( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Пластиковий обвіс - призначення, елементи, матеріали
Понедельник, 16 Июл 2018
Понедельник, 22 Октября 2012 21:55

Пластиковий обвіс - призначення, елементи, матеріали

Автор 


Пластиковий обвіс - призначення, елементи, матеріали
У тюнінг-якого автомобіля входить пластиковий обвіс. Його установка дивним чином перетворює зовнішній вигляд серійного транспортного засобу, вносить в його дизайн індивідуальність, оригінальність, імпозантність. В результаті автомобіль отримує різні яскраво виражені риси, наприклад, спортивність і агресивність, солідність і аристократичність. Крім того, значно поліпшуються аеродинамічні характеристики транспортного засобу, а ряд кузовних деталей отримує додатковий захист від несприятливого впливу ззовні.

Завдяки такому захисті кузовний ремонт Фольксваген або іншого автомобіля стає не таким масштабним.

Пластиковий обвіс може включати в себе різноманітні елементи, зокрема, арки, накладки на пороги, дзеркала та ручки, решітки радіатора, бампери, спойлери і інше. Все залежить від особистих пристрастей власника авто і його фінансових можливостей. Ціна окремих деталей, а значить, комплекту в цілому залежить від багатьох факторів. Властивості і склад матеріалу, якість виконання і обробки деталей, правильність монтажу обважування - все це впливає на обсяг видатків в даному випадку.

Пластиковий обвіс встановлюють в майстернях, де проводиться усунення несправностей автомобіля, в тому числі і ремонт Фольксваген, або в спеціалізованих тюнінгових ательє. Природно, вартість робіт у другому випадку буде значно вище, адже тут цією діяльністю займаються професіонали високого класу, чиї послуги досить дорогі.

В даний час пластиковий обвіс виготовляється з декількох видів матеріалу. АБС-пластик дешевий, практичний. Однак навіть найменше порушення технології виробництва та установки призводить до зниження його властивостей. До того ж, при морозах його структура помітно втрачає міцність. Пластик з поліефірних смол не боїться перепадів температури. Він має гарну морозостійкістю.

 Кожен елемент обваження має своє унікальне призначення. Так, наприклад, накладки на пороги служать відмінним захистом даних деталей від корозії. Накладки на дверні ручки оберігають їх від попадання бруду, оберігають від зовнішніх механічних впливів. Спойлери перенаправляють підйомну і притискну силу на кузов автомобіля, в результаті поліпшується робота гальмівної системи, підвищується стійкість транспортного засобу при великих швидкостях і на крутих віражах, знижується витрата палива. Правда, всі ці унікальні властивості проявляються лише тоді, коли установка обважування проведена за правилами, що гарантує будь-який професійний автоцентр, наприклад, сервіс Фольксваген.


Мы с мужем предпочитаем ванны колпа сан, потому что они самые качественные и красивые. По цене они в принципе тоже нормальные. Лично для меня такая цена приемлемая. Больше всего радует то, что компания выпускает качественные ванны, а на сегодняшний день мало где такое встретишь.

 

Прочитано 946 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Октября 2012 21:55
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Туринговая мотокуртка "Варп 2" ("Warp2")
Туринговая мотокуртка
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Brutale
Мотоботы Puma Brutale
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE City Limit Schuh
Мотоботы BUSE City Limit Schuh
 1.00 EUR