( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Що б ще зробити зі своїм автомобілем?
Суббота, 18 Авг 2018
Пятница, 07 Декабря 2012 16:20

Що б ще зробити зі своїм автомобілем?

Автор 


Що б ще зробити зі своїм автомобілем? Їздити на машині, яка дісталася у спадок або була куплена «задешево», нехай вона і не має першосортну зовнішність, комусь приносить задоволення. Щоб не викликати жалість в очах перехожих, власник такого авто мимоволі починає замислюватися про те, що непогано було б удосконалити хоча б її зовнішній вигляд. Наприклад, хоча б поміняти авто шини, диски. Але варто йому зайти на один з безлічі сайтів по авто-тюнінгу, як очі його просто розбігаються від вибору пропонованих послуг.У процесі тюнинга відбувається доробка «вироби», виготовленого заводом-виробником, щоб надати йому індивідуальні риси або поліпшити його характеристики. Те, які способи будуть використані для удосконалення авто, залежить від умов його експлуатації і, природно, від бажання і смаку власника. Серед тюнінгових напрямків виділяються удосконалення властивостей двигуна, підвіски, чіпа, гальмівної колодки та інше. Також - поліпшення салону і зовнішнього вигляду кузова.

Мабуть, серед бажаючих вдосконалити своє авто більшість хочуть змінити його зовнішній вигляд. А можливостей зробити це на сьогоднішній день дуже багато. Одна аерографія чого вартий! Фахівці з художнього розпису можуть створити на автомобілі справжній витвір мистецтва, що додасть йому неймовірну красу і унікальність. Друзі будуть захоплені, а викрадачів це, мабуть, може і відлякати. Втім, буде краще, якщо встановити протиугінну та охоронну систему. А для справжніх цінителів якісного звуку будуть надані послуги з установки мультимедіа-апаратури. Не вистачає ще й на колеса щось встановити, наприклад, литі диски (інтернет магазин і тут може прийти на допомогу в багатому виборі товарів для авто). Від таких можливостей голова може закрутитися або ж навпаки, можна так захопитися Преображенням своєї машинки, що обов'язково захочеться дізнатися, що б такого з нею зробити ще ...

 Виявляється, що окрім вищеназваних варіантів, є ще й ті, про які раніше можна було тільки мріяти. Під час їзди можуть виникнути різні неприємні ситуації. Наприклад, звуки, вироблювані іншими машинами. Щоб усунути цю незручність, слід замовити шумоізоляцію, тоді в салоні буде звучати тільки магнітола. Під час їзди часто буває, що хтось дзвонить, але зняти трубку не виходить, оскільки в сучасних умовах вулиці міст переповнені транспортом, через що потрібно бути дуже уважним, щоб уникнути аварій на дорогах. Для виходу з цієї ситуації в салоні слід встановити гучний зв'язок для мобільних телефонів. Що ж, автолюбителю для повного щастя потрібно ще придбати новий комплект шин і його авто буде єдиним і неповторним.


Я вот недавно покупал ковролин в Харькове цена, которого меня приятно удивила и честно говоря осталась очень довольна. Ведь ковролин - это прекрасное напольное покрытие, которое подойдет в любой дом или квартиру. Он очень качественный материал и самое главное по цене подойдет многим, что есть не мало важно.

Прочитано 1017 раз Последнее изменение Пятница, 07 Декабря 2012 16:20
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильная мотокуртка "СиАр" ("CR")
Текстильная мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Мотоботы GAERNE G.Adventure
Мотоботы GAERNE G.Adventure
 1.00 EUR