( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Самостійне тонування скла автомобіля
Понедельник, 16 Июл 2018
Пятница, 12 Октября 2012 21:47

Самостійне тонування скла автомобіля

Автор 

Самостійна тонування стекол автомобіля  Як відомо, тонування скла дозволяє додатково підкреслити індивідуальність, солідність і красу будь-якого автомобіля. При цьому вона підвищує його безпеку і комфорт. А багато хто вдається до даної процедури, переслідуючи мету захистити себе, так би мовити, від сторонніх поглядів, від зайвої уваги. Таким чином, можна підкреслити, що переваг у тонуванні дуже багато. Адже крім перерахованого вище тонування скла дозволяє запобігти вигоряння обшивки вашого салону, тому що відбиває близько 99% потрапляють ультрафіолетових променів.

Та й очі водія не так сильно піддаються засліплення фарами ззаду йдуть машин.

Як правило, тонування виробляється шляхом використання виключно якісної, професійної зарубіжної плівки, яка кріпиться безпосередньо до скла. Робиться вона з прозорою поліестерної пленочки, на яку обов'язково наноситься спеціальна фарба і металевий склад. Таким чином і виходить ефект тонування.

Деякі автолюбителі воліють самостійно здійснювати тонування, вважаючи, що тонування стекол - це досить простий процес, який не потребує якихось спеціальних знань і навичок. Якщо ж ви вирішите самі спробувати свої сили, перш за все, слід визначитися з тим, який ступінь затемнення вам необхідна. Так само необхідно уточнити, в якому місці тонированную плівку встановлювати можна, а де кріпити її не можна. У різних країнах існує різний допустимий коефіцієнт пропускання світла.

Кріпити плівку необхідно зсередини машини, а ніяк не зовні. Адже це дозволяє захистити її від снігу, дощу і механічних впливів. На самому початку своєї роботи потрібно обов'язково очистити поверхню ваших стекол. Прибирається не лише видима бруд, а й жир. Безперечно, важливо, щоб не було ніяких сосколов і напилення на склі. Адже нерівна поверхня навряд чи дозволить зробити якісну, красиву тонування. Простіше кажучи, можуть утворитися бульбашки повітря.

Особливої вправності вимагає тонування заднього скла. Мова йде про стоп сигналах і обігріві скла. Багато хто і не беруться за таку відповідальну роботу, а довіряють її справжнім фахівцям, у яких є потрібний інструмент для тонування.

Якщо ви хочете добитися дійсного ідеального нанесення плівки, то просто необхідно виймати скло і виробляти наступні маніпуляції безпосередньо на робочому столі. Деякі "умільці" воліють цього не робити. У такому випадку потрібно на папірусному папері змалювати контур скла. Після того, як буде вирізано лекало, потрібно перенести його на тонувальну плівку. Потім важливо змочити внутрішню частину скла мильною водою і відразу прикласти плівку. Для ідеального покриття скла, можна плівку трохи підтягнути за кінчики. Ні в якому разі не потрібно торкатися до матеріалу по центру. Ретельно плівка змазується по краях. Це дозволить їй не тріскатися і не відходити від скла. Після цього можна взяти паперову серветку і прибрати залишився розчин. Найголовніше - це не пошкодити цілісність плівки.

 На жаль, але самостійне тонування навряд чи може бути настільки ж красивим і настільки ж якісним, як професійне. 


Мы своим деткам покупали бассейн в Алмате, дети были очень довольны такому большому подарку. И если говорить серьезно, то такая вещь на лето - это всегда хорошо. Дети будут всегда у вас на глазах, а не бежать где-то к речки.

 

Прочитано 1068 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 21:47
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Шлем Uvex Apache
Шлем Uvex Apache
 1.00 UAH
-1 149.00 UAH
Вы экономите: 1 150.00 UAH


Термобелье "Фронтье" ("Frontier")
Термобелье
 1.00 EUR


Жилетка Vest / Fleece Vest
Жилетка Vest / Fleece Vest
 1.00 UAH