( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Основні переваги ксенонових фар
Суббота, 23 Июн 2018
Вторник, 02 Октября 2012 19:49

Основні переваги ксенонових фар

Автор 


Основні переваги ксенонових фар
Перші автомобілі оснащувалися фарами з пропановими лампами. Потім стали використовувати вакуумні лампи розжарювання, галогенні і газонаповнені лампи. Сьогодні на більшості сучасних авто встановлюють фари з газорозрядними ксеноновими лампами. Інертний газ ксенон, на відміну від галогену, випромінює «холодне» світло. До того ж, ксенон менше нагріває лампи, тим самим, запобігаючи пошкодження скла фар від перегріву. 

 Ксенонова лампа - це заповнена сумішшю інертних газів (у тому числі і ксеноном) судина.

Світло в такій лампі виходить від дугового розряду, що виникає між двома електродами. Для нормальної роботи ксенону необхідний блок розпалу. Вихід на робочий режим у ксенонової лампи займає 5-6 секунд. 

Основними перевагами ксенонових ламп є:

»потужне освітлення. Використання ксенону дозволяє збільшити світловий потік в 3 рази, при цьому споживання енергії на порядок нижче, ніж у галогенних ламп. Світло ксенонових ламп чимось нагадує денний, завдяки чому забезпечується краща видимість в темний час доби. Ксенон чудово висвітлює дорожню розмітку, знаки і бічні ділянки з деревами, а це означає, що водієві легше оцінювати ситуацію на дорозі. На відміну від галогену, ксенон не сліпить водіїв, так як краще розсіюється.

»Довговічність. Ксенонові лампи розраховані на 3000 годин роботи, що майже в 6 разів більше, ніж середній ресурс звичайного «світила». Наприклад, якщо ви використовуєте фари по 2:00 кожен день, то ксенон прослужить вам 3-4 роки, галогенних ламп ж вистачить лише на 5-6 місяців.

»Маленька споживана потужність. Лампи, в яких застосовується ксенон, мають на 40% менше споживання від бортової мережі, що значно позначається на економії палива. Сила світла при цьому майже в 2 рази вище, ніж у галогенних ламп.

»Вібростійкість. В ксеноновим лампі відсутня нитка розжарення, яка часто руйнується від неминучої вібрації лампи.

»Безпеку. Так, ксенон, який використовується в лампах, підвищує активну і пасивну безпеку руху.

»Нескладна установка. Поміняти старі «галогенки» на ксенон можна навіть у своєму гаражі, але краще це зробити в сервісному центрі, де ви зможете отримати рік гарантії на світлотехніку.

»Оптимальне співвідношення ціна / якість. Вартість «ксенону» значно вище галогенних ламп, а й змінювати ксенонові фари потрібно набагато рідше, тому ви отримаєте чималу економію коштів.


Прочитано 826 раз Последнее изменение Среда, 05 Декабря 2012 12:09
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Lago Hose
Мотоштаны BUSE Lago Hose
 1.00 EUR


Мотоштаны BUSE Assen Hose
Мотоштаны BUSE Assen Hose
 1.00 EUR


Кожаная куртка "Силика" ("Silica")
Кожаная куртка
 1.00 EUR