( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Покупка системи парктроник: критерії вибору
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 02 Апреля 2013 10:03

Покупка системи парктроник: критерії вибору

Автор 


Купівля системи парктроник: критерії вибору За допомогою парктроника спрощується процес руху назад, парковка на місце для стоянки стає значно легше. Під час руху пристрій своєчасно подасть сигнал водієві про перешкоду, що виникла, тим самим можливість зіткнення практично неможлива, отже, попереджено пошкодження автомобіля.

Багато виробників автомобілів вже зараз вбудовують датчики парковки під час випуску машин вже на виробництві, так як вони розуміють важливість і необхідність застосування цього пристрою, і реклама в Директі парктроників зустрічається все частіше, що свідчить про зростання їхньої популярності.В основі роботи парктроника лежить принцип радара, які може визначати відстань до об'єкта. Датчики, встановлені на автомобілі, випромінюють імпульсні ультразвукові хвилі, які дійшовши до об'єкта або перешкоди, відбиваються від його поверхні і повертаються в датчик. Інформацію про відбитому сигналі датчик передає на аналізує частину пристрою. В цей момент водій отримує сигнал про те, що предмет перешкоджає руху його автомобіля. Зазвичай встановлюється таке оптимальна кількість датчиків, яке дозволяло б охоплювати хвилями весь простір навколо автомобіля. Як і самостійна розкрутка сайту, самостійний вибір практроніка зажадає часу.

Для того щоб вибрати хороший парктроник, водієві потрібно:

- визначитися з оптимальним місцем для установки датчика парковки. Якщо потрібно паркуватися задом, то його встановлюють на задній бампер. Але ефективніше буде встановлення датчика попереду і ззаду. В деякі моделі автомобілів датчик можна встановити в простір фар, таким чином, вони ще й захищені та непомітні.

- Розглянути всі види кріплення парктроників на машини і вибрати більш зручний спосіб. Наприклад, врізні моделі датчиків кріпляться на бампер в заздалегідь пророблений отвір. Якщо їх після цього пофарбувати в колір бампера, то вони будуть непомітними. Підвісні види датчиків закріплюються під бампером, а накладні на поверхню бампера або на поверхню кузова. Для забезпечення гарної функціональності в парктронік повинно бути від чотирьох до восьми датчиків.

- Після вибору потрібної моделі, вивчити його чутливість під час роботи.

- Краще вибирати парктроніки з дисплеєм, без наявності в машині бортового комп'ютера, вони дозволять візуально визначати ступінь відстані до цілі і приймати вірне рішення.

- Встановивши паркувальну систему на автомобіль, потрібно стежити за її станом: на її роботу може вплинути підвищена вологість, сніг чи мороз.

Прочитано 891 раз Последнее изменение Четверг, 04 Апреля 2013 18:20
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
Мотоботы BUSE Toursport Stiefel
 1.00 EUR