( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Основні переваги ксенонових фар
Вторник, 21 Авг 2018
Вторник, 02 Октября 2012 19:49

Основні переваги ксенонових фар

Автор 


Основні переваги ксенонових фар
Перші автомобілі оснащувалися фарами з пропановими лампами. Потім стали використовувати вакуумні лампи розжарювання, галогенні і газонаповнені лампи. Сьогодні на більшості сучасних авто встановлюють фари з газорозрядними ксеноновими лампами. Інертний газ ксенон, на відміну від галогену, випромінює «холодне» світло. До того ж, ксенон менше нагріває лампи, тим самим, запобігаючи пошкодження скла фар від перегріву. 

 Ксенонова лампа - це заповнена сумішшю інертних газів (у тому числі і ксеноном) судина.

Світло в такій лампі виходить від дугового розряду, що виникає між двома електродами. Для нормальної роботи ксенону необхідний блок розпалу. Вихід на робочий режим у ксенонової лампи займає 5-6 секунд. 

Основними перевагами ксенонових ламп є:

»потужне освітлення. Використання ксенону дозволяє збільшити світловий потік в 3 рази, при цьому споживання енергії на порядок нижче, ніж у галогенних ламп. Світло ксенонових ламп чимось нагадує денний, завдяки чому забезпечується краща видимість в темний час доби. Ксенон чудово висвітлює дорожню розмітку, знаки і бічні ділянки з деревами, а це означає, що водієві легше оцінювати ситуацію на дорозі. На відміну від галогену, ксенон не сліпить водіїв, так як краще розсіюється.

»Довговічність. Ксенонові лампи розраховані на 3000 годин роботи, що майже в 6 разів більше, ніж середній ресурс звичайного «світила». Наприклад, якщо ви використовуєте фари по 2:00 кожен день, то ксенон прослужить вам 3-4 роки, галогенних ламп ж вистачить лише на 5-6 місяців.

»Маленька споживана потужність. Лампи, в яких застосовується ксенон, мають на 40% менше споживання від бортової мережі, що значно позначається на економії палива. Сила світла при цьому майже в 2 рази вище, ніж у галогенних ламп.

»Вібростійкість. В ксеноновим лампі відсутня нитка розжарення, яка часто руйнується від неминучої вібрації лампи.

»Безпеку. Так, ксенон, який використовується в лампах, підвищує активну і пасивну безпеку руху.

»Нескладна установка. Поміняти старі «галогенки» на ксенон можна навіть у своєму гаражі, але краще це зробити в сервісному центрі, де ви зможете отримати рік гарантії на світлотехніку.

»Оптимальне співвідношення ціна / якість. Вартість «ксенону» значно вище галогенних ламп, а й змінювати ксенонові фари потрібно набагато рідше, тому ви отримаєте чималу економію коштів.


Прочитано 863 раз Последнее изменение Среда, 05 Декабря 2012 12:09
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотокомбинезон BUSE Assen
Мотокомбинезон BUSE Assen
 1.00 EUR


Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
Мотоботы Gaerne G-Evolution 5
 1.00 EUR


Кожаная женская куртка "Аллюр Леди" ("Аllure Lady")
Кожаная женская куртка
 1.00 EUR