( ... единиц )
Инструменты
Логин
Вы здесь: Главная » Статьи » Разное » Основне обладнання автосервісів: огляд для початківців бізнесменів
Понедельник, 16 Июл 2018
Пятница, 14 Сентября 2012 20:24

Основне обладнання автосервісів: огляд для початківців бізнесменів

Автор 


підйомник для автосервісу  Якщо раніше автомобіль у родині був розкішшю, то зараз - це просто незамінний атрибут сучасного повсякденного життя. Британські дослідники з'ясували, що середньостатистичний власник залізного коня проводить 1/4 доби саме в ньому, тобто майже чверть зрілого життя! 

 Всього на даний момент в Росії налічується близько тридцяти п'яти мільйонів зареєстрованих власників. Уявіть, 25 машин на 100 осіб! Виходить, 2/3 російських сімей мають свій особистий транспортний засіб, причому, згідно зі статистикою, п'ятдесят відсотків від загальної кількості - автомобілі, вік яких значно перевалює за десять років.

Уявіть, яка кількість автовласників з якою кількістю поломок і проблем стикається щодня.

З чого починається бізнес?

Отже, чи варто пояснювати який бізнес у наш час входить в число фаворитів по загальній масі попиту? Так, так, якщо ви досить таки заповзятливий майбутній бізнесмен, за час прочитання двох перших абзаців ви вже самі для себе знайшли цю відповідь. Відкриття автосервісів в наш час - нехай, на перший погляд і дороге, але надзвичайно вигідна справа - всі мої знайомі, які побудували цілий статок на цій галузі, запевняють, що всі витрачені кошти на якісне обладнання повернулося їм у величезний плюс.

Що ж, спробуємо в доступній формі викласти про найважливіше обладнанні, яке обов'язково знадобитися вам, якщо ви виберете даний шлях. Отже, те, без чого не обійдеться жодне підприємство - підйомник для автосервісу. Річ, звичайно, не найдешевша, але все вирішується - головне підібрати його з розумом. Далі наведено список існуючих на даний момент підйомників з коротким описом кожного:

Двостієчний - найпопулярніший на даний момент. Шкурка варта вичинки - доведено досвідом успішних сервісників. Комплектація невелика, обладнання доступне, економія енергії. Схема проста - два підйомники по обидві сторони дозволяють безпечно і просто підняти автомобіль на потрібну висоту.

Чотиристійковий - зустрічаються в автосервісах рідше, і в своїй більшості з рівною платформою, на якій по кутах розташовані отвори. Такий вид підйомників призначається для установки коліс. Так само вони використовуються для різний слюсарних робіт та регулюванні кутів.

Плунжерні електрогідравлічні - досить новий вид, який користується все більшим попитом з кожним днем. Головний плюс - робочий механізм можна встановити під фундамент, або ж в просторі між поверхів. Майже безшумний, не вимагає особливої уваги при роботі. Даний механізм може адаптуватися навіть у досить складних ситуаціях.

Ножичні - ножничний механізм складається з двох платформ, які можуть піднімати автомобіль двома різними способами. Досить зручний, насправді, не можу навіть відповісти, чому не користується особливою популярністю. Деякі моделі дозволяють добиратися до підвіски і рульового управління

Підйомники для автомобільних мийок - даний вид надає доступ до машини з усіх сторін. Дозволяє повністю промивати днище. Особливо хороший при підготовці автомобіля до фарбування.

Закупівля необхідного обладнання

фарбувальні камери для автомобілів Основне обладнання автосервісів: огляд для початківців бізнесменів "> А ось ми і плавно підійшли до наступної важливої функції будь-якого автосервісу - фарбування автомобілів. Це вам, дорогі мої , не паркан фарбувати - покриття повинно бути якісним, рівномірним, глянсовим. Покрасочная камера - то, на що, безсумнівно, слід звернути особливу увагу. Це невелике закритий простір, всередині якого здійснюються фарбувальні роботи з дотриманням санітарних норм і техніки безпеки.

При виборі камери ви повинні перш за все звертати увагу на комплектацію та конструкцію. Повітря всередині повинен добре вентилюватися - витягуватися і подаватися. Необхідна герметична двері. Кращим варіантом будуть подвійні стіни. Звертайте увагу на нагрівальні елементи камери. Результати теплового розрахунку повинні відповідати вимогам. Панель управління повинна бути досить доступною і якісною - електрику найкраще купувати закордонного виробництва. Приділіть належну увагу висвітленню камери.

Останнє, про що вам варто дізнатися на початковому етапі - гідравлічний прес. Це обладнання необхідно навіть для невеликих автомобільних майстерень - на ньому виконуються всі пресувальні роботи (найбільш важливі - запресування і випресування деталей). Особливий комфорт роботи створить пневмо-гідравлічний привід, встановлений на деяких моделях.

 Ось, мабуть, те, з чим обов'язково потрібно ознайомитися на початковому етапі. Сподіваюся, ця стаття буде відправною точкою у вашому зароджується (хоча б в планах) бізнесі. З розумом підходьте до збірці обладнання та персоналу. Удачи в усіх починаннях!


Очень много сейчас происходит перед выборами в нашей стране. Поэтому каждый день почитать интересные новости сейчас вошло в привычку. Можно такое узнать, что даже волосы дыбом стают на голове.

 

Прочитано 964 раз Последнее изменение Пятница, 14 Сентября 2012 20:24
Оцените материал
(0 голосов)

Горячие предложения:

{socbuttons}
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Поиск товара

Вход на сайт

Случайный товар

Мотоштаны BUSE Sunday Hose
Мотоштаны BUSE Sunday Hose
 1.00 EUR


Мотоботы Puma Desmo
Мотоботы Puma Desmo
 1.00 EUR


Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
Защита плеча SAS-TEC SC-1/04
 1.00 EUR