( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Сервіс автомобілів МАЗ
Вторник, 21 Авг 2018
Среда, 12 Сентября 2012 19:54

Сервіс автомобілів МАЗ

Автор 


Сервіс автомобілів МАЗ Світова економічна криза негативно позначилася на економіці всіх держав, включаючи і нашу країну. Одне з його наслідків - значне скорочення вантажних перевезень по території Росії і країн СНД. У такій непростій ситуації перевізники та автомобільні транспортні компанії стали відчувати великі труднощі з якісним ремонтом автомобілів транспортного парку. На підтримку вантажної техніки в робочому стані у них просто не вистачає фінансових коштів.

Будь-якому перевізнику відомо, що ремонт вантажних автомобілів вимагає чималих грошових витрат.

Оригінальні запчастини недешеві, так само як і сервісне обслуговування. Але при цьому кожен власник вантажівки хотів би здійснити ремонт тільки на сертифікованій СТО. Парадокс кризи полягає в тому, що ціни на сервісні послуги автотранспорту залишилися на колишньому рівні, а подекуди і значно піднялися. Така політика СТО могла бути викликана бажанням компенсувати фінансові втрати через відтік клієнтури.

У результаті перевізники частенько звертаються у приватні автосервіси, які до дилерським або офіційним не мають прямого відношення. Звичайно, не всі приватні СТО працюють неякісно і непрофесійно. Є непогано оснащені автомобільні майстерні, в яких є все необхідне для грамотної діагностики та обслуговування. На таких СТО можна виконати ремонт вантажних автомобілів на досить високому рівні. Причому, значна частина таких сервісів спеціалізуються на ремонті вантажівок конкретних автомобільних брендів, і ціни в таких СТО встановлені на 15-30% нижче дилерських.

Абсолютно ясно, що в такі центри власник транспортного засобу звертається на свій страх і ризик. І ризик цей часто не виправданий. Хороший дилерський автоцентр з невисокими цінами сьогодні можна знайти в будь-якому місті і області, сервісна мережа заводів-виготовлювачів зростає швидкими темпами. Наприклад, в лютому 2010 року два сервісних центри групи компаній «АІС» отримали від ВАТ «МАЗ» сертифікат на надання ремонтних видів послуг. Обидва центру, розташовані в Сімферополі та Рівному, мають можливість проводити будь-який сервіс МАЗ - автобусів, причепів і вантажних машин з гарантією від самого виробника цієї техніки.

 Станції, що мають виробничі площі - 500 квадратних метрів, обладнані постами обслуговування машин, пунктами балансування коліс і шиномонтажу, а також ділянками агрегатного ремонту. За рахунок наявності різної техніки - підйомників вантажних машин, ліній інструментального контролю, кранів для зняття двигунів сервіс МАЗ стає зручним, якісним і швидким. Наявність заводського сертифіката якості дозволяє станціям технічного обслуговування здійснювати сервіс МАЗ-якого рівня та складності із збереженням заводської гарантії. Тут завжди в наявності широкий асортимент необхідних запасних частин, агрегатів, вузлів, рідин і масел.


Знакомая заказывает мебель оптом цены, которой меня честно говоря приятно удивили. Очень приемлемая цена была на прихожую, которая мне понравилась, так я не задумываясь себе ее заказала, да и еще много чего. Я считаю что фабрика в Москве "KAVELIO" - одна из лучших.

 

Прочитано 1236 раз Последнее изменение Среда, 12 Сентября 2012 19:54
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотокуртка BUSE M-Stone
Мотокуртка BUSE M-Stone
 1.00 EUR


SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH SHIRO SH-7000 G-PRIX TECH
 1.00 EUR