( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Переваги та недоліки тонування автомобільного скла
Суббота, 23 Июн 2018
Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:34

Переваги та недоліки тонування автомобільного скла

Автор 

 
Переваги та недоліки тонування автомобільного скла  З приводу того, потрібно чи ні тонувати скло автомобіля і чого більше від цього: користі чи шкоди, вже зламано чимало списів. Схоже, що однозначної відповіді на це питання немає, і тому кожен автовласник, зваживши всі «за» і «проти», приймає рішення про це, виходячи зі своїх міркувань і переваг. Насправі, законодавчо тонування не заборонено (хоча її можливість істотно обмежена по цілому ряду параметрів), та і компаній, що працюють на цьому ринку, так само як і виробників тонувальних матеріалів, теж немало.

Спробуємо все-таки розглянути аргументи прихильників і противників цього процесу.

Найвагомішим і безперечним аргументом, що свідчить на користь тонування, є те, що з її допомогою водій і пасажири автомобіля, а також оздоблювальні матеріали салону ефективно захищаються від впливу прямих сонячних променів. Крім того, оскільки повітря в тонованою машині нагрівається значно менше, знижується навантаження на її систему вентиляції і кондиціонування.

Плівка, яка при тонировке наноситься на стекла, додатково зміцнює їх, що особливо важливо в тому випадку, коли машина потрапляє в аварію (що, на жаль, трапляється на дорогах нашої країни не так вже й рідко). Багато хто вважає позитивним моментом тонування автомобільного скла те, що машина з нею виглядає набагато солідніше і престижніше. Це думка, звичайно, можна заперечувати, оскільки, як кажуть, «на смак і колір товариша немає», але воно теж має право на існування.

Що стосується негативних сторін, то звичайно, якщо ви, приміром, зробите в будь-якому з інтернет-пошуковику запит «тонування СВАО» або подібний, а потім вивчіть сайти компаній, що займаються цим видом бізнесу, напевно побачите, що вони не схильні афішувати недоліки. Тим не менш, він, як і переваги, теж є. Серед них, перш за все, варто відзначити ту обставину, що в темний час доби у водія помітно погіршується огляд, а це безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху.

 Крім того, під час їзди в щільному міському потоці тонований автомобіль перекриває видимість і водіям інших машин. Окреме питання - це явна нелюбов до тонировке з боку співробітників ДІБДР. Іноді доходить навіть до того, що вони з цієї причини навіть відмовляються ставити автомобіль на облік або змушують знімати тонувальну плівку під час проходження щорічного технічного огляду.


Я вот подумал и решил, что все-таки нужно заняться переоборудованием микроавтобуса своего. Сделать его более красивым. Друг мне советовал поехать в Бердичев, чтобы там в салоне все это сделали. Он так себе делал и очень приемлемые и умеренные деньги платил.

Прочитано 1091 раз Последнее изменение Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:34
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 500
Мотошлем ROCC 500
 1.00 UAH


Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Мотоботы BUSE Sport Stiefel
Мотоботы BUSE Sport Stiefel
 1.00 EUR