( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Переваги та недоліки різних способів придбання автомобілів
Понедельник, 20 Авг 2018
Понедельник, 25 Февраля 2013 14:26

Переваги та недоліки різних способів придбання автомобілів

Автор 

Переваги та недоліки різних способів придбання автомобілів
Переваги та недоліки різних способів придбання автомобілів Як відомо, останнім часом все більше людей мають можливість придбати автомобіль. Таким чином, перед кожним постає проблема вибору. Відзначимо, що дуже важливо вибрати не тільки модель і марку, але і спосіб покупки. Далі мова піде про позитивні і негативні сторони різних способів придбання машини.

Дуже часто нові автомобілі купуються в салонах. Цікаво те, що агрегати вартістю до одного мільйона рублів купуються в кредит, а ось більш дорогі екземпляри - за готівковий розрахунок.

Як правило, кожен салон працює з певним банком, який і видає кредити. Проблеми з оформленням виникають рідко, адже зараз придбати в кредит можна абсолютно все (будь це комп'ютери або дитячі велосипеди з ручкою - не важливо). Процентні ставки різні. Крім того, покупка авто в кредит передбачає його повне страхування, що змусить покупця викласти додатково круглу суму.

Потрібно сказати, що салони, при покупці у них машини, можуть давати свою гарантію, яка буде відрізнятися від гарантії виробника і мати ряд обмежень. Якщо виробник розповсюджує гарантію на весь модельний ряд, то салон може ввести деякі винятки. Всі умови і окремі нюанси необхідно уточнювати у конкретного продавця. До переваг придбання машини в салоні можна віднести безпеку і зручність. Однак на популярні моделі останнім часом вибудовуються величезні черги, які можуть розтягнутися на цілий рік.

Такий спосіб покупки слід порадити лише тим, хто не дуже добре розбирається в автомобілях. Адже їх можна порівняти, наприклад, з такими товарами, як гірські велосипеди, ціна яких теж залежить від безлічі показників, технічних характеристик. Крім того, роблячи вибір на користь нового авто, потрібно розуміти, що за перший же рік він може втратити до 30% вартості.

У зв'язку з цим багато хто схиляється до покупки уживаних машин, шляхів придбання яких кілька. По-перше, є можливість зробити це в салоні. Як правило, вони займаються перепродажем залізних коней. Перед покупкою салон перевіряє авто на юридичну чистоту, а після покупки воно проходить ремонт і технічне обслуговування. Перевагою є те, що покупець буде впевнений в юридичній чистоті. Проте гарантія на такі покупки, як правило, не поширюється. Але переживати за його обслуговування не варто, адже найширший асортимент сучасних магазинів дозволить придбати абсолютно будь-які товари. Це і запчастини, і вело-аксесуари (велоочкі, шоломи, крісла), і багато іншого.

 Роблячи ж покупку на ринку підтриманих авто, з'являється великий ризик. Адже є можливість потрапити на викрадене авто або буває в серйозному ДТП.


Если вам понадобится растаможка одежды, компания ООО «РусТранс Брокер» без лишних проблем вам в этом поможет. Ведь растаможка грузов на сегодняшний день актуальный вопрос, который интересует многих, будут вопросы, обращайтесь.

Прочитано 1007 раз Последнее изменение Понедельник, 25 Февраля 2013 14:26
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Черепаха ACERBIS Net Koerta
Черепаха ACERBIS Net Koerta
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
Мотоштаны BUSE Kevlar Jeans
 1.00 EUR


Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
Мотоботы W2 MISANO MAGNESIUM
 1.00 EUR