( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Що являє собою тюнінг транспортного засобу?
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 03 Февраля 2013 14:36

Що являє собою тюнінг транспортного засобу?

Автор 

Що являє собою тюнінг транспортного засобу? 
Що являє собою тюнінгованія транспортного засобу?  Тюнінг транспортних засобів представляється на сьогоднішній день однією з найбільш популярних послуг, що надаються автовласникам в спеціалізованих салонах. Інтерес до даної сфери викликаний не випадково: господарі хочуть, щоб їхні машини стали по-справжньому унікальними. 

 Вступник, наприклад, в салони продажів новий Ford Focus, як брат-близнюк схожий на інші транспортні засоби даної серії. Чи влаштовує це особистостей творчих, які не терплять у всьому одноманітності?

Безумовно, ні. Тим більше, що у великих і малих містах функціонують десятки підприємств, здатних з належним рівнем якості видозмінити авто.
Замовник подібної послуги може повною мірою розраховувати на те, що після здійснення тюнинга продукцію корейського автопрому, яку пропонує офіційний дилер Кіа, ні в якому разі не можна буде сплутати з моделями даних машин, що випускаються в стандартній комплектації.

Власне, видозміна і модернізація автомобіля здійснюється в трьох напрямках:

• тюнінгованія зовнішнього вигляду транспортного засобу;
• тюнінгованія внутрішнього простору салону;
• внесення змін в схему пристрою ходової частини машини.


У першому випадку, мова ведеться про встановлення обтічників, спойлерів, тонуванні дзеркал. В останні роки для обробки бампера і капота все частіше застосовується сучасний синтетичний матеріал карбон (розрізняють плівку під карбон 2D і 3D). Тюнінгованія простору салону може включати в себе цілий ряд заходів, пов'язаних з установкою технологічних стереосистем, колонок об'ємного звучання, бортових комп'ютерів, автоматичних склопідйомників.

У ряді випадків передбачена зміна крісел або матеріалу їх оббивки. Крім того, створення унікального вигляду салону транспортного засобу також пов'язане з використанням карбонової плівки. Як показують останні дослідження, даний матеріал не поступається в міцності сталевого покриття, хоча важить в десятки разів менше. Якщо, наприклад, автомобілі Nissan дилери в Москві реалізують без проведення тюнінгу, цю прогалину легко усунути, звернувшись в спеціалізовані салони.

 Модернізація ходової частини може включати в себе форсування двигуна, установку гальм спортивного типу і т.д. Як показує практика, після проведення даних заходів транспортний засіб здатний продемонструвати на проїжджій частині всі свої потенційні можливості.


Обожаю лето и думаю многие из нас любят эту пору года. А больше всего мне по душе игра фрисби, так как мы любим с друзьями с утра по раньше поиграть. Это отличный такой себе футбол, многие предпочитают именно такой летающий диск.

Прочитано 883 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 Февраля 2013 14:36
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX JET 180
Шлем UVEX JET 180
 1.00 EUR


Черепаха ACERBIS SCUDO
Черепаха ACERBIS SCUDO
 1.00 EUR


Кожаная куртка "GT"
Кожаная куртка
 1.00 EUR