( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Перевезення негабаритних вантажів
Воскресенье, 19 Авг 2018
Суббота, 24 Ноября 2012 21:58

Перевезення негабаритних вантажів

Автор 

Перевезення негабаритних вантажів  Що таке негабаритний вантаж? Вантаж, який за своїми габаритами не поміщається в багажник або кузов автомобіля. Вірно, але лише частково. Вантаж, який неможливо помістити в багажник легкового автомобіля, можна помістити в кузов вантажного, а той, який не помістився в кузов вантажного, можна розмістити в кузові вантажного автомобіля побільше. І так далі і далі, але лише до певної межі. 

Важко знайти людину, чиє життя автотранспортні перевезення не торкнулися жодного разу.

Переїзд на нове місце проживання, поїздка на дачу з арсеналом лопат і купою саджанців, переселення офісу в нове приміщення. І ось тут виявляється, що великих багажників у машин не буває, бувають лише не дуже маленькі. А навіть невеликий за вагою вантаж через свої розміри або нестандартної форми ну ніяк не вписується у відведений для нього простір.

Можна звичайно, поупражнять свою уяву в тому, як розмістити і закріпити вантаж. Але якщо час дорого, а вантаж цінний, то краще звернутися в транспортну компанію. І не тільки коли чекають далекі перевезення по россии, але і переїзд з одного кінця міста в інший.

Втім, поняття перевезення негабаритних вантажів спецтехніки набагато ширше, ніж офісні меблі або все домашнє майно. Сюди відноситься промислове та будівельне обладнання: компресори, парові котли, трансформатори, залізобетонні конструкції і багато, багато іншого. Часто сюди ж відносять техніку спеціального призначення: комбайни, евакуатори, яхти. Тут вже і думати нічого про самостійні перевезеннях. Навіть якщо мова йде не про будівельну техніку, а про транспортування невеликої яхти.

Яким же чином здійснюється перевезення? В залежності від розмірів і маси вантажу підбирається транспортний засіб потрібної вантажопідйомності і фахівцем розраховуються форми і способи кріплення вантажу. Навантаження відбувається за допомогою автокранів.

Особливий інтерес представляє сам транспортний засіб, що перевозить такі вантажі. Звичайно ж далеко не завжди це не вантажна хура, а, як правило, низькорамний напівпричіп або трал, переміщуваний за допомогою сідельного тягача.

 Отже, транспорт підібраний, здійснено навантаження і кріплення вантажу. Чи можна вирушати в дорогу? Тільки якщо ретельно розроблений маршрут пересування і отримані всі узгодження. Адже при перевезенні таких вантажів слід не створювати перешкод учасникам дорожнього руху і уникнути пошкоджень теплотрас, мостів та ліній електропередач.


Не так давно обращался в одну хорошую парусную мастерскую, вот их сайт http://k-sails.com/. Я остался очень доволен, так как у меня с яхтой были проблемы, что-то с парусами. А друг посоветовал именно эту компанию, так как у них и оборудование и мастера супер.

 

Прочитано 922 раз Последнее изменение Суббота, 24 Ноября 2012 21:58
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS SCUDO
Черепаха ACERBIS SCUDO
 1.00 EUR


Мотокуртка Текстильная Apollo
Мотокуртка Текстильная  Apollo
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE GP Microfiber
Мотоботы BUSE GP Microfiber
 1.00 EUR