( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Що краще, залізничні квитки або каністра бензину
Четверг, 24 Май 2018
Вторник, 14 Августа 2012 22:48

Що краще, залізничні квитки або каністра бензину

Автор 

Що краще, залізничні квитки або каністра бензину, або Вибираємо спосіб подорожі
Перед кожним автолюбителем рано чи пізно постає питання: на чому зручніше подорожувати? Природно, мова не йде про міжконтинентальних відстанях, які зручніше долати на комфортабельному авіалайнері. На власному автомобілі або поїздом ви можете відправиться як в сусіднє місто або область, так і в ближнє зарубіжжя. Так що ж краще: купити залізничні квитки в Красноярськ або поїхати туди на машині?1. На власному автомобілі.

Останнім часом вартість бензину в нашій країні суттєво зросла, тому вигоди від подорожей на машині вже не так відчутні в матеріальному плані. Однак, якщо ви підете в дорогу всією родиною, це все ще буде дешевше. До переваг такого туру також варто віднести можливість зупинятися де завгодно і оглядати визначні пам'ятки по всьому шляху слідування.

Крім того, приїхавши в пункт призначення, ви як і раніше не будете залежати від примх громадського транспорту і зможете відвідати набагато більше місць. Однак на цьому принади автомобільної поїздки закінчуються, починаються суворі будні. Ваша автомашина повинна бути в справному стані перед поїздкою, для того, щоб не перетворити розважальний подорож в пошуки автосервісу, і не застрягти по дорозі. Крім того, бажано, щоб місце водія могли займати як мінімум дві людини. Це допоможе доїхати до місця призначення не статут і в бадьорому настрої.

Передбачити всі інші несподіванки неможливо, однак дуже багато громадян роблять свій вибір на користь саме автомобільних подорожей.

2. На поїзді.

Підготовка до поїздки залізницею починається з квиткових кас. Уже там вас можуть підстерігати сюрпризи, наприклад, залізничні квитки в Таганрог на потрібну вам дату вже розібрали. У цих випадках доводиться зрушувати терміни подорожей, що завжди неприємно або звертатися до перекупників. Крім цього, є люди відчувають прям таки алергію на обстановку в вагоні. Санітарний блок в поїзді, стукіт коліс, полки, чужі люди в безпосередній близькості - все це нервує їх і гнітить.

Якщо ви ставитеся до такого типу, то, безумовно, потяги не для вас. Всім же іншим в поїздах їздити цілком комфортно. Ви ходите, читаєте, спите, їсте, а вас везуть. Ви не думаєте про те, як проїхати ту чи іншу ділянку дороги і не звертаєте уваги на час доби і погодні умови.


Техническая документация, Форум, Официальные дилеры Toyota в России - Tech Doc Toyota

Прочитано 1414 раз Последнее изменение Вторник, 14 Августа 2012 22:48
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем UVEX WING RS 745
Шлем UVEX WING RS 745
 1.00 EUR
-199.00 EUR
Вы экономите: 200.00 EUR


Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
Мотокуртка BUSE Herren-Lederjacke
 1.00 EUR


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR