( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Переваги та недоліки тонування автомобільного скла
Вторник, 21 Авг 2018
Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:34

Переваги та недоліки тонування автомобільного скла

Автор 

 
Переваги та недоліки тонування автомобільного скла  З приводу того, потрібно чи ні тонувати скло автомобіля і чого більше від цього: користі чи шкоди, вже зламано чимало списів. Схоже, що однозначної відповіді на це питання немає, і тому кожен автовласник, зваживши всі «за» і «проти», приймає рішення про це, виходячи зі своїх міркувань і переваг. Насправі, законодавчо тонування не заборонено (хоча її можливість істотно обмежена по цілому ряду параметрів), та і компаній, що працюють на цьому ринку, так само як і виробників тонувальних матеріалів, теж немало.

Спробуємо все-таки розглянути аргументи прихильників і противників цього процесу.

Найвагомішим і безперечним аргументом, що свідчить на користь тонування, є те, що з її допомогою водій і пасажири автомобіля, а також оздоблювальні матеріали салону ефективно захищаються від впливу прямих сонячних променів. Крім того, оскільки повітря в тонованою машині нагрівається значно менше, знижується навантаження на її систему вентиляції і кондиціонування.

Плівка, яка при тонировке наноситься на стекла, додатково зміцнює їх, що особливо важливо в тому випадку, коли машина потрапляє в аварію (що, на жаль, трапляється на дорогах нашої країни не так вже й рідко). Багато хто вважає позитивним моментом тонування автомобільного скла те, що машина з нею виглядає набагато солідніше і престижніше. Це думка, звичайно, можна заперечувати, оскільки, як кажуть, «на смак і колір товариша немає», але воно теж має право на існування.

Що стосується негативних сторін, то звичайно, якщо ви, приміром, зробите в будь-якому з інтернет-пошуковику запит «тонування СВАО» або подібний, а потім вивчіть сайти компаній, що займаються цим видом бізнесу, напевно побачите, що вони не схильні афішувати недоліки. Тим не менш, він, як і переваги, теж є. Серед них, перш за все, варто відзначити ту обставину, що в темний час доби у водія помітно погіршується огляд, а це безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху.

 Крім того, під час їзди в щільному міському потоці тонований автомобіль перекриває видимість і водіям інших машин. Окреме питання - це явна нелюбов до тонировке з боку співробітників ДІБДР. Іноді доходить навіть до того, що вони з цієї причини навіть відмовляються ставити автомобіль на облік або змушують знімати тонувальну плівку під час проходження щорічного технічного огляду.


Я вот подумал и решил, что все-таки нужно заняться переоборудованием микроавтобуса своего. Сделать его более красивым. Друг мне советовал поехать в Бердичев, чтобы там в салоне все это сделали. Он так себе делал и очень приемлемые и умеренные деньги платил.

Прочитано 1139 раз Последнее изменение Воскресенье, 30 Декабря 2012 19:34
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотошлем ROCC 130
Мотошлем ROCC 130
 1.00 UAH


Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR


SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
SHIRO SH-335 CARBONO SHIRO SH-335 CARBONO
 1.00 EUR