( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Продажі бюджетних і уживаних автомобілів в Росії
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 03 Марта 2013 21:27

Продажі бюджетних і уживаних автомобілів в Росії

Автор 

Продажі бюджетних і уживаних автомобілів в Росії
Продажі бюджетних і уживаних автомобілів в Росії У нашому сучасному суспільстві неможливо уявити життя людини без автомобіля, який давно вже перестав бути предметом розкоші і перетворився на зручний засіб пересування, вірно служить своєму власнику.

Але кожен вибирає автомобіль не тільки за потребами, а й за можливостями, які у більшості росіян досить скромні. Тому лідерами продажів автосалонів і авторинків в Росії є бюджетні або старі авто, які не є обтяжливими для наших гаманців.Продажі бюджетних автомобілів в період кризи стали основним джерелом доходу для багатьох світових автогігантів. У тому числі і для АвтоВАЗу, який став лідером з продажу недорогих вітчизняних машин у Росії. Ключову роль тут зіграло падіння доходів росіян, невизначеність в банківському секторі, який перестав видавати кредити, і політика держави по відношенню до імпорту старих іномарок.

Проте на даний момент важко уявити, як поведе себе покупець і що стане з продажами бюджетних автомобілів, тому що криза минула, автокредити радують процентними ставками, та й зарплати у людей стабілізувалися. А от ціни на авто середнього класу зросли - як на іномарки, так і на вітчизняні машини. І це, швидше за все, пов'язано з державною програмою з утилізації, у зв'язку з якою різко збільшився попит. Але якщо так буде продовжуватися, то продаж автомобілів бюджетного сегменту, в кращому разі, в своєму обсязі залишиться на тому ж рівні, що і зараз.

Ситуація на ринку продажів старих автомобілів теж досить неоднозначна. І не останню роль тут зіграла все та ж програма утилізації. Кількість старих машин дешевше 50 000 рублів різко скоротилося. Люди не хочуть продавати свої авто дешевше тієї суми, яку вони могли б отримати від держави при його здачі в утиль, навіть якщо не збираються цього робити. Та й молоді старі автомобілі півтора-двох років подорожчали і коштують лише на 40-60 тисяч рублів дешевше нових. Хоча, за логікою речей, повинні б були подешевшати в порівнянні з більш раннім періодом. Адже якщо скористатися державною програмою, можна отримати знижку і на ту ж суму купити вже новий автомобіль.

Зрозуміло, що не у всіх є старенька машина, яку не шкода здати за обіцяну державою суму, тому продажі старих автомобілів особливо не змінилися. Тим більше, що багато хто воліє купити замість нового вітчизняного або імпортного авто стару іномарку вищого класу.

 Проте вибір все ж є, бюджетних і старих автомобілів на авторинку багато, і все залежить від того, для чого і на яку суму потрібна машина.


Прочитано 926 раз Последнее изменение Понедельник, 20 Мая 2013 12:30
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Текстильные мотоштаны "Зип" ("Zip")
Текстильные мотоштаны
 Позвоните, чтобы уточнить цену
Мотокомбинезон BUSE Monza
Мотокомбинезон BUSE Monza
 1.00 EUR


Scooter
Scooter
 1.00 UAH