( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Помічники автомобілістів - GPS навігатори
Воскресенье, 19 Авг 2018
Пятница, 03 Августа 2012 22:34

Помічники автомобілістів - GPS навігатори

Автор 


Помічники автомобілістів - GPS навігатори Автомобілістам в наш час, пропонується величезна кількість GPS-навігаторів, які спеціально розроблені для експлуатації в вашому автомобілі. У цих пристроїв є досить великий дисплей, на якому ви, зможете цілком виразно бачити, всі найменші деталі потрібної місцевості. Обов'язковим для будь-якого навігатора, буде наявність гнізда, тільки за допомогою нього ви зможете під'єднати зовнішні антени, адже вони всі дуже різні і, звичайно ж, не кожен буде здатний вловити сигнал супутника, подолавши металевий дах вашого автомобіля.І ще одна найважливіша функція для автомобільної навігаційної системи - це електронний штурман, адже саме він за допомогою голосового оповіщення зможе вам підказати, куди і коли буде потрібно повернути. Ще, звичайно ж, навігатор повинен вміти надійно кріпитися на лобовому склі вашого авто, або на приладовій дошці. Знайте, що цінова класифікація у них відносна, вона може служити лише орієнтиром, а не показником самого кращого і якісного пристрою.

Багато хто, хто вирішив випробувати цей пристрій, задаються питанням - де купити автомобільний gps-навігатор? Це можна зробити, в будь-якому спеціалізованому салоні, або в магазині з продажу стільникового зв'язку. Не поспішайте брати перший, який тільки що побачили. Спробуйте пройтися не по одному, а по декількох магазинах, адже іноді буває, що вартість у різних продавців, буде дуже відрізнятися. Подумайте, які функції і додаткові навороти вам необхідні, а можливо і знадобляться і в найближчий час, а від чого можна з легкістю відмовитися, адже воно може і не знадобитися вам ніколи.

При виборі свого навігатора необхідно буде дізнатися, чи здійснює той чи інший виробник довічну, а може і навіть безкоштовну підтримку даного пристрою. Якщо ні, то, скільки може коштувати підтримка і на який час. Це вам неодмінно має стати в нагоді, адже вічного немає нічого, а навігатор, як і майже будь-яке інше сучасний пристрій, складається з 2-х частин - програмної і апаратної. Як часом можуть глючити програми - знають, напевно, все. Адже суть в тому, що GPS-приймач здатний визначати лише географічні координати, і саме їх потім згодом, і накладають на карту будь-якій місцевості. Але ж карта має одна важлива, а часом навіть і неприємну властивість, вона може змінюватися. Саме тому, їх періодично доведеться оновлювати. Звичайно, буде добре, якщо вам це будуть робити абсолютно безкоштовно, тим більше що практично всі виробники ставлять саме свої програми, що б працювати з GPS-приймачем.

 Зараз на ринку є і російські навігатори, які не тільки здатні, але вони і працюють як з GPS, так і з Глонасс. Але, на превеликий жаль автолюбителів, імпортні навігатори в основному, орієнтовані тільки на GPS. Користування системою GPS абсолютно безкоштовне, і навіть ніякої абонентської плати, з вас не повинні взяти. Єдине, за що вам потрібно буде періодично платити, так це за продовження самої ліцензії на користування ПЗ. І це ви не зможете вирішити за допомогою продавця, це вирішується тільки з виробником даного ПЗ.


Мужской трикотаж оптом от производителя – лучший вариант для предпринимателей. Так как в прежде всего это очень выгодно. Идеология фирмы базируется на надобностях покупателя. Любой из нас предъявляет прежде всего требования к качеству приобретаемой вещи. Также мы предпочитаем занимательную цветовую гамму и естественно необычные, уникальные модели с разнообразными изюминками от дизайнера.

 

Прочитано 996 раз Последнее изменение Пятница, 03 Августа 2012 22:34
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS SCUDO
Черепаха ACERBIS SCUDO
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Bonneville Mid
Мотоботы Puma Bonneville Mid
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Юнион Леди" ("Union Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR