( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Радар-детектори: правда і міфи
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 07 Сентября 2012 18:25

Радар-детектори: правда і міфи

Автор 

Радар-детектори: правда і міфи  Зростання популярності радар-детекторів серед автомобілістів, в першу чергу, було викликано збільшенням суми штрафів за перевищення швидкості. Водії почали масово встановлювати антирадари у своїх транспортних засобах, наївно вважаючи дані пристрої панацеєю від усіх бід. Чи так це? Давайте, спробуємо розібратися в цьому. Отже, що ж собою являє радар-детектор, що він може робити, а що від нього чекати не доводиться? 

Щодо зовнішнього вигляду - все залежить від фантазії розробників.

Головне - це електронна "начинка" радар-детектора. Встановіть в своє нове авто лада гранту всі модні гаджети і насолоджуйтеся поїздкою. Саме частота процесора, функціональність операційної системи і чутливість антени повинні відігравати визначальну роль при виборі тієї або іншої моделі. А от наявність компаса, вольтметра або термометра зовсім необов'язково. Таке додаткове обладнання, скоріше, хитрий хід виробників, що намагаються привернути увагу до своєї продукції.

Тепер про зону дії антирадара, який буде встановлений в ваше авто нива. Всі пристрої мають два приймача: один - для радіосигналу, другий - для лазерного випромінювання. Але як не дивно це звучить, дальність визначення потенційної загрози в більшій мірі залежить від моделі пеленгує апарату, ніж від самого радар-детектора (в різних ситуаціях вона може коливатися від 100 м до 5 км). Хотілося б відзначити і той факт, що ефективність при виявленні лазерного радара класичними моделями детекторів не перевищує 10% (для цих цілей більше підходять лазершіфтери). До того ж, горезвісний кут виявлення 360 градусів (наявність якого так розхвалюють продавці) має місце як раз у випадку лазерного випромінювання. Тому переоцінювати можливості таких систем не варто.

 Ціна. Цей критерій вибору, напевно, самий серйозний. Погодьтеся, що як би не подобалася конкретна модель, але якщо вона коштує 200 у.о. (Як правило, такий радар-детектор має мініатюрні розміри і непомітний для сторонніх очей), а в кишені покупця всього 60 у.о., то про компроміси говорити не доводиться. Плануючи придбати ваз або стару іномарку, відразу подбайте про покупку детектора і навігатора - вони непогано полегшують життя. Робити вибір потрібно, виходячи зі свого бюджету, хоча заздалегідь поцікавитися характеристиками моделей в даному ціновому діапазоні все ж необхідно. Вдалих поїздок!


Хотите купить себе спортивные штаны? Есть очень большой выбор. Спортивные штаны утепленные флисом либо на синтепоне, на даный момент в черном и в цвете хаки, под заказ возможны практически все цвета. Так что, пишите, всегда поможем и посоветуем что же выбрать лучше всего. 

 

Прочитано 923 раз Последнее изменение Пятница, 07 Сентября 2012 18:25
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Термобелье "Фронтье" ("Frontier")
Термобелье
 1.00 EUR


Женское термобелье "Сахара" ("Sahara")
Женское термобелье
 1.00 EUR


Женские мотоштаны "Фактор" ("Factor")
Женские мотоштаны
 1.00 EUR