ноября 2012 09:56
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

Другие материалы в этой категории: « Магазин квадроциклів - Honda TRX700XX Husaberg 2013 року »
{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 400 Tribal
Мотошлем ROCC 400 Tribal
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
Защита плеча SAS-TEC SC-1/01
 1.00 EUR