( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Особливості автострахування в рамках програми КАСКО
Суббота, 18 Авг 2018
Понедельник, 30 Июля 2012 18:43

Особливості автострахування в рамках програми КАСКО

Автор 


Особливості автострахування в рамках програми КАСКО  Купуючи нове авто, його власник щиро сподівається на те, що прослужить воно йому вірою і правдою протягом довгих років. На практиці, при цьому, нерідко трапляється, що в дорожньо-транспортні пригоди потрапляють не тільки новачки, але й досвідчені водії. Людина за кермом не завжди може контролювати ситуацію на дорозі - було б не зовсім вірно недооцінювати важливість форс-мажорних чинників на проїжджій частині. Саме тому прозорливі автовласники приймають рішення про придбання страхового поліса.Підписуючи відповідний договір зі страховою компанією, людина отримує чіткі гарантії: у разі аварії йому будуть в повному обсязі видані компенсаційні виплати, на які водій зможе відновити автомобіль або ж придбати новий, якщо машина ремонту не підлягає. Саме на подібних умовах громадяни страхують свої майно відповідно до програми КАСКО.

Наскільки дорого обійдеться автовласникові придбання поліса? Детальна інформація щодо вартісних критеріїв документа наведена на корпоративних сайтах компаній-страховиків. Представлений на ресурсі калькулятор КАСКО дозволяє водієві протягом декількох хвилин отримати докладні відомості щодо ціни договору.

Власне кажучи, на вітчизняному ринку свої послуги пропонують кілька десятків страхових компаній - значною мірою у них різниться як кінцева сума полісу, так і розмір компенсаційних виплат за договором. Використовуючи можливості глобальної павутини, відомості щодо всіх наявних пропозицій можна отримати не виходячи з дому. Це, в кінцевому підсумку, заощадить як час автовласника, так і його гроші. Людина цілком усвідомлено обере саме ту страхову організацію, умови співпраці з якою здадуться йому максимально вигідними і прийнятними.

 Проведене в рамках програми КАСКО автострахування, ціни в Москві на яке залежать від цілого ряду супутніх факторів, дає можливість кожному водієві відчувати себе на дорозі максимально впевнено. Власне кажучи, саме за такими законами і живе весь цивілізований світ: у Європі та Америці, наприклад, при ДТП, в якому життя і здоров'ю громадян не було завдано шкоди, учасники аварії просто обмінюються номерами страховки. Всю іншу роботу за них проробляє прибули на місце аварійні комісари, які і залагоджують необхідні формальності, подають до відповідного відділу компанії відомості щодо розміру компенсаційних виплат.

Прочитано 834 раз Последнее изменение Среда, 05 Декабря 2012 12:06
Оцените материал
(1 Голосовать)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокуртка BUSE Trento
Мотокуртка BUSE Trento
 1.00 EUR


SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
SHIRO SH-835 VIPER SHIRO SH-835 VIPER
 1.00 EUR


SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
SHIRO SH-202 NAPOLI SHIRO SH-202 NAPOLI
 1.00 EUR