( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Що являє собою тюнінг транспортного засобу?
Суббота, 23 Июн 2018
Воскресенье, 03 Февраля 2013 14:36

Що являє собою тюнінг транспортного засобу?

Автор 

Що являє собою тюнінг транспортного засобу? 
Що являє собою тюнінгованія транспортного засобу?  Тюнінг транспортних засобів представляється на сьогоднішній день однією з найбільш популярних послуг, що надаються автовласникам в спеціалізованих салонах. Інтерес до даної сфери викликаний не випадково: господарі хочуть, щоб їхні машини стали по-справжньому унікальними. 

 Вступник, наприклад, в салони продажів новий Ford Focus, як брат-близнюк схожий на інші транспортні засоби даної серії. Чи влаштовує це особистостей творчих, які не терплять у всьому одноманітності?

Безумовно, ні. Тим більше, що у великих і малих містах функціонують десятки підприємств, здатних з належним рівнем якості видозмінити авто.
Замовник подібної послуги може повною мірою розраховувати на те, що після здійснення тюнинга продукцію корейського автопрому, яку пропонує офіційний дилер Кіа, ні в якому разі не можна буде сплутати з моделями даних машин, що випускаються в стандартній комплектації.

Власне, видозміна і модернізація автомобіля здійснюється в трьох напрямках:

• тюнінгованія зовнішнього вигляду транспортного засобу;
• тюнінгованія внутрішнього простору салону;
• внесення змін в схему пристрою ходової частини машини.


У першому випадку, мова ведеться про встановлення обтічників, спойлерів, тонуванні дзеркал. В останні роки для обробки бампера і капота все частіше застосовується сучасний синтетичний матеріал карбон (розрізняють плівку під карбон 2D і 3D). Тюнінгованія простору салону може включати в себе цілий ряд заходів, пов'язаних з установкою технологічних стереосистем, колонок об'ємного звучання, бортових комп'ютерів, автоматичних склопідйомників.

У ряді випадків передбачена зміна крісел або матеріалу їх оббивки. Крім того, створення унікального вигляду салону транспортного засобу також пов'язане з використанням карбонової плівки. Як показують останні дослідження, даний матеріал не поступається в міцності сталевого покриття, хоча важить в десятки разів менше. Якщо, наприклад, автомобілі Nissan дилери в Москві реалізують без проведення тюнінгу, цю прогалину легко усунути, звернувшись в спеціалізовані салони.

 Модернізація ходової частини може включати в себе форсування двигуна, установку гальм спортивного типу і т.д. Як показує практика, після проведення даних заходів транспортний засіб здатний продемонструвати на проїжджій частині всі свої потенційні можливості.


Обожаю лето и думаю многие из нас любят эту пору года. А больше всего мне по душе игра фрисби, так как мы любим с друзьями с утра по раньше поиграть. Это отличный такой себе футбол, многие предпочитают именно такой летающий диск.

Прочитано 865 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 Февраля 2013 14:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX Boss 530
Шлем UVEX Boss 530
 1.00 UAH
-1 734.00 UAH
Вы экономите: 1 735.00 UAH


Шлем UVEX Boss 525
Шлем UVEX Boss 525
 1.00 UAH
-574.00 UAH
Вы экономите: 575.00 UAH


Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
Мотоботы BUSE GP Wasserdicht (водонепроницаемые)
 1.00 EUR