( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Самостійне тонування скла автомобіля
Четверг, 24 Май 2018
Пятница, 12 Октября 2012 21:47

Самостійне тонування скла автомобіля

Автор 

Самостійна тонування стекол автомобіля  Як відомо, тонування скла дозволяє додатково підкреслити індивідуальність, солідність і красу будь-якого автомобіля. При цьому вона підвищує його безпеку і комфорт. А багато хто вдається до даної процедури, переслідуючи мету захистити себе, так би мовити, від сторонніх поглядів, від зайвої уваги. Таким чином, можна підкреслити, що переваг у тонуванні дуже багато. Адже крім перерахованого вище тонування скла дозволяє запобігти вигоряння обшивки вашого салону, тому що відбиває близько 99% потрапляють ультрафіолетових променів.

Та й очі водія не так сильно піддаються засліплення фарами ззаду йдуть машин.

Як правило, тонування виробляється шляхом використання виключно якісної, професійної зарубіжної плівки, яка кріпиться безпосередньо до скла. Робиться вона з прозорою поліестерної пленочки, на яку обов'язково наноситься спеціальна фарба і металевий склад. Таким чином і виходить ефект тонування.

Деякі автолюбителі воліють самостійно здійснювати тонування, вважаючи, що тонування стекол - це досить простий процес, який не потребує якихось спеціальних знань і навичок. Якщо ж ви вирішите самі спробувати свої сили, перш за все, слід визначитися з тим, який ступінь затемнення вам необхідна. Так само необхідно уточнити, в якому місці тонированную плівку встановлювати можна, а де кріпити її не можна. У різних країнах існує різний допустимий коефіцієнт пропускання світла.

Кріпити плівку необхідно зсередини машини, а ніяк не зовні. Адже це дозволяє захистити її від снігу, дощу і механічних впливів. На самому початку своєї роботи потрібно обов'язково очистити поверхню ваших стекол. Прибирається не лише видима бруд, а й жир. Безперечно, важливо, щоб не було ніяких сосколов і напилення на склі. Адже нерівна поверхня навряд чи дозволить зробити якісну, красиву тонування. Простіше кажучи, можуть утворитися бульбашки повітря.

Особливої вправності вимагає тонування заднього скла. Мова йде про стоп сигналах і обігріві скла. Багато хто і не беруться за таку відповідальну роботу, а довіряють її справжнім фахівцям, у яких є потрібний інструмент для тонування.

Якщо ви хочете добитися дійсного ідеального нанесення плівки, то просто необхідно виймати скло і виробляти наступні маніпуляції безпосередньо на робочому столі. Деякі "умільці" воліють цього не робити. У такому випадку потрібно на папірусному папері змалювати контур скла. Після того, як буде вирізано лекало, потрібно перенести його на тонувальну плівку. Потім важливо змочити внутрішню частину скла мильною водою і відразу прикласти плівку. Для ідеального покриття скла, можна плівку трохи підтягнути за кінчики. Ні в якому разі не потрібно торкатися до матеріалу по центру. Ретельно плівка змазується по краях. Це дозволить їй не тріскатися і не відходити від скла. Після цього можна взяти паперову серветку і прибрати залишився розчин. Найголовніше - це не пошкодити цілісність плівки.

 На жаль, але самостійне тонування навряд чи може бути настільки ж красивим і настільки ж якісним, як професійне. 


Мы своим деткам покупали бассейн в Алмате, дети были очень довольны такому большому подарку. И если говорить серьезно, то такая вещь на лето - это всегда хорошо. Дети будут всегда у вас на глазах, а не бежать где-то к речки.

 

Прочитано 1034 раз Последнее изменение Пятница, 12 Октября 2012 21:47
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
Мотокуртка BUSE Textiljacke BUSE Textil
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Regenstiefel
Мотоботы BUSE Regenstiefel
 1.00 EUR


Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
Защита колен и локтей SAS-TEC SC-1/02
 1.00 EUR