( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Що краще, залізничні квитки або каністра бензину
Вторник, 17 Июл 2018
Вторник, 14 Августа 2012 22:48

Що краще, залізничні квитки або каністра бензину

Автор 

Що краще, залізничні квитки або каністра бензину, або Вибираємо спосіб подорожі
Перед кожним автолюбителем рано чи пізно постає питання: на чому зручніше подорожувати? Природно, мова не йде про міжконтинентальних відстанях, які зручніше долати на комфортабельному авіалайнері. На власному автомобілі або поїздом ви можете відправиться як в сусіднє місто або область, так і в ближнє зарубіжжя. Так що ж краще: купити залізничні квитки в Красноярськ або поїхати туди на машині?1. На власному автомобілі.

Останнім часом вартість бензину в нашій країні суттєво зросла, тому вигоди від подорожей на машині вже не так відчутні в матеріальному плані. Однак, якщо ви підете в дорогу всією родиною, це все ще буде дешевше. До переваг такого туру також варто віднести можливість зупинятися де завгодно і оглядати визначні пам'ятки по всьому шляху слідування.

Крім того, приїхавши в пункт призначення, ви як і раніше не будете залежати від примх громадського транспорту і зможете відвідати набагато більше місць. Однак на цьому принади автомобільної поїздки закінчуються, починаються суворі будні. Ваша автомашина повинна бути в справному стані перед поїздкою, для того, щоб не перетворити розважальний подорож в пошуки автосервісу, і не застрягти по дорозі. Крім того, бажано, щоб місце водія могли займати як мінімум дві людини. Це допоможе доїхати до місця призначення не статут і в бадьорому настрої.

Передбачити всі інші несподіванки неможливо, однак дуже багато громадян роблять свій вибір на користь саме автомобільних подорожей.

2. На поїзді.

Підготовка до поїздки залізницею починається з квиткових кас. Уже там вас можуть підстерігати сюрпризи, наприклад, залізничні квитки в Таганрог на потрібну вам дату вже розібрали. У цих випадках доводиться зрушувати терміни подорожей, що завжди неприємно або звертатися до перекупників. Крім цього, є люди відчувають прям таки алергію на обстановку в вагоні. Санітарний блок в поїзді, стукіт коліс, полки, чужі люди в безпосередній близькості - все це нервує їх і гнітить.

Якщо ви ставитеся до такого типу, то, безумовно, потяги не для вас. Всім же іншим в поїздах їздити цілком комфортно. Ви ходите, читаєте, спите, їсте, а вас везуть. Ви не думаєте про те, як проїхати ту чи іншу ділянку дороги і не звертаєте уваги на час доби і погодні умови.


Техническая документация, Форум, Официальные дилеры Toyota в России - Tech Doc Toyota

Прочитано 1483 раз Последнее изменение Вторник, 14 Августа 2012 22:48
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Цельный кожаный комбинезон "Виктори" ("Victory")
Цельный кожаный комбинезон
 1.00 EUR


Термобелье "Регулятор" ("Regulator")
Термобелье
 1.00 EUR


Мотоперчатки BUSE Chopper
Мотоперчатки BUSE Chopper
 1.00 EUR