( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Перевезення негабаритних вантажів
Среда, 20 Июн 2018
Суббота, 24 Ноября 2012 21:58

Перевезення негабаритних вантажів

Автор 

Перевезення негабаритних вантажів  Що таке негабаритний вантаж? Вантаж, який за своїми габаритами не поміщається в багажник або кузов автомобіля. Вірно, але лише частково. Вантаж, який неможливо помістити в багажник легкового автомобіля, можна помістити в кузов вантажного, а той, який не помістився в кузов вантажного, можна розмістити в кузові вантажного автомобіля побільше. І так далі і далі, але лише до певної межі. 

Важко знайти людину, чиє життя автотранспортні перевезення не торкнулися жодного разу.

Переїзд на нове місце проживання, поїздка на дачу з арсеналом лопат і купою саджанців, переселення офісу в нове приміщення. І ось тут виявляється, що великих багажників у машин не буває, бувають лише не дуже маленькі. А навіть невеликий за вагою вантаж через свої розміри або нестандартної форми ну ніяк не вписується у відведений для нього простір.

Можна звичайно, поупражнять свою уяву в тому, як розмістити і закріпити вантаж. Але якщо час дорого, а вантаж цінний, то краще звернутися в транспортну компанію. І не тільки коли чекають далекі перевезення по россии, але і переїзд з одного кінця міста в інший.

Втім, поняття перевезення негабаритних вантажів спецтехніки набагато ширше, ніж офісні меблі або все домашнє майно. Сюди відноситься промислове та будівельне обладнання: компресори, парові котли, трансформатори, залізобетонні конструкції і багато, багато іншого. Часто сюди ж відносять техніку спеціального призначення: комбайни, евакуатори, яхти. Тут вже і думати нічого про самостійні перевезеннях. Навіть якщо мова йде не про будівельну техніку, а про транспортування невеликої яхти.

Яким же чином здійснюється перевезення? В залежності від розмірів і маси вантажу підбирається транспортний засіб потрібної вантажопідйомності і фахівцем розраховуються форми і способи кріплення вантажу. Навантаження відбувається за допомогою автокранів.

Особливий інтерес представляє сам транспортний засіб, що перевозить такі вантажі. Звичайно ж далеко не завжди це не вантажна хура, а, як правило, низькорамний напівпричіп або трал, переміщуваний за допомогою сідельного тягача.

 Отже, транспорт підібраний, здійснено навантаження і кріплення вантажу. Чи можна вирушати в дорогу? Тільки якщо ретельно розроблений маршрут пересування і отримані всі узгодження. Адже при перевезенні таких вантажів слід не створювати перешкод учасникам дорожнього руху і уникнути пошкоджень теплотрас, мостів та ліній електропередач.


Не так давно обращался в одну хорошую парусную мастерскую, вот их сайт http://k-sails.com/. Я остался очень доволен, так как у меня с яхтой были проблемы, что-то с парусами. А друг посоветовал именно эту компанию, так как у них и оборудование и мастера супер.

 

Прочитано 895 раз Последнее изменение Суббота, 24 Ноября 2012 21:58
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Speedster
Мотокуртка BUSE Speedster
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-REACT
Мотоботы Gaerne G-REACT
 1.00 EUR


Кожаные мотоштаны "ДжиТи 2" ("GT2")
Кожаные мотоштаны
 1.00 EUR